Ptejte se: +420 770 110 650


Recenze a zkušenosti s ketodietou: Jak zhubl Tomáš?

První půlku života jsem prožil v obezitě,
byl nejvyšší čas s tím něco udělat.

Dobrý den, možná někomu můj příběh pomůže. Jmenuji se Tomáš, díky KetoFit si opět užívám každý den a naplno sportuji. Do mých 35ti let jsem to nechal zajít příliš daleko až jsem hazardoval se zdravím.

Před a po dietě s proteinovou dietou KetoFit

Vždy jsem měl problémy s nadváhou, ale nijak jsem se nad tím nepozastavoval, bral jsem to tak, že je vše v pořádku. I přes nadváhu jsem moc rád sportoval. Do svých 20ti let jsem hrával fotbal a neodmítal žádné sportovní aktivity s kamarády (hokej, tenis, basket...). Klasicky jako každý jiný jsem se bavil a užíval si.

Cesta na 10 let do Anglie mě změnila v obézního chlapa

Pak jsem ale vycestoval za prací do Anglie, kde jsem s krátkou přestávkou strávil celou dekádu. Jak roky šly dál, tak i kila na váze postupně přibývala. Nebudu lhát, ale nezdravé anglické stravování mi v té době velice vyhovovalo. Hranolky, smažená jídla, typické anglické snídaně, kdo se vrátí z Anglie, přiveze si i spoustu kil navíc. Po třicítce, kdy jsem se vracel zpět do České republiky, jsem měl už opravdu velkou nadváhu až obezitu, kterou jsem vůbec neřešil. Neměl jsem dostatek motivace se hýbat, přestal jsem i sportovat. Problém byl ve stravě i po návratu z Anglie. Prostě mám docela mlsný jazýček a opravdu jsem si dopřával asi tak jako všichni, co jsou obézní.

Roky šly dál a já přibýval stále na váze, už to hraničilo s velkou obezitou a rizikem nemocí s tím spojených. Horší pohyblivost, únava, výdrž v práci, vše se s váhou zhoršovalo. Úplně jsem opustil mé nejoblíbenější potěšení a motor v životě - sporty. Bylo to opravdu špatné období.

Došlo to příliš daleko

Jednoho dne, v 35ti letech, jsem si ale řekl: stop, takto to nemůže jít dále, nezničím si přece celý život, je čas začít žít tu druhou polovinu života o trochu zdravěji. Začal jsem hledat, jak se co nejrychleji zbavit obrovské nadváhy. Proseděl jsem hodiny a dny u internetu, pročetl snad všechny diskuze, doporučení a návody. Došel jsem k názoru, že sportem a zdravější stravou by to trvalo několik let, zkoušel jsem hledat i alternativní metody, jídla, ptal se i známých.

Kolegyně v práci mě nakonec nalákala na KetoFit - vůbec jsem tuto dietu neznal a byl jsem k tomu dost skeptický. Jenže jsem viděl, že sama za pár týdnů dokázala zhubnout. Zdálo se mi to nemožné. Pár měsíců jsem nad tím uvažoval a nakonec se rozhoupal. Za pokus nic nedám a za týden uvidím, jestli to funguje.

 Před a po proteinová dieta KetoFit

 

I přes dlouhé odkládání jsem se do toho pustil

Objednal jsem, pustil jsem se do toho a čekal co se stane. K mému překvapení hubnutí šlo fantasticky. Ze začátku možná až moc rychle, ale pak to postupně zpomalovalo. Jedl jsem vše, co mi přišlo v balíčkách, proteinové koktejly, keto polévky (žampionovka je super), proteinové tyčinky, proteinové omelety, ke konci i proteinové palačinky - ty jsou taky moc dobré, hlavně po sportu na doplnění proteinu.
I když jsou jídla primárně určena pro ženy, poradkyně v KetoFit mě ujistila, že běžně s KetoFit hubnou i chlapi, tak jsem byl v klidu :)

 

proteinová jídla KetoFit

 

Dokázal jsem shodit neuvěřitelnou váhu

Nakonec jsem skončil o neuvěřitelnou váhu lehčí. Tolik jsem vážil naposledy ještě na střední škole. Postupně jsem se vrátil i k mým milovaným sportům, které s velkou obezitou prostě nešly provozovat. Teď hraji hokej za amatérský hokejový tým, pravidelně jezdím na kole (zúčastnil jsem se i několika závodů Kolo pro život), začal jsem běhat (absolvoval jsem závody Běhej lesy) a to vše jen díky tomu, že jsem shodil neskutečnou zátěž. KetoFit teď při sportu používám jako doplněk k jídlu, ať už koktejly, tyčinky nebo palačinky. Dodají super protein na svaly a hlavně se cítím lehce a plný energie. Průběžně doplňuji i mastné kyseliny pomocí OMEGA 3 ULTRA CLEAR pro podporu organismu. 


Před a po proteinová dieta KetoFit

 

KetoFit mě vrátil do hry, nechápu jak jsem mohl tak dlouho žít v obezitě a marnit svůj životní čas.
Nebyla to lehká cesta, ale díky KetoFit a skvělé motivaci jsem to dokázal.
Žiju zase naplno! Díky!

Všem, kdo váhají a stále čekají, doporučuji nemarněte čas, roky utečou a budete toho litovat, že jste ze sebou nic neudělali.
Držím palce a jděte do toho. Stojí to za to.*

Tom

 

 

Facebook Tomáše:
https://www.facebook.com/tomas.koutny.98

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout 

 

Gratulujeme Tomášovi za úžasnou životní změnu!
Je to frajer a moc mu to teď sluší.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

 

278 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den