Víkendová akce: SLEVA 200 Kč pro všechny objednávky nad 2 000 Kč. Zadejte kód: dvekg >> Vybírejte ZDE

Články o ketodietě

Ketonová dieta (proteinová dieta) je velice účinná pro rychlé a snadné hubnutí. Pro trvalé zhubnutí a změnu životníhu stylu je vhodné kromě konzumace chutných jídel KetoFit znát i řadu důležitých informací o správné stravě, pitném režimu.

Obezita, hubnutí, dieta,
na co si dát pozor a  jak efektivně snížit nadváhu

alkohol a dieta
Alkohol - větší nepřítel hubnutí než si myslíte!

Lidský organismus není stavěný na to, aby se vyrovnával s větším množstvím tělesného tuku, což obvykle vede ke spoustě zdravotních problémů, které jsou často hormonálního rázu. Právě z toho důvodu mívají obézní ženy mnohem menší šanci otěhotnět.

Celý článek

hubnutí ve spánkuTajemství hubnutí ve spánku, role leptinu a ghrelinu

Věděli jste, že spánek je pro hubnutí velice důležitý? Spánek patří mezi základní fyziologickou potřebu a je třeba zdůraznit, že není pouhým plýtváním času. Proč se tedy někteří lidé právě o něj tolik okrádají?

Celý článek

 

glikemicky index
Glykemický index / vláknina, pomocník při hubnutí

Glykemický index hraje v úspěšném hubnutí klíčovou roli. Je označován zkratkou GI, udává rychlost vstřebávání sacharidů do krve. Vše o GI se dozvíte v tomto článku.

Celý článek

 

Fenomén přejídání - jak se ochránit a hubnoutFenomén přejídání - jak se ochránit a hubnout

Znáte to, ve snaze zhubnout si zeštíhlíte jídelníček, začnete sportovat a vše jde nějaký čas jak po másle. Stačí ale chvíle nepozornosti, a jak víte, že v ledničce máte něco k jídlu, neodoláte a Vaše snaha skončí snědením všeho, co je v dané chvíli po ruce.

Celý článek

 

Vysoký cholesterol - proč se ho bát a jak mu předejít
Vysoký cholesterol - proč se ho bát a jak mu předejít

Vysoký cholesterol dnes patří k civilizačním onemocněním. Jeho největší zákeřností je, že nijak nebolí a neobtěžuje, a přesto nás klidně může zabít. Co může za zvýšený cholesterol v krvi a jak mu předcházet? Jak na vysoký cholesterol bez léků?

 

Jak bojovat proti záchvatovitému přejídání?
Jak bojovat proti záchvatovitému přejídání?

Jídlo se může velmi snadno stát drogou. Pokud se totiž přesytíme, změní se určitým způsobem i neurofyziologické prostředí v našem mozku. Na vědomé úrovni můžeme krátkodobě pociťovat uvolnění, potlačení úzkosti, stresu či napětí.

 

Jojo efekt při hubnutí - co ho způsobuje a jak mu předejítJojo efekt při hubnutí - co ho způsobuje a jak mu předejít

Hubnutí s sebou přináší mnoho úskalí. Nejvíce obávaným fenoménem je nechvalně známý jojo efekt. Zhubnout vysněné kilogramy totiž nebývá až takový problém, jako si váhu poté udržet. V našem článku vám přinášíme několik zaručených tipů, jak na efektivní hubnutí, které je skutečně dlouhodobé. 

 

 

Jakou dietu vybrat.
Je dieta jedinou zbraní proti obezitě? 

keto dieta nebo sport
Co je účinnější, keto dieta nebo sport?

Spousta lidí si myslí, že hlavním motorem při hubnutí je pohyb, ale opak je pravdou. Pouze 20 % úspěchu při hubnutí zajistí sport, strava celých 80 %. Keto dieta je ale ještě mnohem účinnější. 

