Ptejte se: +420 770 110 650


Zkušenosti s ketodietou: Po 3 měsících jsem hubená

Jak jsem se stala opět šťastnou.
Po 3 měsících jsem zhubla
pouze s KetoFit!

Na úvod se představím. Jmenuji se Veronika a jsem maminkou 3 dětí. Zdárně se blížím 36 letům a žiji v zahraničí, konkrétně v Holandsku. Navzdory mému přání na mně po porodu posledního dítěte zůstalo přilepených 20 kg. Doufala jsem, že porodím alespoň 10 kg dítě a odejdu s krásnými 10 kg navíc, což samozřejmě bude voda atp. Ale nestalo se tak a já vesele nabírala, až jsem se za dva a půl roku po porodu dostala na „krásných“ 100 kg. Tak pěkné číslo a tolik nepříjemností s touto vahou spojených!

ketonová dieta KetoFit

Zdravotní stav se zhoršoval

Číslo mě zas tak moc neodrazovalo, i když jsem ze sebe měla deprese, ale člověk si tak nějak na své velké já zvykne a časem mu ani nepřijde, že je až tak tlustý. Ale po čase jsem si (náhodou :D) všimla, že i na rovince místo dýchání funím, bolí mě víc záda, mám časté migrény... a hlavně mi začalo „bláznit“ srdce. Myslela jsem si, že jsem se vyžrala až k arytmii, nakonec to bylo vysokým tlakem a rychlým pulzem, který jsem měla též díky vysoké váze.

Začala jsem tedy hledat, jak zdravě a rychle hubnout bez jojo efektu. Po delším bádání a hledání jsem narazila na KetoFit. Stránky jsou přehledné, překvapila mě i rychlost dodání a při častějším objednávání sleva. Vše jsem si dopodrobna přečetla, prověřila a vrhla se na rychlé hubnutí.

Začala jsem v květnu 2017 s KetoFit

Objednala jsem si VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY. Ještě než jsem začala, jsem se poradila na chatu online s velice příjemnou poradkyní, jakou délku fáze volit. Bylo mi doporučeno 3 x 4 týdny fáze hubnoucí a 2 týdny fáze stabilizační, což mi naprosto vyhovovalo.

Ketonová dieta KetoFit - zhubla jsem velmi rychle

 

Po 4 týdnechobrovský úspěch

První koktejl jsem tzv. obrečela, ale to je zcela normální, po třech dnech mi koktejly zachutnaly a já se už po těch třech dnech cítila o něco lépe, nebyla jsem tolik oteklá, nadmutá, bylo mi opravdu dobře.

Po týdnu jsem znateně zhodila, měla lepší náladu a žádná únava se nedostavila. Naopak jsem byla nabitá energií. Po 4 týdnech váha šla stále dolů a pořád jsem byla nabitá energií. Už jsem si oblíbila určité produkty, kterým jsem dodnes věrná. Jedná se o čokoládový koktejl, tyčinky (všechny druhy, miluju je ;D) a žampionovou polévku, pórková je ale taky vynikající. Také mi chutnají omelety, hlavně sýrová s pórkem a žampionová.

Po 3 měsících jsem zhubla pouze s KetoFit a je ze mě nový člověk!

Dva týdny s masem a jogurtem :D. Ve stabilizační fázi jsem hubla o něco méně, ale stále hubla. Jedla jsem maso, jogurty, oříšky a k tomu ještě koktejly a tyčinky, bez těch totiž už nemůžu žít :D. Někdy se stalo, že jsem nehubla, ba naopak přibrala 200 g nebo 500 g, což je zcela normální, vždy šlo o zadržování vody v době menstruace a ovulace. 

Ketonová dieta KetoFit  

 

Co mi KetoFit dal?

Jsem šťastná, jsem bez migrén, tlak mám o moc lepší, též krevní testy dopadly na jedničku. A hlavně, naučil mě jíst. Po ukončení diety je strašně důležité pokračovat v duchu zdravé stravy. Ne, že ukončíte dietu a nacpete se vším, co vám přijde pod ruku, logicky naberete! Vím, o čem mluvím! Pokud ale budete pokračovat ve zdravém stravování, váhu si opravdu udržíte. KetoFit je pro mě cesta ke zdravému žití.*

Mimochodem, jsem zpět :)
a pokračuji na svoji vysněnou váhu!

Veronika B.

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

 

Gratulujeme Veronice  za úžasnou životní změnu!

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se tomu, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

 

 

14541 hodnocení
4.7

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den