Přihlášení » Registrace » Ptejte se: +420 770 110 650


BMI kalkulačka – spočítejte si, jak jste na tom

Máte nadváhu, trpíte obezitou, nebo jste v normě? BMI (Body Mass Index – Index tělesné hmotnosti) odhalí pravdu. Pro výpočet BMI zadejte pár základních údajů do kalkulačky a hned uvidíte výsledek.

 

 

Spočítejte si vaše BMI Muž Žena  

Váha kg


Výška cm

 

 

Před bmi kalkulačkou tuk neschováte

BMI kalkulačka slouží pro rychlý výpočet BMI indexu. Ten funguje jako jednoduchý ukazatel množství tuku ve vašem těle. Jinak řečeno, zjistíte, jak jste na tom s vaší postavou. Většina lidí spadá do kategorie „normální váha“ nebo „nadváha“, menší procento pak do rizikových kategorií „obezita“, nebo dokonce „podváha“. Podrobný přehled vidíte v tabulce:

 

BMI index

klasifikace hmotnosti

<18,5

podváha

18,5-25

normální váha

25-30

nadváha

30-35

obezita 1. stupně

35-40

obezita 2. stupně

40>

obezita 3. stupně

tabulka: BMI index a jemu odpovídající klasifikace hmotnosti dospělého člověka

Jak jste na tom s váhou?

BMI 18,5-24,9
Pokud máte ideální váhu, pohybujete se v rozmezí BMI indexu 18,5-24,9. Gratulujeme!
Cokoliv mimo tohle rozmezí si zasluhuje zvýšenou pozornost.

BMI 25-30
S hodnotou BMI 25-30 už patříte do kategorie „nadváha“ – zvažte změnu jídelníčku (třeba s pomocí osvědčených balíčků KetoFit) a více pohybu. Hubnutí a návrat k ideální váze pro vás nemusí být náročný proces. Určitě se začnete cítit mnohem lépe a zvedne se vám sebevědomí.

BMI 30 a víc
A jestli váš BMI index oznamuje dokonce obezitu (BMI 30 a víc), dělejte s tím něco bez váhání. Ve hře je vaše zdraví!

Obezita vás může zabít

Mezi typická vážná zdravotní rizika spojená s obezitou patří: 

  • srdeční a cévní onemocnění
  • vysoký krevní tlak
  • cukrovka 2. typu
  • rakovina

Méně rizikové, přitom velmi časté a nepříjemné symptomy jsou bolesti kloubů a svalů, dýchací problémy, neplodnost a deprese. Více o zdravotních rizicích spojených s obezitou se dozvíte v tomto článku.

 

Určitě souhlasíte, že není o co stát a vyplatí se pro vaše zdraví něco udělat. S produkty KetoFit se podařilo úspěšně zhubnout už desítkám tisíc žen. Seznamte se jejich příběhy – uvidíte, že hubnutí máte na dosah. Stačí pár týdnů a můžete se před zrcadlem radovat ze své nové postavy!

BMI kalkulačka není úplně pro všechny

Tato stránka slouží jako BMI kalkulačka pro dospělé, konkrétně jedince nad 20 let. Náš výpočet BMI není použitelný pro děti, těhotné ženy, nebo třeba jedince se zvýšeným objemem svalů (kulturisti, siloví a profesionální sportovci). 

Pokud vás tentokrát výsledek výpočtu BMI v naší kalkulačce nepotěšil, nezoufejte. Naštěstí už existují opravdu účinné způsoby, jak proces hubnutí zvládnout a dostat se na tu správnou BMI hodnotu. Neváhejte nás kontaktovat kvůli konzultaci.

 

 

Máte nadváhu. Získejte zpět svoji ideální postavu. S balíčky KetoFit to zvládly už tisíce lidí s nadváhou. Doporučujeme balíčky: 

Trpíte obezitou! Vážně riskujete vlastní zdraví. Doporučujeme vám balíčky KetoFit, které pomohly zhubnout už tisícům lidí před vámi:

 

Stále váháte? Dodejte si motivaci u příběhů našich zákazníků, kteří úspěšně zhubli:


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :)
Michaela Callcentrum
29 let „Fungujeskvěle“
Než jsem vyzkoušela proteinovou dietu KetoFit, byl to boj. Časově náročné nakupování a příprava. Můžu říct, že KetoFit opravdu funguje. Všechno to zkoumání v obchodě, kolik tuků / kalorií jaký produkt obsahuje a následnou přípravu jídel, aby bylo všechno přesně odměřené, v KetoFit nemusím vůbec řešit.
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start.
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den