Ptejte se: +420 770 110 650


Jak zhubnout v pase? Spolehněte se na naše tipy!

Břicho patří k nejproblematičtějším partiím vůbec. Trápí ženy i muže, a dokonce i na první pohled štíhlé lidi. Pokud řešíte, jak rychle zhubnout v pase, zaručeně se vám budou hodit naše fígle. Pojďte s námi zjistit, jak účinně zhubnout pas a boky a co nejdříve se těšit z krásné postavy bez nevzhledné pneumatiky na břiše.  

Jak zhubnout v pase 

Jaké jsou nejčastější příčiny ukládání tuku v podbřišku a okolních partiích?

Pokud jíte nepravidelně, odbýváte se, jste často ve stresu a nemáte příliš času na sport, pak se vám pravděpodobně nějaký ten přebytečný tuk na břiše nevyhnul. Právě to jsou totiž nejčastější příčiny ukládání tuku v těchto partiích. 

Přebytečný tuk na břiše je nebezpečný

Kromě vzhledu je však na místě řešit především zdraví. Je prokázáno, že nadbytečný tuk přispívá ke zvyšování rizika diabetu, negativně ovlivňuje krevní tlak, hladinu cholesterolu či inzulinovou rezistenci. Soubor těchto zdraví nebezpečných chorob, ke kterým mimo jiné přispívá i tuk na břiše, se nazývá metabolický syndrom

Obecně platí, že vyšší riziko tohoto onemocnění se vyskytuje u mužů, kteří mají obvod pasu vyšší než 102 cm a u žen s pasem nad 88 cm. Obdobně pro orientaci funguje také BMI, jehož hodnoty si můžete snadno spočítat díky naší kalkulačce. Pokud při měření zjistíte, že je váš obvod pasu vyšší nebo BMI dosahuje nebezpečných hodnot, pak je na místě se skutečně zamyslet nad tím, jak se co nejdřív zbavit podkožního tuku.   


Jak snadno zhubnout v pase

Samostatná partie se hubne velmi obtížně 

Ať už potřebujete zhubnout stehna, zadek nebo celé nohy, pak vězte, že zhubnout samotnou jednu partii je velmi obtížné či téměř nemožné. Pokud je vaším cílem vyřešení otázky, jak rychle zhubnout, pak se budete muset zaměřit na hubnutí celkové. Pojďme se podívat na tipy, díky kterým se vám zaručeně podaří.

1) Pozor na limonády a obzvlášť na ty s bublinkami

Pokud řešíte, jak zhubnout břišní tuk, pak vězte, že i detaily dělají hodně. Ač si to hodně lidí neuvědomuje, zásadní je přestat pít tzv. tekuté kalorie. Kolové nápoje a další limonády jsou „kalorické bomby“ plné cukrů a dalších nežádoucích přidatných látek, které přispívají k obezitě. Pro hubnutí je však nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim, Pít byste měli ideálně 2–3 litry čisté vody denně

2) Fast food a jiné pochutiny jsou tabu

Jak se zbavit tuku na břiše a bocích? Jistě, tušíte, že zásadní roli v této problematice bude hrát zdravá strava. Primárně byste tedy měli vyloučit z jídelníčku všechna „fastfoodová jídla“ a jim podobné pokrmy.  Tato jídla jsou zdrojem kalorií, nezdravých tuků a také mnoha přídatných látek či „éček“, které hubnutí rozhodně neprospívají. Zaměřit byste se naopak měli na zdravé tuky, kterých rozhodně není nutné se bát ani při hubnutí (mořské ryby, avokádo, semínka, ořechy, za studena lisované olivové oleje). 

 Vynechejte nezdravá jídla pro rychlé zhubnutí pasu

3)  Jezte pravidelně a menší porce

Díky tomuto pravidlu bude vaše tělo schopné snadněji zpracovat všechny živiny. Ideálně byste měli konzumovat 5 jídel denně (snídaně, svačina, oběd, přesnídávka, večeře) bohatých na nezpracované potraviny (zelenina, ovoce, obilná zrna, luštěniny, maso, vejce). 

Snažte se také, aby poměr tuků, sacharidů a bílkovin ve vaší stravě byl 20:50:30. Konzumace menších porcí během celého dne zase zajistí, že se budete cítit zasycení a snížíte riziko tzv. vlčího hladu, během nějž obvykle dostanete chuť na nezdravé potraviny.

4)  Navyšte poměr bílkovin ve stravě

Při řešení otázky, jak se zbavit tuku kolem pasu, hrají důležitou roli bílkoviny.  I ony přispívají k tomu, že se budete cítit sytí po dlouhou dobu a nebudete tak mít příliš chuť na nezdravé potraviny a pochutiny. Obzvlášť pokud navíc sportujete, jsou bílkoviny nezbytné pro růst a regeneraci svalů. Zaměřit byste se měli na maso, vejce, mléčné produkty a luštěniny. Alternativou pro všechny, kteří nemají dostatek času řešit skladbu jídelníčku, pak představuje velmi účinná proteinová dieta.  

Zvyšte příjem bílkovin pro rychlejší hubnutí

6)  Zapojte pohyb

A nejlépe kombinaci aerobního a anaerobní pohybu. Díky pravidelnému kardiu (běh, bruslení, jízda na kole), které doslova rozpumpuje kardiovaskulární systém, vyřešíte, jak otázku, jak zhubnout tuky . Neméně důležité je však také posilování, díky kterému účinně zpevníte celé tělo včetně bříška. 

Přidejte pohyb pro zhubnutí břicha

5)  Omezte příjem sacharidů 

Sacharidy jsou rychlým zdrojem energie, který se však bohužel v případě přebytku ukládá do tukových buněk. Ze sacharidů byste proto měli vybírat především komplexní zdroje (brambory, ovesné vločky, quinoa, luštěniny), které se uvolňují postupně do krve a dodávají energii konstantně. 

Ideálním řešením, jak zhubnout boky a břicho, ale také zeštíhlit celé tělo představuje účinná ketodieta

Díky velmi nízkému příjmu sacharidů (30-50 g za den) začne tělo jako primární zdroj energie využívat místo sacharidů tuky – a to jak z jídla, tak také z tukových zásob. Díky tomu dochází k velmi rychlému hubnutí takřka již během prvních dnů od začátku diety. Výhodou je také to, že ketodieta probíhá ve fázích a myslí i na postupný návrat k racionální stravě. 

Keto dieta KetoFit pro snadné hubnutí

Keto jídla pro rychlé hubnutí břicha

 

Udělejte první krok ještě dnes 

Spolehněte se v otázce, jak rychle zhubnout a zbavit se podkožního tuku, na osvědčenou ketodietu, které věří tisíce spokojených žen. Všechna jídla jsou navrhovaná odborníky výživu a obsahují přesné poměry všech důležitých živin. Navíc si je připravíte jednoduše a během několika málo minut, takže si většinu z 60 skvělých keto jídel můžete s sebou vzít třeba na dovolenou nebo do práce

Skvělým prvním krokem mohou být například výhodné startovací balíčky, díky nimž si ketodietu můžete vyzkoušet doslova na vlastní kůži a chuťové buňky. Jděte krásné postavě naproti s ketodietou. 


Recenze keto dietyZdravotní sestra zhubla s KetoFit z váhy 164 kg

 

Zhubněte snadno a bez dřiny
keto jídly KetoFit

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den