Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Budu hubnout ve 2. fázi keto diety?

Ano. Druhá fáze ketodiety slouží jako přechod, stabilizace, a také upevnění hmotnosti. Hubnout ve druhé fázi budete, avšak o něco pomaleji, protože se již přidávají povol

V článku se dozvíte:

 Zpět na všechny dotazy  

Ano. Druhá fáze ketodiety slouží jako přechod, stabilizace, a také upevnění hmotnosti. Hubnout ve druhé fázi budete, avšak o něco pomaleji, protože se již přidávají povolené potraviny. Popis jednotlivých fázi i s povolenými potravinami najdete v záložce Fáze ketodiety.

Druhá fáze ketodiety slouží na:

  • Přechod mezi ketodietou a normální stravou
  • Zafixování hmotnosti z první fáze
  • Další úbytek hmotnosti
  • Zamezení jojo efektu
  • Umocnění pravidelného stravovacího režimu


Hubnutí během ketonové diety je velmi individuální, proto se může stát, že po přechodu do 2. fáze hubnutí přiberete cca 1kg, ale není se čeho bát, protože váha se během pár dní opět upraví a budete dále hubnout.

Před začátkem hubnutí si vybíráte příslušný plán, kterým se řídíte po celou dobu hubnutí. Dle toho znáte přesnou délku jednotlivých fází. Pokud budete chtít pomoci s výběrem plánu, kontaktujte naši výživovou poradkyni. Jednotlivé plány najdete v Průběh ketodiety.

Recepty během druhé fáze keto diety

Během druhé fáze keto diety si můžete jídleníček sestavený z jídel KetoFit zpestřit skvělými jídly podle receptů pro 2. fázi. Najdete zde množství slaných i sladkých jídel a pokud rádi vaříte, budete opravdu nadšeni. V 2. fázi samozřejmě můžete používat i keto recepty pro 1. fázi
 

Související otázky

   Je keto dieta bezpečná?

   Můžu si KetoFit připravit dopředu?

   Můžu sportovat při keto dietě?

   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

 

 Zpět na všechny dotazy