Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na časté dotazy  Dotazy keto dieta

Je keto dieta bezpečná?

Ano. Strava KetoFit je u zdravého jedince po dobu 4 týdnů ve fázi hubnoucí + 5 týdnů ve fázi stabilizační zcela bezpečná. Medicína předepisuje tento stravovací režim celoživotně osobám s epilepsií. (Ne vždy. Jde o jednu z léčebných metod.) Dále na tomto stravovacím modelu celoživotně fungovaly eskymácké kmeny. Odtud zmínky cestovatelů, kteří s Eskymáky nějaký čas žili a zázračně shodili tuky. 

 

Je keto dieta bezpečná?Odborný výklad, zda je keto dieta bezpečná.


Ketolátky jsou za normálních okolností důležitým energetickým substrátem
 pro některé periferní tkáně. Mezi tyto tkáně patří především srdeční sval, kosterní sval a ledviny. Při déle trvajícím hladovění se ketolátky stávají významným substrátem pro mozkovou tkáň (z 60–75 %). Za normálních okolností využívá mozek jako zdroj energie pouze glukózu. Mastné kyseliny do mozku z krve nepřecházejí. V roli živiny představují ketolátky ve vodě rozpustné ekvivalenty mastných kyselin, navíc se nevážou na bílkoviny a snadno difundují, což je jejich výhodou. 

Jak keto dieta funguje?

 • vynecháte alkohol
 • přijímanou stravou keto jídel KetoFit se sníží přísun sacharidů, zejména vysokoglykemických  
 • sníží se tím aktivita inzulínu
 • sníží se chuť na jídlo 
 • tuky se stávají nejsnáze dostupným zdrojem energie pro fungování těla
 • obrátí se režim z ukládání tuku na spalování 
 • svaly, šlachy a další tkáně nejsou ničeny jako v případě neodborného hladovění 

Tím, že regulujeme příjem sacharidů, dojde k jejich spotřebování v organismu v průběhu 1–2 dnů (můžete urychlit procházkami a pomalými aktivitami). Organismus pak těží energii z tuků, ať už tělesných, nebo přijímaných ve stravě. Nastane tzv. proces ketóza.

Je keto dieta bezpečná pro všechny?

Keto dieta KetoFit není vhodná, pokud spadáte pod kteroukoliv z následujících skupin:

 • Jste těhotná či kojící.
 • Jste alergická na některý z alergenů: mléko (laktóza, mléčná bílkovina, syrovátková bílkovina), ryby, sója. Stopové alergeny: vejce, lepek, skořápkové plody.
 • Trpíte-li poruchou příjmu potravy – anorexie, bulimie. Nebo některým následujícím onemocněním: vážná psychická onemocnění, onemocnění jater a ledvin, srdeční onemocnění, prodělaná mozková, cévní příhoda, poruchy krevní srážlivosti, poruchy metabolismu minerálů, onemocnění cukrovkou – diabetes 1. typu, diabetes 2. typu, onemocnění dnou či žlučovými kameny.
 • V případě, že neznáte svůj zdravotní stav, poraďte se před nasazením keto diety s lékařem.

Jídla pro bezpečnou keto dietu

Hubnutí v ketóze můžete zvládnout sami s běžnými surovinami, ale je to velmi náročné na znalosti jídel, složení, parametry, čas přípravy a také finance. Nesprávně sestaveným jídelníčkem si můžete dokonce ublížit (mohou vám začít chybět vitamíny, minerály a další důležité látky pro tělo). Proto všem začínajícím i pokročilým doporučujeme sáhnout po speciálních jídlech, která jsou přímo vyvinuta pro bezpečnou keto dietu. Značek je na trhu více, jsou však mezi nimi markantní rozdíly.

Troufneme si s jistotou tvrdit, že jídla KetoFit® jsou špička na trhu. Je to dáno bezkonkurenčním složením a surovinami, ze kterých jsou jídla připravena a zejména také unikátními parametry s nejnižšími hodnotami obsahu sacharidů. Díky nim dochází k rychlejší ketóze a snadnějšímu hubnutí. Složení jídel KetoFit má navíc pozitivní vliv na podporu krásy, imunity a obranyschopnosti organismu. To u jiných značek nenajdete.


Jídla KetoFit pro bezpečnou keto dietuJídla KetoFit pro bezpečnou keto dietu

 

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Budu hubnout ve 2. fázi keto diety?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů můžu přijmout za den

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

 

 

26 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den