Ptejte se: +420 770 110 650


Diabetes - cukrovka

Cukrovka neboli diabetes patří mezi nejčastější onemocnění v Česku i v mnoha světových zemích, které často vede k dalším závažným komplikacím. V podstatě se jedná o hormonální poruchu, při které tělo špatně zpracovává cukr. Rozlišují se však dva různé typy cukrovky, které se od sebe liší zejména v tom, jakým způsobem k problémům s cukrem dochází. 

 

diabetes - cukrovka 

Cukrovka 1. typu

Tento typ cukrovky se vyznačuje zejména tím, že se projevuje u mladých lidí, obvykle ještě před dvacátým rokem života. Jde o autoimunitní onemocnění, kdy vlivem určitých spouštěčů, kterými mohu být různé viry, těžké kovy, pšenice, kravské mléko či sója, imunitní systém začne útočit na buňky produkující inzulin uložené ve slinivce, a tak ji postupně ničí.

Slinivka je pak kvůli svému oslabení schopna produkovat pouze minimální množství nebo dokonce vůbec žádný inzulin. Ten však v těle hraje velmi zásadní roli, jelikož umožňuje využívání energie ze sacharidů, které přijímáme spolu s potravou. V důsledku pak nezpracovaný cukr zůstává v krvi, což vede k jeho abnormálně zvýšeným hladinám

Cukrovka 2. typu

S cukrovkou druhého typu se v současné sobě setkáváme nejčastěji. Na rozdíl od prvního typu se obvykle vyskytuje u lidí starších čtyřiceti let, zejména těch s nadváhou či obezitou. V tomto případě se totiž nejedná o autoimunitní onemocnění, které by způsobovalo špatnou funkci slinivky. Ta totiž inzulin produkuje úplně normálně, jen ho nedokáže využít, a proto se v krvi drží spousta cukru.

Tento druh cukrovky je v podstatě problémem metabolismu. Příčinou bývá především sedavý životní styl, přemíra stresu a špatná strava, která živí zánět v těle, vede k nadváze, vysokému krevnímu tlaku a dalším problémům, které přetěžují tělo a ke vzniku cukrovky jen přispívají. Velký vliv mají pochopitelně i vaše genetické predispozice, takže pokud v rodině cukrovku máte, měli byste se mít na pozoru.

Jak se cítí člověk s cukrovkou?

Projevy cukrovky se odvíjí především od toho, jak vysoko váš krevní cukr vystoupá. Z toho důvodu spousta lidí zpočátku ani nepozná, že je něco v nepořádku a začnou tento problém řešit až v momentě, kdy už jde opravdu do tuhého. Symptomy zahrnují například silnou žízeň, extrémní pocity hladu, časté močení, hubnutí bez příčiny, únavu, podrážděnost, rozmazané vidění, pomalé hojení ran nebo časté infekce.

Diabetes - cukrovka 

Jak tomuto onemocnění předejít?

Jelikož vás k cukrovce může přivést špatný životní styl, jsou to právě změny v této oblasti, které vás před ní ochrání. Prvním a tím nejjednodušším krokem pro vás bude to, když se začnete více pohybovat. Už jen malá procházka po večeři může udělat velké divy a když se k tomu během dne navíc ještě i protáhnete, uvidíte, že se budete po pár dnech cítit mnohem lépe. 

Nicméně ta nejzásadnější změna, která vám pomůže cukrovce předejít, by se měla týkat vašeho jídelníčku, s čímž úzce souvisí i redukce vaší tělesné hmotnosti, máte-li vysokou nadváhu. Pokud totiž na těle máte velké množství tuku, neukládá se vám jen v podkoží, ale také v žilách, cévách a mezi orgány, čímž podporuje tvorbu zánětu a zamezuje správnému fungování hormonů, a tak i zpracovávání inzulinu.

Jděte do toho s KetoFit!

Jestliže se nevíte rady s tím, jak upravit svůj stravovací režim tak, aby se změna projevila i na vaší postavě, vyzkoušejte proteinovou dietu KetoFit! Nejedná se o žádnou drastickou dietu, při které byste hladověla nebo tělo ochuzovala o důležité látky. Naopak si budete dopřávat hned pět jídel denně, které vám dodají všechny potřebné živiny, a přesto se vám bude hubnout jako po másle.

Hubnoucí program KetoFit je totiž založen na potravinách, které obsahují spoustu kvalitních bílkovin a naopak minimum sacharidů. Díky tomu se v těle spustí takzvaná ketóza, při které organismus kvůli nedostatku cukru začne využívat energii z uložených tuků, a tak je spaluje - rychle hubnete. Jedná se o naprosto přirozený stav, nemusíte se obávat žádných zdravotních komplikací, a naopak si můžete užívat to, že nemusíte složitě vařit dietní jídla, nebo tvrdě sportovat.

Více jak 70 000 spokojených klientek

Můžete si být jisti, že ketóza a ketonová dieta funguje. S KetoFit již úspěšně zhublo více jak 70 000 klientek v ČR i SRPodívejte se jak se například podařilo zhubnout jedné ze zákaznic, celý příběh najdete zde. Během několika týdnů se dostala na váhu nižší než před porodem a dokonce i před jejími školními lety, výrazně si zlepšila i svůj zdravotní stav.  

 

Hubnu s proteinovou dietou KetoFit

 

  

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

 

134 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :)
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start.
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední.
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :)
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky!
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den