Ptejte se: +420 770 110 650


Články o ketodietě

Ketonová dieta (proteinová dieta) je velice účinná pro rychlé a snadné hubnutí. Pro trvalé zhubnutí a změnu životníhu stylu je vhodné kromě konzumace chutných jídel KetoFit znát i řadu důležitých informací o správné stravě, pitném režimu, vlivu nemocí atd.. 

Obezita, hubnutí, dieta:
rizika nadváhy a jak je efektivně snížit.

pohybové obtíže při obezitěPohybové obtíže při obezitě

Život s obezitou není vůbec jednoduchý, je totiž protkaný spoustou zdravotních obtíží, které mohou podstatně omezit váš každodenní život a bohužel i ohrozit vaše zdraví. Dozvíte se, která to jsou a jak s nimi bojovat.

Celý článek

 

rizika obezity při těhotenstvíRizika při těhotenství

Lidský organismus není stavěný na to, aby se vyrovnával s větším množstvím tělesného tuku, což obvykle vede ke spoustě zdravotních problémů, které jsou často hormonálního rázu. Právě z toho důvodu mívají obézní ženy mnohem menší šanci otěhotnět.

Celý článek

 

vysoký cholesterol při nadvázeVysoký cholesterol

Určitou roli u vysokého cholesterolu mají faktory jako genetika, nedostatek pohybu či stres, hlavní příčinou ale  je především špatná strava. Jestliže si neustále dopřáváte fastfoody, smažená jídla, sladkosti a další těžce zpracované potraviny, tak aktivně podporujete tvorbu zánětu v těle.

Celý článek

 

alkohol a dietaAlkohol - větší nepřítel hubnutí než si myslíte!

Lidský organismus není stavěný na to, aby se vyrovnával s větším množstvím tělesného tuku, což obvykle vede ke spoustě zdravotních problémů, které jsou často hormonálního rázu. Právě z toho důvodu mívají obézní ženy mnohem menší šanci otěhotnět.

Celý článek

hubnutí ve spánkuTajemství hubnutí ve spánku, role leptinu a ghrelinu

Věděli jste, že spánek je pro hubnutí velice důležitý? Spánek patří mezi základní fyziologickou potřebu a je třeba zdůraznit, že není pouhým plýtváním času. Proč se tedy někteří lidé právě o něj tolik okrádají?

Celý článek

 

glikemicky indexGlykemický index / vláknina, pomocník při hubnutí

Glykemický index hraje v úspěšném hubnutí klíčovou roli. Je označován zkratkou GI, udává rychlost vstřebávání sacharidů do krve. Vše o GI se dozvíte v tomto článku.

Celý článek

 

Fenomén přejídání - jak se ochránit a hubnoutFenomén přejídání - jak se ochránit a hubnout

Znáte to, ve snaze zhubnout si zeštíhlíte jídelníček, začnete sportovat a vše jde nějaký čas jak po másle. Stačí ale chvíle nepozornosti, a jak víte, že v ledničce máte něco k jídlu, neodoláte a Vaše snaha skončí snědením všeho, co je v dané chvíli po ruce.

Celý článek

 

socialni zacleneniSociální začlenění

Obézní lidé můžou mít kromě zdravotních problémů i problémy sociální a psychické. Vyskytují se u nich častěji deprese a snížené sebevědomí. Poradíme, jak se začít mít ráda.

Celý článek

 

 

 

Jakou dietu vybrat.
Je dieta jedinou zbraní proti obezitě? 

keto dieta nebo sportCo je účinnější, keto dieta nebo sport?

Spousta lidí si myslí, že hlavním motorem při hubnutí je pohyb, ale opak je pravdou. Pouze 20 % úspěchu při hubnutí zajistí sport, strava celých 80 %. Keto dieta je ale ještě mnohem účinnější. 

Celý článek

 

dieta pro rychlé hubnutíJakou zvolit dietu pro rychlé hubnutí

Diet určených na redukci hmotnosti existuje v dnešní době opravdu hodně. Zaručených návodů, které jsou podle autorů vědecky podložené, je dostatek. Avšak, jak je to s nimi doopravdy, který je opravdu účínná?

Celý článek

 

Tipy na rychlou dietní večeřiTipy na rychlou dietní večeři

Co má splňovat ideální dietní večeře? Během spánku vaše tělo především regeneruje – zpomaluje se metabolismus, odbourávají se toxiny a tvoří různé molekuly, např. hormony a proteiny. Ideální večeře vás na to má připravit.

Celý článek

 

Co je bezsacharidová dietaCo je bezsacharidová dieta

Bezsacharidová dieta dnes patří mezi nejoblíbenější cesty k redukci hmotnosti. Kromě hubnutí může mít i další pozitivní účinky na vaše zdraví.

Celý článek

 

 

 

 

Vše o ketonové dietě
Jak začít, co jíst, jak postupovat

 

Jak vybrat keto dietuJak vybrat keto dietu 

Keto jídla budou vaše palivo pro organismus několik týdnů, možná měsíců, proto výběru věnujte zvýšenou pozornost. Můžou mít zásadní vliv na váš organismus. Poradíme vám, na co si při výběru keto diety dávat pozor, co jaké arametry jsou 

Celý článek

 

Jak začít s keto dietouJak začít s keto dietou I. 

Zaujala vás keto dieta a chcete ji vyzkoušet v praxi? S námi je nízkosacharidové stravování snadné už od samého začátku, díky čemuž se ke své vysněné postavě můžete začít přibližovat už od dnešního dne! Čtěte, jak na to.

Celý článek

 

Jak začít s ketodietou 2Jak začít s keto dietou  II. 

