Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Můžu čokoládu při ketodietě?

Závislost na sladkém je často největší překážka v cestě za vysněnou postavou. Celý den se držíte redukčního plánu, ale večer to přijde. Nekontrolovatelné chutě na sladké. Myslíte si, že jeden čtvereček čokolády stačí, ale najednou zmizí celá tabulka. Tohle je klasický scénář, ale díky našemu plánu KetoFit se již nemusí opakovat!

Čkoláda při keto dietě


Jak mám ovládat chutě na sladké? Můžu je zahnat čokoládou? Které sladkosti či čokoládu si mohu při hubnutí dopřát, a které ne? Jaký je rozdíl mezi proteinovými a klasickými sladkostmi?

Hubnete-li s keto dietou KetoFit, nezvladatelné chutě na sladké by měly během krátké doby zmizet. Pravidelný přísun kvalitních bílkovin v jídlech vám přinese pocit sytosti po celý den. Ovšem pokud i tak přijde chuť na sladké, tak proč ne! S keto dietou KetoFit si můžete během dne dopřát různá sladká jídla a stále být v ketóze.

Čokoládu v ketodietě můžete, ale pouze proteinovou, extra nízkosacharidovou!

Klasická čokoláda obsahuje 3x větší množství sacharidů (až 70%) než speciální proteinová čokoláda a 6x menší podíl bílkovin. Její konzumací tělu dodáte během krátké doby spoustu cukru a tuku, tím se hubnutí a ketóza zcela zastaví. Nové nastartování ketózy může trvat několik dní.

Nahraďte běžné čokolády nízkosacharidovou keto čokoládou. Proteinová low carb čokoláda KetoFit obsahuje nadstandardních 36 % kvalitních proteinů, vysoký podíl vlákniny a jen zanedbatelné množství sacharidů. Díky tomuto unikátnímu složení se čokoláda KetoFit hodí do redukčního režimu keto diety a neohrozí proces ketózy.

Proteinová čokoláda při keto dietě

Kolik si můžu dopřát low carb čokolády denně?

  • V hubnoucí fázi keto diety si můžete dopřát 5 g low carb proteinové čokolády.
  • Ve stabilizační fázi 15 g denně.

Čokoládu už jsem dnes měla, ale chutě mám stále
Chutě na čokoládu můžete skvěle uspokojit i čoko produkty KetoFit se skvělou čokoládovou příchutí. Jako milovníka čokolády vás rozhodně osloví čoko proteinový koktejl, proteinová čoko kaše a proteinové tyčinky.

Vyzkoušejte také Protein Roll
60% čokoláda a křupavý oplatek

Jemné čokoládové tyčinky s křupavým oplatkem uprostřed Protein Roll si zamilujete na první křupnutí. Jsou skvělé při keto dietě i fit životním stylu, obsahují pouze 2,2 g sacharidů v porci a 29 % proteinů.

Čokoládové tyčinky Protein Roll

 

Čokoládové proteinové tyčinky nahradí jedno jídlo

KetoFit proteinové tyčinky obsahují kolem 46 % kvalitních bílkovin, mají skvělou sytící schopnost, nahradí tak jedno hlavní jídlo. Zároveň mají minimum sacharidů, můžete mlsat zcela bez výčitek. Proteinové tyčinky si v plánu KetoFit můžete dopřát 1x denně v 1. fázi keto diety a 2-3x denně v druhé fázi.

Proteinové čokok kokosové tyčinky

Pozor na protienové tyčinky ze supermarketů
Neobsahují většinou dostatek kvalitních proteinů a ve složení mají až 7x větší obsah sacharidů (30-60 %) a mnohdy i vysoký obsah cukrů. Při konzumaci takové tyčinky by se proces ketózy zastavil. To ani nemluvíme o běžných sladkostech, které jsou pak pro vás jako cukrová a tuková bomba bez jakýchkoli živin.

 

Jste hodně na sladké?

Pokud jste nekoneční sladomilové, tak nezoufejte, s KetoFit si můžete udělat celý sladký den a přitom stále hubnout v plné ketóze.

Příklad sladkého dne s KetoFit

Snídaně: Panna cotta

Svačina: Koktejl Kokosový sen

Oběd: Čoko kaše

Svačina: Keto croissant

Večeře: Čoko proteinový koktejl

 

Je úžasné, že při keto dietě KetoFit můžete mlsat bez výčitek a přitom hubnout. Důležité ale je mlsat chytře a bez zbytečných sacharidů.

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Je keto dieta bezpečná?

Je keto dieta bezpečná?   Budu hubnout ve 2. fázi keto diety?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu při keto dietě ořechy?

Je keto dieta bezpečná?   Jaká dochucovadla mohu při ketodietě použít?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

47 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den