Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Proč má ketodieta jen dvě fáze?

Pro celý tým KetoFit® je klíčové, aby byl pro vás průběh ketodiety snadný a došli jste do cíle, který jste si vytyčili. V plánu KetoFit je zásadní, aby v těle probíhala správná ketóza a rychlé bezpečné hubnutí. Té dosáhnete díky dodržení jednotlivých fází diety.

Keto dieta dvě fáze


Hubnoucí plán originálního KetoFit je rozdělený do dvou fází. Další fáze ketodiety již nejsou třeba, nemá v rámci hubnutí žádný význam. Pro správný průběh ketózy hraje zásadní roli složení jídel, na které dáváme maximální důraz. Pokud mají ostatní značky keto diet více fází (např. 3), může to být dáno horší výživovou stránkou jídel, která není jejich prioritou a musejí kvalitu dohánět délkou a počtem fází.

K čemu slouží hubnoucí fáze ketodiety? Jak probíhá fáze stabilizace? Musím dodržet obě fáze hubnutí?

  • 1. Hubnoucí fáze

Slouží na zrychlení metabolismu, nastartování ketózy a výraznějšímu úbytku váhy. V 1. fázi keto diety probíhá hlavní hubnutí.

  • 2. Stabilizační fáze

Je nastavena pro plynulý přechod k běžné stravě, zabránění jojo efektu a stále k pozvolnému hubnutí. Přechod na klasickou stravu je tak plynulý a nehrozí případný jojo efekt. 

 

Důležité je dodržovat jednotlivá doporučení obou fází až do cíle.
Pokud byste plán ukončili po první fázi, nebo stabilizační fázi nedokončili, může nastat jojo efekt.

Postup pro hubnoucí a stabilizační fázi

Pozornost také věnujte výběru redukčního plánu a balíčků jídel. Čím delší plán vyberete, tím více zhubnete. U každého plánu je popsaná délka jednotlivých fází i doporučení, který balíček keto jídel zvolit.

 

Balíček jídel na hubnutí KetoFitHubnutí s originálním KetoFit je snadnější a bezpečnější. A navíc díky pouze dvěma hubnoucím fázím vám šetřit čas a finance.

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Je keto dieta bezpečná?

Je keto dieta bezpečná?   Budu hubnout ve 2. fázi keto diety?

Je keto dieta bezpečná?   Co jíst k proteinovému chlebu?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

42 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den