Ptejte se: +420 770 110 650


Keto Recepty: Ketodezert - Kokosky

Hledáte recept na vánoční cukroví, které má minimum kalorií? Jsou to rozhodně keto kokosky! O Vánocích je můžete klidně zobat i v hubnoucí fázi. Obsahují jen 2,2 g sacharidů na 15 kuliček. Jsou tak vhodné pro keto diety, low carb stravování, i pro celou rodinu, jako náhrada klasické ,,cukrové,, varianty.

Recept na keto kokosky:

 chod: keto cukroví vánoční
 počet porcí: 2 (30 kokosek)
• celková doba přípravy: 25 minut
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: česká, keto vánoce

 

keto kokosky KetoFit
 

Suroviny pro keto kokosky

2 porce (30 keto kokosek)

Postup - keto kokosky

Pro přípravu keto kokosek nejprve ušlehejte bílky, následně přidejte kokos a rozpuštěnou kokosovou příchuť KetoFit. Opatrně zamíchejte. Na pečící papír vytvarujte kokosky a pečte v troubě (horko-vzduch) na 180 stupňů cca 10 min. Keto kokosky jsou rychlé a snadné na přípravu, zvládne je úplně každý, navíc budou všem doma chutnat. 

keto kokosky KetoFit

Výživové hodnoty keto kokosek:

2 porce (30 keto kokosek)

Energie 384 kJ 
Sacharidy 4,5 g
Tuky 2 g
Bílkoviny 11 g 

Keto kokosky si můžete dopřát po prvním týdnu hubnoucí fáze proteinové diety, během stabilizační fáze častěji. Keto cukroví oceníte i při low carb stravování, kdy si chcete držet štíhlou linii. A pokud sportujete, budou keto kokosky výborné jako doplněk a zdroj kvalitních proteinů. 
 

Doporučujeme:

Chutnaly vám keto kokosky? Pokud ano, vyzkoušet i další keto cukroví, třeba naše nízkosacharidové tradiční keto perníčky. Recept nejdete zde: recept keto perníčky.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které si drží štíhlou línii díky keto receptům.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit

 

Vyzkoušeli jste už naše keto kokosky?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 

95 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den