Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Je dieta vhodná i pro těhotné ženy?

Těhotenství je krásné období, které s sebou nese také spoustu otázek ohledně výživy. Mnoho žen má strach o své pracně vydřené křivky, a proto je pochopitelné, že si nepřejí v těhotenství přibrat mnoho kilogramů. Během těhotenství je to s jídelníčkem trochu složitější. Mění se nejen jeho složení, ale také denní kalorická potřeba.

Je keto dieta vhodna pro těhotné ženy?

Je keto dieta vhodná pro těhotné?

Nejspíš vás zklameme, ale keto dieta není vhodná pro těhotné ženy. Je to z toho důvodu, že právě v tuto dobu potřebuje ženský organismus všechny makroživiny v dostatečné míře pro správný vývoj plodu. Plán KetoFit® funguje na sníženém příjmu sacharidů, proto by tělo nedostalo vše, co potřebuje. Pamatujte, že v těhotenství nesmíte být v ketóze. To ale neznamená, že se musíte produktům KetoFit® úplně vyhýbat. Můžete si je klidně dopřát, ale pouze jako doplněk k pestré stravě. Níže si vysvětlíme, na jakých jídlech KetoFit® si můžete pochutnat.

Může dieta v těhotenství ohrozit miminko?

Pro těhotné ženy není žádná speciální hubnoucí dieta vhodná, protože může růst miminka ohrozit. Nepleťte si ale redukční diety se zdravým stravováním. Už dávno neplatí věta: „Jsi těhotná, jíš za dva, tak si dej cokoliv.“ Pokud v těhotenství zařadíte zdravou a plnohodnotnou stravu, odměnou vám bude zdravé miminko a překvapivě dobrá poporodní váha.

Jak si mám v těhotenství udržet váhu?

Co mám jíst během těhotenství?

Pokud je vašim cílem mít v těhotenství váhu pod kontrolou a přitom dodávat vašemu organismu a  miminku potřebné živiny, vitamíny a minerály, máme pro vás několik tipů:

  • Konzumujte dostatek vlákniny v podobě čerstvé zeleniny.
  • Zařaďte do vašeho jídelníčku komplexní sacharidy, najdete je například v pohance, bulguru a hnědé rýži.
  • Pravidelně doplňujte Omega 3 mastné kyseliny.
  • V jídelníčku se nebojte zdravých tuků, které se nachází v ořeších, kvalitních rostlinných a ořechových olejích a ghí.
  • Doporučujeme 1 až 2 produkty KetoFit® denně a to jako doplněk komplexních bílkovin, vitamínů a minerálů ve vašem jídelníčku. Na výběr máte z více jak 60 jídel.
  • Dopřejte si dostatek spánku a odpočinku.
  • Ani v těhotenství nezapomínejte pravidelný na pohyb. Vhodným typem sportu jsou procházky, jóga, plavání a další speciální lekce pro těhotné. 


Ukázka jídelníčku v těhotenství

Snídaně: proteinové palačinky s nízkosacharidovým džemem.

Svačina: celozrnný rohlík, lučina, 90% šunka a zelenina.

Oběd: bulgurové rizoto se zeleninou a sýrem.

Svačina: proteinový koktejl KetoFit®.

Večeře: salát s tuňákem.


Palačinky s nízkosacharidovým džemem KetoFit


Jak zhubnout po porodu?

Až přijde miminko na svět, určitě vás bude zajímat, jak se dostat zpět do formy. Užitečné rady se dozvíte v článku jak zhubnout po porodu.

Jak se daří hubout po porodu Kateřině?
Podívejte se, jak zhubla po porodu Kateřina, jedna z desítek tisíc zákaznic KetoFit. Její příběh najdete zde - recenze hubnutí s KetoFit. Během několika týdnů se dostala na váhu nižší než před porodem a dokonce i před jejími školními lety. Nyní pravidelně sportuje a užívá se veškerý čas s dětmi.

Jak zhubnout po porodu 

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Držím ketodietu podruhé, funguje to stejně?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

Je keto dieta bezpečná?   Zhubla jsem, chci si váhu udržet

Je keto dieta bezpečná?   Jak zhubnout po porodu?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

 

27 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den