Ptejte se: +420 770 110 650


Jak zhubnout boky?

Také si často říkáte, že byste si přála žít ve světě, kde by bylo možné si vybrat, ve kterých tělesných partiích se vám bude shazovat tuk nejsnadněji? Realita je bohužel docela jiná a většina žen paradoxně přibírá právě tam, kde by měly tuku nejraději nejméně. Samozřejmě se nikdy nejedná o tu stejnou partii - ženy s rovnější postavou obvykle hledají způsoby jak zhubnout břicho, zatímco ty s figurou tvaru hrušky si kladou otázku jak zhubnout boky.

 

jak zhubnout boky

Odpověď pak často hledají v nejrůznějších ženských magazínech, ať už tištěných nebo internetových, a na základě vyčtených rad zkoušejí nesmyslné diety, u kterých navíc zbytečně hladoví. Když se jim poštěstí, tak se jim po pár týdnech sice podaří zhubnout, ale kvůli jojo efektu všechno naberou zpátky a brzy se dostanou zase na začátek. Už jste se do takového koloběhu také někdy dostala? Tak to pro vás máme dobrou zprávu - cesta ven je snadnější, než si myslíte!

Zatočte s tukovými zásobami

Ať už vás trápí velké boky, stehna nebo břicho, vždy je na vině jediné, a to přebytečné množství tuku. Nejdříve se však musíme podívat na to, proč se v těchto oblastech tuk ve skutečnosti ukládá. Organismus se vás totiž vůbec nesnaží trápit, jen si vytváří zásoby energie, na které pak bude moci sáhnout v době, kdy nedostane najíst nebo ze stravy nezíská dostatečné množství. Aby tedy bylo hubnutí skutečně efektivní, je třeba zajistit, aby tělo tuto energii začalo využívat.

K tomu vám může dokonale posloužit ketonová dieta KetoFit. Funguje totiž na principu takzvané ketózy, což je metabolický stav těla, při kterém čerpá energii právě z uložených tukových zásob a tím pádem je i spaluje. Aby k tomu však mohlo dojít, je třeba razantně omezit příjem veškerých sacharidů - tedy cukrů a škrobů, které jsou pro organismus primárním zdrojem energie, a nahradit je bílkovinami a vlákninou.

KetoFit - dieta, která funguje

Jestliže vás vyděsily představy o tom, jak nebudete vědět co vařit, tak je můžete s klidem zase zahnat, protože s KetoFit se vaření skoro úplně vyhnete. Během prvních několika týdnů nebudete jíst nic jiného než proteinová jídla KetoFit, jejichž příprava zabere pouhých pár minut. Obvykle totiž stačí vzít připravenou směs a smíchat ji s teplou či studenou vodou, díky čemuž ušetříte plno času i tím, že nenašpiníte skoro žádné nádobí a hlavně zhubnete bez jakéhokoliv hladovění!

Podívejte se jak se podařilo snadno zhubnout jedné z desítek tisíc zákaznic KetoFit - https://www.ketofit.cz/vase-pribehy. Během několika týdnů se dostala na váhu nižší než před porodem a dokonce i před jejími školními lety. 

 

Hubnu s proteinovou dietou KetoFit

 

Dejte se do pohybu

Jestliže nechcete pouze shazovat tuk, ale celkově zpevnit svou postavu, tak byste měla myslet i na dobře rozvrhnutý cvičební plán. Ideální cestou jak zhubnout boky a záda je aerobní cvičení, tedy plavání, běh nebo jízda na kole, a to alespoň třikrát týdně po dobu čtyřiceti minut. Tímto způsobem se vám totiž podaří posílit nohy a vybalancovat dolní a horní polovinu těla. Když k tomu dvakrát za týden připojíte cvičení jako pilates nebo powerjógu, které posiluje i střed těla, podaří se vám vaši figuru nádherně vytvarovat. 

 

  

Jídla pro rychlé zhubnutí koupíte zde

 

 

 

1174 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den