Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Hrozí po skončení diety jojo efekt?

Hubnutí s KetoFit® je jednoduché a především účinné. Každý redukční plán má svá jasná pravidla, která stačí dodržovat. Díky tomu se velmi brzo ručička vaší váhy pohne směrem dolů. Je nutné si ale uvědomit, že dietu nemůžete držet celý život. A proto je správné zajímat se o to, jak zabránit nechvalně známému jojo efektu a jak si udržet váhu i po dietě.

S dietou KetoFit® se nemusíte jojo efektu obávat.

jak zhubnout bez jojo efektu

Co je jojo efekt?

Jojo efekt je stav, kdy se po zhubnutí několika kil vaše váha opět zvýší. Objeví se v případě, když tělo po nějakou dobu nedostává dostatek živin. To se může stát například při držení drastických diet, nebo dodržování nevhodných výživových trendů. Bohužel, jejich výsledkem je pouze ztráta svalové hmoty, vody a následně i jojo efekt. 

Drastické diety většinou končí jojo efektem. Více o jojo efektu se dočtete zde.

Jak zhubnout bez jojo efektu aneb jak funguje keto dieta?

Keto dieta – jojo efekt

Na rozdíl od jiných diet, keto dieta KetoFit pracuje na úplně jiném principu. Tělo při jejím držení přijímá dostatek živin, ale v trochu jiném poměru než v běžném jídelníčku (minimum sacharidů, hodně bílkovin). Díky omezení sacharidů může v organismu probíhat takzvaná ketóza. Během ní se spalují uložené tukové zásoby a zároveň díky navýšení bílkovin v jídlech, se uchovává svalová hmota. Udržení svalové hmoty je velmi důležité pro správné fungování metabolismu a hubnutí. Je to jeden z hlavních důvodů, proč se jojo efekt po zhubnutí s KetoFit® nedostaví.

Jídla díky kterým nenastane jojo efekt po zhubnutí


Redukční plány KetoFit® mají dvě fáze hubnutí. První je fáze hubnoucí a druhá je stabilizační. Právě stabilizační fáze vám pomůže s hladkým přechodem na normální stravu bez následného jojo efektu.

Na výběr máte hned několik redukčních plánů, které mají různé hubnoucí cíle. Můžete si sami vybrat, který budete dodržovat.

Chcete se dozvědět více o tom, jak se hubne s produkty KetoFit®? Pokračujte zde.

 

Nepleťte si jojo efekt a přibírání díky špatné stravě.

Pokud po zhubnutí začnete jíst nezdravě, kaloricky (sladká či vysokosacharidová jídla, slazené nápoje, tučná jídla atd.) a začne váha opětovně stoupat, nejedná se o jojo efekt, ale přibírání díky špatné stravě, kdy máte větší energetický přijem než výdej.


 

Co se stane, když se po skončení diety vrátím k normálnímu stravování?

Keto dieta vám pomůže získat vaši cílovou váhu a navíc je po jejím skončení metabolismus zrychlený. To znamená, že vaše tělo spaluje přijatou stravu mnohem rychleji a neukládá ji ve formě tuků. Proto není třeba se jojo efektu obávat.

Redukční plány KetoFit® vám pomohou přinést do vašeho stravování řád.

 • Zvyknete si na pravidelnou stravu,
 • omezíte cukr na minimum,
 • zlepšíte váš pitný režim
 • a do vašeho jídelníčku zařadíte kvalitní bílkoviny, vitamíny a minerály.

Pokud budete takový režim dodržovat i nadále a nevrátíte se k nezdravému jídelníčku, nemusíte se bát opětovného nabírání kil.

Chcete váš životní styl a váhu změnit trvale? Máme pro vás několik tipů, které jsme sepsali v článku jak se stravovat po ukončení diety.

Jojo efekt po ukončení keto diety KetoFit nehrozí

 

Proč se nemusíte bát jojo efektu po skončení KetoFit® plánu?

 • Tělo dostává dostatek živin včetně kvalitních bílkovin, vitamínů a minerálů.
 • Spalujete jen uložené tuky.
 • KetoFit® zachovává svaly.
 • Stabilizační fáze zajistí hladký přechod k normální stravě.
 • Zvyknete si na pravidelné stravování.
 • Začnete dodržovat pitný režim.
 • Vyřadíte cukry.
 • Zařadíte dostatek zeleniny.
 • Trvale změníte svůj jídelníček.

 

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Držím ketodietu podruhé, funguje to stejně?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

Je keto dieta bezpečná?   Zhubla jsem, chci si váhu udržet

Je keto dieta bezpečná?   Jak zhubnout po porodu?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

27 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den