Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Co dělat když po prvním týdnu nejde váha dolů

Motivace je v hubnutí velmi důležitá. Díky ní vytrváte a dojdete cíle, který jste si vytyčila. Co tedy dělat když po prvním týdnu...

 • hubnutí nejde tak, jak jsem si představovala.
 • mám pocit, že na mé tělo dieta nefunguje.
 • Co když nehubnu, dělám něco špatně?

V první řadě je důležité se nesrovnávat s ostatními a mít stanovené cíle, které jsou reálné. Každé tělo je jiné, tedy i průběh hubnutí se liší. Pokud po prvním týdnu váha nejde dolů, není třeba se obávat. Je ale na místě kontaktovat KetoFit výživovou poradkyni, která může odhalit chyby.

 Co když váha nejde dolů

Nespěchejte

Ketóza se v těle startuje 2-4 dny, proto k hubnutí může dojít o něco později. Je proto dobré v prvním týdnu nespěchat. Jestli bylo vaše stravování dlouhodobě špatné, je pravděpodobné, že váš metabolismus může být velmi zpomalený. Potřebuje nějakou dobu na to, aby začal fungovat rychleji. Poté se hubnutí rozjede a vy uvidíte výsledky.

Měřte míry, nejen váhu

Důležité je ještě zmínit, že váha není jediný ukazatel hubnutí. Ručička na váze vám může ukazovat stejnou váhu, ale vy přesto budete hubnout tuky. Doporučujeme tedy na začátku hubnutí změřit vaše obvody, které můžete 1 x týdně kontrolovat.

Může se také stát, že se během hubnutí vaše tělo zavodnění, což se stává s příchodem menstruace. Není třeba se obávat. Po jejím skončení se váha opět upraví.


Měřte míry nejen váhu při keto dietě

Co mám dělat, když nehubnu?

Nevědomě můžete dělat chyby, které mohou průběh diety ohrozit a mít za následek zastavení hubnutí. Co dělat, aby se hubnutí rozběhlo?

 • Dodržovat jednotlivé fáze hubnutí
 • Řídit se redukčním plánem, který jsem si vybrala
 • Nejíst potraviny, které do diety nepatří, i když jsou zdravé
 • Pokud mám nadváhu pod 100 kg, připravovat produkty s vodou
 • Vyhýbat se stresu
 • Souvisle spát více než 7 hodin denně
 • Dodržovat dostatečný pitný režim
 • Zkuste přírodní spalovače tuků
 • Přidejte pohyb

 

Vše dodržujete a přesto váha nejde dolů? Zavolejte nám.

V případě, že vše dodržujete, ale hubnutí se vám zdá pomalé, kontaktujte výživovou poradkyni KetoFit. Vše s vámi probere a navrhne řešení, aby se hubnutí rozpohybovalo.

 

 

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Držím ketodietu podruhé, funguje to stejně?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

Je keto dieta bezpečná?   Zhubla jsem, chci si váhu udržet

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

24 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den