Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Prodáváte dárkové balení produktů?

Přemýšlíte čím udělat radost svým blízkým? Darujte jim produkty KetoFit®. Chutná jídla, která jsou doslova nabitá špičkovými surovinami. V jejich vyváženém složení najdete několik druhů kvalitních bílkovin a 26 vitamínů a minerálů. Naopak v nich nenajdete žádné zbytečné přísady a pouze minimálním podíl sacharidů. Produkty KetoFit® potěší nejen ty, kteří si hlídají svoji postavu, nebo chtějí zhubnout, ale také aktivní sportovce a celou rodinu.

Dárkové balení keto diety


Dárkově zabalené produkty nenabízíme, ale díky rozmanitosti našich jídel si můžete sami dárkový balíček sestavit během pár minut a potěšit tak své blízké:

  • Vánoční balíčky
  • Narozeninové balíčky
  • Dárkový balíček pro každou příležitost

Co může obsahovat dárkový balíček?

Lámete si hlavu nad tím, jaké produkty do balíčku nakoupit? Sestavte si dárkový balíček z těch nejoblíbenějších produktů na našem e-shopu. Hodí se do každého dárkového koše, nebo balíčku.

 

Keto jídla do dárkového balíčku

 

Nechce se vám skládat balíček po jednotlivých produktech? Mrkněte na naše výhodné balíčky. Jsou předem sestavené, takže stačí 1 kliknutí a máte ho v košíku. Ušetří jak váš čas, tak vaši peněženku. 

Dárkový ochutnávkový balíček

Jako dárkový balíček nebo dárkový koš také může posloužit zkušební balíček jídel KetoFit®, který obsahuje vybraná jídla po jedné, testovací porci. Balíček je vhodný pro ty, kteří chtějí začít s keto dietou a rádi by jídla nejdříve ochutnali, než se pustí do diety naplno.

Slouží dárkové balíčky pouze na hubnutí?
Pro hubnutí, sport, fit životní styl i celou rodinu

Keto dieta a s tím spojené produkty KetoFit®, byly vyvinuty předními odborníky na výživu primárně k hubnutí. Mezi naše klienty patří ale i sportovci a lidé zajímající se o low carb stravování a zdravý životní styl. Proto balíčky slouží jak k hubnutí, tak také k doplnění kvalitních živin po celý den. Velmi se hodí pro ty, kteří jsou časově vytížení. Příprava jednotlivých jídel je totiž jednoduchá a zabere jen pár minut. 

Keto dieta je nejúčinnější varianta hubnutí tuků bez ztráty svalů. Balíček od vás se tak stane dárkem a zároveň vstupenkou k nové postavě nebo fit životnímu stylu.

 

Dárkové balíčky pro sportovce

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Nehubnete ve fitku? Máme řešení

Je keto dieta bezpečná?   Kolik zhubnu pomocí KetoFit diety?

Je keto dieta bezpečná?   Jsou produkty KetoFit bezlepkové?

Je keto dieta bezpečná?   Musím při ketodietě cvičit?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

 

 

41 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den