Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

K čemu slouží ochucovací tablety?

Ochucovací tablety s příchutí slouží k ochucení proteinových jídel KetoFit®. Perfektně se hodí do KetoFit® koktejlů, kaší nebo panna cotty. Můžete si vybrat ze 13 lahodných příchutí, které dokonale oživí každý redukční jídelníček. Jejich velkou předností je fakt, že jsou téměř bez kalorií a neobsahují žádný cukr. Proto jsou při hubnutí velmi oblíbené. Tablety s příchutí si můžete koupit samostatně, nebo vám přijdou v balíčku společně s některými produkty KetoFit® jako jsou koktejly a kaše. U těchto produktů si samozřejmě můžete sami zvolit chuť ochucovacích tablet podle vašich preferencí už při jejich objednávce.

Jak použít příchutě KetoFit

Použijte k ochucení:

 • proteinových koktejlů
 • proteinových kaší
 • panna cotty


Namixujte si svou originální příchuť

Ochucování jídel pomocí příchuťových tablet je kreativní, můžete si namixovat svou originální kombinaci. Kombinujte například půl příchutě cookies a půl příchutě kokos. Během pár vteřin máte cookies-kokosový koktejl. Koktejl s takovou příchutí nikde jinde nekoupíte, je to váš originál pouze s KetoFit.

Návod na přípravu příchutí najdete na konci článku.

Jak dále mohu ochucovací tablety pro keto dietu využít?

Příchuťové tablety nemusíte používat jen na ochucení KetoFit® jídel a proteinové diety. Mají příjemnou sladkou chuť, takže je můžete klidně přidat i do vašich oblíbených sladkých receptů. Skvěle se hodí také na oslazení mléčných výrobků jako je jogurt* a tvaroh*. Tablety s příchutí hravě nahradí klasický cukr a sirupy, takže je můžete využít i na přípravu nápojů. Vyzkoušejte domácí limonádu, nebo vynikající proteinové frappé.

Na co vše lze použít příchutě KetoFit?:

 • do oblíbené limonády
 • k ochucení tvarohu, jogurtu
 • cheesecake a jiné dorty
 • jsou vhodné jako přísada při pečení koláčů a sladkostí
 • skvěle osladí i kávu a dodají extra příchuť

 Příchutě do keto diety - ochucovací tablety

 Příchutě do keto diety k ochucení koktejlů, kaší, kávy

 Jak použít příchutě KetoFit


Tip od KetoFit® na višňovou limonádu
Nachystejte si osvěžující nápoj bez kalorií, který si můžete dopřát kdykoliv během hubnutí. Ve džbánku nechte rozpustit 1 višňovou tabletu v 1 litru sody. Následně přidejte led a lehce zakápněte šťávou z limetky. Limonádu lehce promíchejte a máte hotovo.

Toužíte po sladké tečce po obědě bez výčitek a strachu o vaši linii?
Doporučujeme vám vyzkoušet naše sladké recepty, které obsahují tablety s příchutí. Díky nim si na nezdravé sladkosti ani nevzpomenete. 

*Mléčné výrobky zařaďte do jídelníčku až ve stabilizační fázi plánu KetoFit®.

 

Protenové vafle KetoFit nízkosacharidové

Low carb tiramisu


Nahraďte příchutěmi KetoFit klasický cukr i sirup. 

 • vyhnete se nezdravému cukru
 • odlehčíte organismu
 • přestanete být závislí na sladkostech
 • neohrozíte svou váhu
 • dodáte dezertům skvělou chuť


Jak se tablety s příchutí používají?

Půlku tablety, nebo 1 celou tabletu rozpusťte v menším množství vody a poté ji rovnou přidejte do produktů KetoFit®, jogurtů, nebo kávy. Pamatujte, že čím větší množství ochucovací tablety použijete, tím sladší bude váš pokrm. 

Příprava všech produktů KetoFit®  je velmi jednoduchá a rychlá. Vyberte si balíček jídel KetoFit®, který vám bude nejvíc vyhovovat. Chcete se o produktech dozvědět více? Pokračujte zde.Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Co jíst k proteinovému chlebu?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu při keto dietě ořechy?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik káv denně mohu vypít při ketodietě?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta15 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den