Ptejte se: +420 770 110 650


Jak zhubnout boky- rychle?

Také byste si přála žít ve světě, kde by bylo možné si vybrat, ve kterých tělesných partiích se vám budou shazovat tuky nejsnadněji? Ano, realita je bohužel docela jiná a většina žen přibírá právě tam, kde by měly tuku raději co nejméně. Samozřejmě se nikdy nejedná o tu stejnou partii - ženy s rovnější postavou obvykle hledají způsoby, jak zhubnout břicho, zatímco ty s figurou tvaru hrušky si kladou otázku, jak zhubnout boky.

 

jak zhubnout boky

Odpověď pak ženy často hledají v nejrůznějších magazínech, ať už tištěných, nebo internetových. Na základě vyčtených rad pak zkoušejí nesmyslné diety, u kterých navíc zbytečně hladoví. Když se jim poštěstí, tak se jim po pár týdnech sice podaří zhubnout, ale kvůli jojo efektu všechno naberou zpátky a brzy se dostanou zase na začátek. Už jste se do takového koloběhu také někdy dostala? Máme pro vás dobrou zprávu – cesta, jak na široké boky a stehna je snadnější, než si možná myslíte!

Zatočte s tukovými zásobami

Ať už vás trápí široké boky, stehna nebo břicho, vždy je na vině jediné, a to přebytečné množství tuku. Nejdříve se však musíme podívat na to, proč se v těchto oblastech tuk ve skutečnosti ukládá. Organismus se vás totiž vůbec nesnaží trápit, jen si vytváří zásoby energie, na které pak bude moci sáhnout v době, kdy nedostane najíst nebo ze stravy nezíská dostatečné množství energie. Pokud má být hubnutí skutečně efektivní, je třeba zajistit, aby vaše tělo uloženou energii začalo využívat.

Přesně k tomu vám může dokonale posloužit ketonová dieta KetoFit. Funguje totiž na principu takzvané ketózy, což je metabolický stav těla, při kterém čerpá energii právě z uložených tukových zásob a tím pádem je i spaluje. Aby k tomu však mohlo dojít, je třeba razantně omezit příjem veškerých sacharidů - tedy cukrů a škrobů, které jsou pro organismus primárním zdrojem energie, a nahradit je kvalitními bílkovinami a vlákninou. Přijde vám to jako podezřele snadná cesta, jak zhubnout boky rychle? Ono to zas tak jednoduché není, ale jak uvidíte, pokud máte dobrý návod a správné potraviny, není to ani příliš složité.

Jídelníček při hubnutí boků

Pokud vás naše doporučení pro štíhlé boky a omezení sacharidů trochu zaskočilo a nemáte představu, co vlastně budete jíst a vařit, hned vás zase uklidníme. S KetoFit to nebudete muset vůbec řešit, protože během hubnutí budete jíst jen pokrmy připravené ze speciálních proteinových jídel. Vaření se téměř vyhnete – příprava jídel je mimořádně snadná a rychlá. Často stačí směs smíchat s teplou, či studenou vodou, nebo si připravit z této směsi rychlou omeletu a palačinky. S postupem času pak budete sledovat, jak tuk na bocích (i všech dalších problémových partiích) díky ketóze mizí.

Pokud ale vaříte rádi, program hubnutí KetoFit vám to samozřejmě nezakazuje – naopak. Máme pro vás celou řadu receptů pro omezení tuků, které kombinují proteinové suroviny KetoFit s běžnými potravinami.

Zde je několik receptů na ukázku:

 

mexická tortillaMexická tortilla bez mouky

Tortilly připravíte během chvilky a poslouží vám jako zdravá chutná svačinka, nebo rychlá večeře. Tento recept chytře vynechává sacharidy, protože použijete směs na proteinové omelety KetoFit.

Recept keto tortilla

 

hovězí na houbáchHovězí na houbách s proteinovými těstovinami

Tohle jídlo potěší milovníky české klasiky, kteří si chtějí udržet štíhlou postavu. Tento recept má (díky proteinovým těstovinám) minimum sacharidů, ale poskytuje dostatek proteinů.

Keto recept s proteinovými těstovinami

 

keto burgerKeto burger

Burgery jsou stále více populární a je fakt, že dobře připravený burger může být výborné i zdravé jídlo. Tento recept obsahuje návod na přípravu speciálních proteinových bulek na hamburgery, které ale využijete i jinak.

Vyberte si palačinky s džemy

 

proteinové palačinky s džememProteinové palačinky s džemem

Že palačinky nejsou dobrý nápad, když řešíte, jak zhubnout břicho a boky. Omyl! Stačí použít chytré suroviny a produkty – proteinové palačinky KetoFit a k nim některý z revolučních džemů ze zralého ovoce bez přidaného cukru.

