Ptejte se: +420 770 110 650


Nízkosacharidový čokoládový cake

Nedovedete si představit den bez sladké tečky? Nízkosacharidový čokoládový cake vás zachrání. Můžete si ho dopřát kdykoliv, ať už vyznáváte low carb stravování, hubnete s ketodietou, nebo chcete jen jíst zdravě bez cukrů. Celá porce nízkosacharidového čokoládového cake má jen 9 g sacharidů. 

Recept
 chod: dezert
• počet porcí: pro dvě osoby
• celková doba přípravy: 5 minut
• doba tepelné úpravy: 2 minuty
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: česká

Nízkosacharidový čokoládový cake 

Suroviny

Nízkosacharidový čokoládový cake

Nízkosacharidový čokoládový cake - recept

Nízkosacharidový čokoládový cake připravíte velmi rychle (5 min).V misce smíchejte čoko koktejl, kypřící prášek, vajíčko, 2 lžíce zakysané smetany, lžičku kokosu a nastrouhaný čtvereček čokolády. Přelijte do olejem vymazaného hrnku a dejte na cca 2 min do mikrovlnné trouby. Hlídejte, aby vám těsto nevyteklo. Hotový cake vyndejte z hrnku na talířek a přelijte smetanový přelivem. Přeliv: smíchejte 2 lžíce zakysané smetany s kokosovou příchutí KetoFit. (tabletu rozpusťte v min. množství vody). Nastrouhejte čtvereček čokolády, posypejte trochou kokosu a na konec ozdobte para ořecheh.
Doporučujeme ve stabilizační fázi.

Výživové hodnoty
nízkosacharidového čokoládového cake

Energie 1 300 kJ     Sacharidy 9 g     Tuky 24 g     Bílkoviny 25 g 

Nízkosacharidový čokoládový cake si můžete dopřát ve stabilizační fázi ketonové diety, při low carb stravování, nebo kdykoliv jako skvělý dezert bez cukrů. 

Doporučujeme

Už jste ochutnali nízkosacharidový čokoládový cake? Pak určitě vyzkoušejte některý z dalších nízkosacharidových proteinových dezertú určených pro keto dietu a rychlé hubnutí. Doba jejich přípravy nezabere více jak 3 minuty.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které už svá přebytečná kila shodily.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit 

 

Chutnal vám nízkosacharidový čokoládový cake?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 

97 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den