Přihlášení » Registrace » Ptejte se: +420 770 110 650


Diabetes - cukrovka

Cukrovka neboli diabetes patří mezi nejčastější onemocnění v Česku i v mnoha světových zemích, které často vede k dalším závažným komplikacím. V podstatě se jedná o hormonální poruchu, při které tělo špatně zpracovává cukr. Rozlišují se však dva různé typy cukrovky, které se od sebe liší zejména v tom, jakým způsobem k problémům s cukrem dochází. 

 

diabetes - cukrovka 

Cukrovka 1. typu

Tento typ cukrovky se vyznačuje zejména tím, že se projevuje u mladých lidí, obvykle ještě před dvacátým rokem života. Jde o autoimunitní onemocnění, kdy vlivem určitých spouštěčů, kterými mohu být různé viry, těžké kovy, pšenice, kravské mléko či sója, imunitní systém začne útočit na buňky produkující inzulin uložené ve slinivce, a tak ji postupně ničí.

Slinivka je pak kvůli svému oslabení schopna produkovat pouze minimální množství nebo dokonce vůbec žádný inzulin. Ten však v těle hraje velmi zásadní roli, jelikož umožňuje využívání energie ze sacharidů, které přijímáme spolu s potravou. V důsledku pak nezpracovaný cukr zůstává v krvi, což vede k jeho abnormálně zvýšeným hladinám

Cukrovka 2. typu

S cukrovkou druhého typu se v současné sobě setkáváme nejčastěji. Na rozdíl od prvního typu se obvykle vyskytuje u lidí starších čtyřiceti let, zejména těch s nadváhou či obezitou. V tomto případě se totiž nejedná o autoimunitní onemocnění, které by způsobovalo špatnou funkci slinivky. Ta totiž inzulin produkuje úplně normálně, jen ho nedokáže využít, a proto se v krvi drží spousta cukru.

Tento druh cukrovky je v podstatě problémem metabolismu. Příčinou bývá především sedavý životní styl, přemíra stresu a špatná strava, která živí zánět v těle, vede k nadváze, vysokému krevnímu tlaku a dalším problémům, které přetěžují tělo a ke vzniku cukrovky jen přispívají. Velký vliv mají pochopitelně i vaše genetické predispozice, takže pokud v rodině cukrovku máte, měli byste se mít na pozoru.

Jak se cítí člověk s cukrovkou?

Projevy cukrovky se odvíjí především od toho, jak vysoko váš krevní cukr vystoupá. Z toho důvodu spousta lidí zpočátku ani nepozná, že je něco v nepořádku a začnou tento problém řešit až v momentě, kdy už jde opravdu do tuhého. Symptomy zahrnují například silnou žízeň, extrémní pocity hladu, časté močení, hubnutí bez příčiny, únavu, podrážděnost, rozmazané vidění, pomalé hojení ran nebo časté infekce.

Diabetes - cukrovka 

Jak tomuto onemocnění předejít?

Jelikož vás k cukrovce může přivést špatný životní styl, jsou to právě změny v této oblasti, které vás před ní ochrání. Prvním a tím nejjednodušším krokem pro vás bude to, když se začnete více pohybovat. Už jen malá procházka po večeři může udělat velké divy a když se k tomu během dne navíc ještě i protáhnete, uvidíte, že se budete po pár dnech cítit mnohem lépe. 

Nicméně ta nejzásadnější změna, která vám pomůže cukrovce předejít, by se měla týkat vašeho jídelníčku, s čímž úzce souvisí i redukce vaší tělesné hmotnosti, máte-li vysokou nadváhu. Pokud totiž na těle máte velké množství tuku, neukládá se vám jen v podkoží, ale také v žilách, cévách a mezi orgány, čímž podporuje tvorbu zánětu a zamezuje správnému fungování hormonů, a tak i zpracovávání inzulinu.

Jděte do toho s KetoFit!

Jestliže se nevíte rady s tím, jak upravit svůj stravovací režim tak, aby se změna projevila i na vaší postavě, vyzkoušejte proteinovou dietu KetoFit! Nejedná se o žádnou drastickou dietu, při které byste hladověla nebo tělo ochuzovala o důležité látky. Naopak si budete dopřávat hned pět jídel denně, které vám dodají všechny potřebné živiny, a přesto se vám bude hubnout jako po másle.

Hubnoucí program KetoFit je totiž založen na potravinách, které obsahují spoustu kvalitních bílkovin a naopak minimum sacharidů. Díky tomu se v těle spustí takzvaná ketóza, při které organismus kvůli nedostatku cukru začne využívat energii z uložených tuků, a tak je spaluje - rychle hubnete. Jedná se o naprosto přirozený stav, nemusíte se obávat žádných zdravotních komplikací, a naopak si můžete užívat to, že nemusíte složitě vařit dietní jídla, nebo tvrdě sportovat.

Více jak 70 000 spokojených klientek

Můžete si být jisti, že ketóza a ketonová dieta funguje. S KetoFit již úspěšně zhublo více jak 70 000 klientek v ČR i SRPodívejte se jak se například podařilo zhubnout jedné ze zákaznic, celý příběh najdete zde. Během několika týdnů se dostala na váhu nižší než před porodem a dokonce i před jejími školními lety, výrazně si zlepšila i svůj zdravotní stav.  

 

Hubnu s proteinovou dietou KetoFit

 

  

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

 

134 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :)
Michaela Callcentrum
29 let „Fungujeskvěle“
Než jsem vyzkoušela proteinovou dietu KetoFit, byl to boj. Časově náročné nakupování a příprava. Můžu říct, že KetoFit opravdu funguje. Všechno to zkoumání v obchodě, kolik tuků / kalorií jaký produkt obsahuje a následnou přípravu jídel, aby bylo všechno přesně odměřené, v KetoFit nemusím vůbec řešit.
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start.
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den