Ptejte se: +420 770 110 650


Keto Recepty: Ketodezert - Perníčky

Oslaďte si Vánoce i všední den. Stačí promíchat pár ingrediencí a keto perníčky jsou na světě. S našimi recepty na keto cukroví budete mlsat zdravě, bez sacharidů, s velkou dávkou proteinů a vitamínů.  

Recept na keto preníčky:

 chod: keto cukroví vánoční
 počet porcí: 2 (10 perníčků)
• celková doba přípravy: 20 minut
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: česká, keto vánoce

 

keto perníčky
 

Suroviny pro keto perníčky

2 porce (10 keto perníčků)

  • 100 g mandlové mouky odtučněné
  • 1 vejce
  • ½ lžičky perníkového koření
  • ¼ lžičky kypřícího prášku do perníku
  • 1 odměrka proteinového čoko koktejlu
  • ½ lžičky xantové gumy (nemusí být)

 

Postup - keto perníčky

Keto perníčky připravíte velmi snadno: nejprve rozmixujte všechny suroviny a vytvořené těsto nechte odpočinout v lednici přes noc. Následně těsto vyválejte na trošce mandlové mouky a vykrajujte vaše oblíbené tvary. Na závěr můžete potřít žloutkem. Pečte na 180 stupňů cca 10 min. 

keto perníčky

Výživové hodnoty keto perníčků:

1 porce (5 perníčků)

Energie 1080 kJ 
Sacharidy 5 g
Tuky 9 g
Bílkoviny 30 g 

Keto perníčky si můžete dopřát ke konci hubnoucí fáze proteinové diety, během stabilizační fáze častěji. Keto cukroví oceníte i při low carb stravování, kdy si chcete držet štíhlou linii. A pokud sportujete, budou keto perníčky výborné jako doplněk a zdroj kvalitních proteinů.

 
 

Doporučujeme:

Chutnaly vám keto perníčky? Pokud ano, vyzkoušet i další keto cukroví, třeba naše nízkosacharidové keto laskonky. Recept nejdete zde: recept keto laskonky.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které si drží štíhlou línii díky keto receptům.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit

 

Vyzkoušeli jste už naše keto perníčky?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 

152 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den