Přihlášení » Registrace » Ptejte se: +420 770 110 650


V létě 2017 váha ukazovala 80 kg, hrůza.
Dnes je mi 40 a tak hubenou postavu jsem neměla ani na střední škole.

Zhubla jsem s proteinovou dietou KetoFit

 

Dobrý den,

chtěla bych se podělit o zkušenost s dietou KetoFit. Už v mládí jsem neměla zrovna ideální váhu, přesto že jsem dost sportovala (lyže, kolo, judo….). Pak přišly děti (dnes 21, 17 a 10 let), na sport už nebyl čas a kila přibývala.
Samozřejmě jsem vyzkoušela spoustu „zaručených“ diet v podobě tablet, čajů, hubnoucích masáží i zábalů, které nebyli zrovna laciné a ne moc účinné. Další pokus byl s krabičkovou dietou, ta na nějaký čas pomohla, ale výsledky nebyly trvalé, navíc příprava zabrala spoustu času.

Tenkrát mě inspirovala kamarádka,
opravdu hodně zhubla s KetoFit.


V létě 2017 už váha ukazovala 80 kg, hrůza
, ale byla jsem smířená s tím že už jiná nebudu.
Asi 2 měsíce po té jsem si telefonovala s mojí dlouholetou kamarádkou (která také celý život bojuje s váhou) a došla řeč i na toto téma. Pochlubila se mi že od září zhubla o 10 kg a rozhodně nekončí. Okamžitě jsem chtěla vědět jak to dokázala a tak jsem se dozvěděla o KetoFitu. 

Hned jsem si objednala první dávku, pečlivě jsem si přečetla veškeré rady a informace na vašich stránkách a vrhla jsem se na to. Prví týden jsem opravdu poctivě dodržovala všechny instrukce a hle několik kil bylo fuč. Paráda, jen tak dál. Už jsem neměla žádné pochybnosti a pokračovala v dietě. 1 fázi jsem dodržovala asi 2 týdny a kila dál mizela. Začala jsem 2. fázi, kila šla stále dolů. Po 2 měsících jsem shodila to, co jsem chtěla a cítila jsem se úžasně.

Super, je mi 40 a takovou postavu
jsem neměla ani na střední škole.


Byla jsem přesvědčená, že mi to stačí a začala jsem s 3 fázi. (trochu úsměvné je, že moji přátelé, kteří mě delší dobu neviděli, se mě ostýchavě a hlavně nezávisle na sobě ptali, zda nemám rakovinu, leukémii, či nějakou jinou vážnou nemoc, že jsem tak najednou zhubla. Opravdu 3 lidé se mě na to zeptali!!!). Takže jsem si vařila jídla která doporučujete na vašich stránkách, občas doplnila některým z vašich výrobků a aniž bych to měla v úmyslu, shodila jsem další spoustu kil. Super, je mi 40 a takovou postavu jsem neměla ani na střední škole.

Zhubla jsem s proteinovou dietou KetoFit

Dnes už je to přibližně rok a já si stále držím svojí váhu 62 kg. A myslím že za to opravdu vděčím KetoFit. A proto, všem, kteří už to vzdali, bych doporučila KetoFit alespoň vyzkoušet, věřím, když jsem to dokázala já, tak s KetoFit to zvládne každý.


Všem přeji mnoho úspěchů.
Michaela Eisenreichová

 

Facebook Michaely
https://www.facebook.com/michaela.eisenreichova.9

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout 

 

Gratulujeme Míše za úžasnou životní změnu!

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se tomu, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jidla v e-shopu KetoFit.

 

 

 

 

431 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :)
Michaela Callcentrum
29 let „Fungujeskvěle“
Než jsem vyzkoušela proteinovou dietu KetoFit, byl to boj. Časově náročné nakupování a příprava. Můžu říct, že KetoFit opravdu funguje. Všechno to zkoumání v obchodě, kolik tuků / kalorií jaký produkt obsahuje a následnou přípravu jídel, aby bylo všechno přesně odměřené, v KetoFit nemusím vůbec řešit.
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start.
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den