Přečtěte si 10 kroků, jak snadno zvádnout keto dietu od úplného začátku až po dosažení vašeho cíle. Podrobně se dozvíte, jak se stravovat, jak změnit životní styl, dozvíte se vše o fázích keto diety. Na závěr poradíme, jak pokračovat po zhubnutí.

Celý článek

 

Jak začít s keto dietouKetonová dieta pro ženy 50+

Hubnutí u žen ve věku 50+ je obtížnější než ve 20 letech, ale stále možné. Objevte speciální jídla, která zajistí opravdu rychlé zhubnutí i u žen v nejlepších letech.  

Celý článek

 

 

Ketonová dieta fungujeKetonová dieta funguje

Známe to moc dobře - počítání kalorií, vážení jídel, pocit hladu, neuvěřitelná chuť na sladké a nespočet dalších problémů. To vše nás provází u většiny redukčních diet. Co takhle jíst 5x denně chutná jídla a pozorovat, jak jdou kila dolů? Ano, jde to sandno.

Celý článek

 

KetoFit - keto dieta roku 2020 KetoFit - keto dieta roku 2020 

Keto dieta KetoFit se stává jednou z nejžádanějších diet na trhu mezi ženami i muži. Hodnocení na Heureka.cz se pohybuje mezi 96 - 99 %. Jsou snědeny miliony jídel.

Celý článek

 

Jak vybrat proteinové tyčinkyJak vybrat proteinové tyčinky

Chcete zhodit přebytečný tuk a přitom občas mlsat?
Pak si hlídejte, zda mají vaše proteinové tyčinky minimum sacharidů a maximum proteinů. Možná to ani netušíte, ale spousty ,,proteinových,, tyčinek na trhu (jak je některé firmy nazývají) tyto parametry nesplňují.

Celý článek

 

KetoFit - dokonalá jídla pro každý denKetoFit - dokonalá jídla pro každý den

Věděli jste, že KetoFit jídla nejsou jen pro keto dietu, ale můžete jimi doplnit a zlepšit běžný jídelníček. Dodají velkou dávku vitamínů a proteinů. Více o východách keto jídel v článku.

Celý článek

 

Tuk mizí svaly zůstávají s keto jídly KetoFit Tuk mizí svaly zůstávají s keto jídly KetoFit 

Hubnutí u žen ve věku 50+ je obtížnější než ve 20 letech, ale stále možné. Objevte speciální jídla, která zajistí opravdu rychlé zhubnutí i u žen v nejlepších letech.  

Celý článek

 

 

 

 

 

Tipy jak zhubnout
osvědčené rady a návody

Jak zhubnout v obličeji? Poradíme vám!Jak zhubnout v obličeji? Poradíme vám!

Kvůli oteklým tvářím nebo podkožnímu tuku na bradě často působíme mnohem zavalitěji, než ve skutečnosti jsme. Máte pocit, že je právě toto váš problém? Pak vám naše rady jak zhubnout v obličeji jistě přijdou vhod.

Celý článek

 

Jak zhubnout břicho? Osvědčené rady!Jak zhubnout břicho? Osvědčené rady!

Břicho, jde o tělesnou partii, jejíž hubnutí pro ženy často představuje velký boj. Naštěstí to ale není nemožné – i vy můžete dosáhnout pěkného, štíhlého pasu. Musíte však počítat s tím, že k zhubnutí břicha nestačí pouze intenzivní cvičení.

Celý článek

 

Jak zhubnout bokyJak zhubnout boky?

Většina žen paradoxně přibírá právě tam, kde by měly tuku nejraději nejméně. Boky jsou jedna z nejčastěji diskutovaných partií. Nejdříve se však musíme podívat na to, proč se v těchto oblastech tuk ve skutečnosti ukládá. Poradíme, jak nejefektivněji zhubnout boky.

Celý článek

 

Jak zhubnout po poroduJak zhubnout po porodu

Pro řadu žen představuje shazování přebytečných kil po porodu velký problém. I tak je třeba co možná nejdříve najet na zdravý životní styl. Jak na to?

Celý článek

 

 

Jak zhubnout ruce? Stručný průvodceJak zhubnout ruce? Stručný průvodce

Partie, jako jsou ruce, se nevyplatí u žen podceňovat, ruce totiž začnou postupem věku ochabovat, což následně vede k tomu, že kůže povolí a vynikne podkožní tuk. Jaká je účinná cesta jak zhubnout ruce?

Celý článek

 

Základní pravidla jak zhubnout lýtkaZákladní pravidla jak zhubnout lýtka

Hlavním důvodem, proč ženy v oblasti lýtek přibírají, bývá většinou genetika. Nohy nepatří mezi zrovna snadné partie na hubnutí, nic však není nemožné, chce to jen trochu trpělivosti a především píle. Víme jak na to.

Celý článek

 

Jak nepřibrat na dovolenéJak nepřibrat na dovolené

Chystáte se na týden k moři a chcete si dovolenou užít?  Ale co váha, ohrozím ketózu? Nebo snad přiberu? Nemusíte se vůbec obávat, s KetoFit si dovolenou maximálně užijete, budete se cítit fit, plni energie a ještě půjde váha dolů.

Celý článek

 

Jak zhubnout nohyJak zhubnout nohy

Na zhubnutí nohou vám nebude stačit pouze cvičení zaměřené právě na nohyopravdu efektivní hubnutí totiž vyžaduje změny v životním stylu jako takovém. Jaké to jsou?

Celý článek

 

 

 

 

 

 

15251 hodnocení
4.7

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den