Vyberte si palačinky s džemy

 

Tip: Vyzkoušejte i další z desítek osvědčený receptů pro štíhlé boky.

 

Cviky na štíhlejší boky

Ideální spojenec, který podpoří vaše snažení, jak zhubnout tuk na bocích je samozřejmě pohyb. Pokud kromě hubnutí tuku chcete celkově zpevnit svou postavu, musíte myslet i na dobře rozvrhnutý cvičební plán. Cvičení na boky může mít mnoho podob. Ideální cestou, jak zhubnout boky a záda je aerobní cvičení, tedy plavání, běh nebo jízda na kole, a to alespoň třikrát týdně po dobu čtyřiceti minut.

Tímto způsobem se vám totiž podaří posílit nohy a vybalancovat dolní a horní polovinu těla. Když k tomu dvakrát za týden připojíte cvičení jako pilates, powerjógu, nebo intenzivní a účinný HIIT, podaří se vám vaši figuru nádherně vytvarovat.

Cviky na boky a stehna

Poradíme vám rovnou pár konkrétních cviků, které pomohou zpevnit a zeštíhlit velké boky a silná stehna. Nebudete k nim potřebovat žádné speciální vybavení. Maximálně při nich oceníte nějakou podložku na cvičení.

Výpady
Výpady jsou perfektní pro tvarování stehen a hýždí. Stůjte s chodidly mírně od sebe a vykročte jednou nohou dopředu tak, aby koleno přední nohy nepřesáhlo špičku. Zadní pokrčená noha zůstane na špičce a koleno se může lehce dotknout podlahy. Potom se vraťte zpět, nebo pokračujte pomocí výpadů stále dopředu. Výpady si dejte ideálně ve třech sériích po 10 opakováních na každou nohu. Svaly nakonec musíte dobře cítit!
jak zhubnout boky

Zvedání nohou v leže
Tento cvik pomáhá zpevňovat pověstná madla lásky i vnější stehna a je to dobrý způsob, jak zhubnout tuk na bocích. Lehněte si na bok, spodní ruku dejte pod hlavu a zpevněte střed těla. Pomalu zvedněte nataženou horní nohu co nejvýše to půjde a vydržte pár vteřin. Opakujte 15krát na každé straně.

jak zhubnout boky

Zvedání pánve
Tento cvik aktivuje zadní stranu stehen a hýždě. V leže na zádech pokrčte nohy, takže chodidla stojí na zemi nedaleko hýždí. Poté zvedněte pánev co nejvýš (aktivujte přitom hýždě) a chvíli vydržte. Opakujte, dokud pořádně neucítíte namáhané svaly. Pro vyšší intenzitu lze cvik dělat s jedním chodidlem na podložce, zatímco druhá noha je natažená nad podložku.

KetoFit - dieta, která funguje

Podívejte se, jak se podařilo zhubnout některým z desítek tisíc zákaznic KetoFit. Mnoho z nich se dostalo na nižší váhu, než měli před porodem, nebo dokonce dosáhli konfekční velikosti, kterou měli během studií.

Inspirujte se příběhy našich zákaznic, můžete si je prohlédnout a přečíst tady.

 

BMI kalkulačka výpočet

Zhubla jsem z velikosti 46. Teď jsem plná energie.

Bolela mě záda, kolenní klouby, zadýchávala jsem se při námaze a byla často unavená. Taky jsem byla nešťastná omezeným výběrem oblečení ve velikosti 46 a svou vizuální stránkou z fotek. Nyní se cítím se fantasticky.

Celý příběh 

recenze a zkušenosti s ketodietou
Přestože Ketofit je pro ženy, šel jsem do toho a výsledek? Prostě super.

Do mých 35ti let jsem to nechal zajít s váhou příliš daleko až jsem hazardoval se zdravím. Díky KetoFit si opět užívám každý den a naplno sportuji.

Celá recenze

 

BMI kalkulačka výpočet
Pomocí KetoFit jsem zase sebevědomá žena.

Po dvou porodech a vlivem stresu jsem se dostala do obezity velkého stupně na neskutečně alarmujících 126 kg. Trpěla jsem na klouby až k slzám. Keto dieta KetoFit mi pomohla.

Celý příběh

 

 

 

Věříme, že jsme vám dodali dostatek odhodlání i informací, jak na široké boky a stehna. Výsledky můžete vidět už za pár týdnů, stačí se rozhodnout a přidat se k desítkám tisíc žen, které už s ketodietou úspěšně zhubly.

  

Jídla pro rychlé zhubnutí koupíte zde

 

 

 

1177 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den