Ptejte se: +420 770 110 650


Jak kostka cukru zhubla s KetoFit

Ahoj, tak to jsem já, ano, cukr, cukroušek, sweety, kostka, krabička, otesánek. No vlastně, to jsem byla já. Teď jsem jiná, štíhlejší, veselejší a pevnější. Jak to celé začalo?

 

 

Byla jsem s kámoškama v cukřence, měli jsme pohodu, lenošení, nic nedělání a najednou se přiblížila lžička, nabrala mě a chtěla hodit do kávy. To se jí povedlo, ale tak moc to pálilo, že jsem vyskočila, letěla z hrníčků, motala se, kutálela a ocitla se nakonec v pro mě divném světě. Všichni si na mě ukazovali, pokřikovali na mě ,,cukr,, ,,cukr nééé,, podívejte se na ní, zatracovali mě. Vůbec jsem nechápala, co se děje, jsem přece sweet, slaďoušek a každý mě má rád, každý mě chce. A dokonce mě vymysleli v Česku. Byl to pro mě nehezký svět. Potloukala jsem se dlouhé dny ulicí a hledala své štěstí a chtěla být zase oblíbená. Byla jsem unavená, vše mě bolelo, nebyla jsem zvyklá chodit ani se tolik hýbat. A jak tak jdu ve větru parkem najedou na mě přistál růžový plakát plný krásných fotek, dam a slečen, všechny na obrázcích vypadaly tak šťastně. To by se mi moc líbilo, chtěla bych být taky taková, povzdechla jsem si.


Kostka cukru zhubla s KetoFit keto dietou

Plakát byl nadepsaný KetoFit. Líbil se mi, tak jsem si ho sbalila a schovala. A jak to bylo dál? V jedné chvíli jsem spatřila v dáli krásný dům, byla jsem už tak unavená, že jsem z posledních sil vyšla do schodů, celá zpocená a zadýchaná. Až jsem se málem rozpustila. Konečně! Postel, odpočinek, zvolala jsem. Stále mě ale trápilo, co jsem zažila. Vzpomněla jsem si na plakátek, kde byli všichni tak šťastní. Vytáhla jsem ho a začala prohlížet. Psali v něm, že je to snadné, že je lehké se změnit a být zase fit. Psali tam: buďte fit s KetoFit, díky čtyřlístkovým jídlům zhubnete a budete opět krásná, pochutnáte si, keto dieta vás zachrání. Byla jsem už opravdu rozhodnutá, že se chci změnit. Rychle jsem naťukala do mého cukřího mobilu www.KetoFit.cz, objednala ten zázrak z plakátu a čekala až přijde do mého nového domečku.


Dieta se čtyřlístkem KetoFit


Za dva dny byl balíček u mě
, rozbalila jsem ho a v něm samé dobroty. Vyzkouším je, řekla jsem si, třeba to bude fungovat. Napila jsem se koktejlu z šejkru se čtyřlístkem a pak se začaly dít věci... celý svět se začal točit, přicházela síla, energie a štěstí, začala jsem být lehčí a lehčí, všude lítaly čtyřlístky. A najednou stojím zpět, jsem to stále já, ale jsem jiná, jsem štíhlejší, a vypadám jako bych omládla. V tu chvíli se mi chtělo skákat, běhat, zažít to co jsem nezažila. Povedlo se mi, že už nejsem hranatá unavená kostka, co se válela v cukřence s ostatními. Teď teprve začne můj sladký život.

Vaše Sladká, teď už šťastná, hubená.Maskot kostka cukru KetoFit

 

Jem cukroušek, sweety, kostka cukru, krabička, otesánek. No vlastně, to jsem byla já. Teď jsem jiná, štíhlejší, veselejší a pevnější. Jak to celé začalo?

Minulý týden jsem si chtěla vyrazit na ples, no, znáte to, krásné šaty, šminky, podpatky, krásné dámy, pánové, tanec a zábava až do rána. A jako každý rok, jsem se opět zasekla u skříně. Proč? Ty krásné růžové šaty z mládí mi už zase nepadly, málem na mě praskly! Tak jsem si musela vzít ty, které nemám ráda. Vyrazila jsem pak na ples, ale žádný pro mě nešel, až jeden elegantní pán se mě ujal. Já celá zazářila, začala jsem se točit se, až jsem ho chudáka svou vahou odhodila a všichni se na nás koukali. Celá skleslá jsem se potom trapasu ,,odkutálela,, domů.

Druhý den jsem naštěstí letěla na vysněnou dovolenou, to mi dost zvedlo náladu. Jenže v letadle ta moje tloušťka mi už zase překážela, ani jsem se nemohla dostat uličkou na svou sedačku, a zase ty pohledy lidí ... Tak moc mě to už naštvalo, že jsem si řekla a dost, končím s nadváhou, chci být krásná Curk Fitka, a už letos na pláži. Vytáhla jsem telefon a začala hledat řešení jak nejrychleji zhubnout. Všude se mi nabízel čtyřlístek s nápisem KetoFit. Klikla jsem tedy na něj a nestačila jsem se divit. Samé krásné proměny a ještě krásnější a lákavější jídla. Čtyřlístek sliboval, že je to snadné, že je lehké se změnit a být zase fit. Psalo se tam: buďte fit s KetoFit, díky čtyřlístkovým jídlům zhubnete a budete opět krásná, pochutnáte si, keto dieta vás zachrání. Byla jsem už rozhodnutá, že se chci změnit. Rychle jsem si ten zázrak objednala s doručením do hotelového pokoje. No není to super? Bude na mě čakat až přijedu. Mezitím jsme přistáli na ostrově, bylo krásně, sluníčko svítilo a já se potila až jsem se málem rozpustila. Jsem přece z cukru, že?

Přiběhnu celá ufuněná nedočkavostí do apartmánu a tam už na mě čeká můj balíček s hubnoucím zázrakem. Rychle rozbalím, vytáhnu zázračný koktejl, zamíchám, a piju. A pak se začaly dít věci... Povedlo se mi, že už nejsem hranatá unavená kostka, co se válela v cukřence s ostatními. Teď teprve začne můj sladký život.

Fit Fit Hurááááá na pláž užívat si života

Vaše Sladká, teď už šťastná, hubená Cukr Fitka

 

Také Vás zaujala dieta se čtyřlístkem?
Sledujte nás, kostka cukru coby maskot s námi hubne, další díly následují...

Keto dieta se čtyřlístkem KetoFit

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den