Celý článek

 

dieta pro rychlé hubnutí
Jakou zvolit dietu pro rychlé hubnutí

Diet určených na redukci hmotnosti existuje v dnešní době opravdu hodně. Zaručených návodů, které jsou podle autorů vědecky podložené, je dostatek. Avšak, jak je to s nimi doopravdy, který je opravdu účínná?

Celý článek

 

Tipy na rychlou dietní večeři
Tipy na rychlou dietní večeři

Co má splňovat ideální dietní večeře? Během spánku vaše tělo především regeneruje – zpomaluje se metabolismus, odbourávají se toxiny a tvoří různé molekuly, např. hormony a proteiny. Ideální večeře vás na to má připravit.

Celý článek

 

Co je bezsacharidová dieta
Co je bezsacharidová dieta

Bezsacharidová dieta dnes patří mezi nejoblíbenější cesty k redukci hmotnosti. Kromě hubnutí může mít i další pozitivní účinky na vaše zdraví.

Celý článek

 

 

proteinová dieta a fitness
Je proteinová dieta vhodná při fitness?

Při pravidelném cvičení se většinou dostaneme do fáze, kdy posletní tuk na bříšku stehnech, problematických partiích nejde shodit. Cvičíme sebevíc, dřeme od rána do večera a nic se neděje, poslední tuk zůstává. Zatočte s ním!

Celý článek

 

Co je ketogenní dietaCo je ketogenní dieta

Organismus za normálních okolností čerpá energii hlavně ze sacharidů. Když ale sacharidy přestanete jíst, tělo se musí přizpůsobit. Sáhne po jiném zdroji energie – tuku. Váš organismus začne „spalovat“ zásoby podkožního i vnitřního tuku a vy hubnete.

Celý článek

 

Inspirace pro dietní jídla a jídelníček na hubnutí
Inspirace pro dietní jídla a jídelníček na hubnutí

Snažíte se zhubnout, nebo udržet vaši postavu? Pak musí být základem vašeho snažení vyladěný jídelníček. Zkušenosti mluví jasně – úspěšné hubnutí je především o jídle.

Celý článek

 

Přírodní spalovače tuků keto dieta KetoFitPřírodní spalovače tuků, které fungují

Jak podpořit hubnutí? Vsaďte na kvalitní spalovače tuků. A nemusí to být vůbec nic složitého — občas se stačí jenom podívat do chladničky. Tady se totiž skrývají skvělí pomocníci v podobě přírodních spalovačů tuků. Zajímá vás více? Pak si rozhodně nenechte ujít náš dnešní článek. 

 

 

 

 

Vše o ketonové dietě
Jak začít, co jíst, jak postupovat

 

Jak vybrat keto dietuJak vybrat keto dietu 

Keto jídla budou vaše palivo pro organismus několik týdnů, možná měsíců, proto výběru věnujte zvýšenou pozornost. Můžou mít zásadní vliv na váš organismus. Poradíme vám, na co si při výběru keto diety dávat pozor, co jaké arametry jsou 

Celý článek

 

Jak začít s keto dietou
Jak začít s keto dietou I.
 

Zaujala vás keto dieta a chcete ji vyzkoušet v praxi? S námi je nízkosacharidové stravování snadné už od samého začátku, díky čemuž se ke své vysněné postavě můžete začít přibližovat už od dnešního dne! Čtěte, jak na to.

Celý článek

 

Jak začít s ketodietou 2
Jak začít s keto dietou  II.
 

Přečtěte si 10 kroků, jak snadno zvádnout keto dietu od úplného začátku až po dosažení vašeho cíle. Podrobně se dozvíte, jak se stravovat, jak změnit životní styl, dozvíte se vše o fázích keto diety. Na závěr poradíme, jak pokračovat po zhubnutí.

Celý článek

 

Sacharidová chřipka - příznaky a jak se jí zbavit

Sacharidová chřipka - příznaky a jak se jí zbavit
 

Sacharidy jsou zásadním zdrojem energie a proto jsou do jisté míry návykové. Jejich výraznější omezení během nízkosacharidové diety proto vede ke vzniku tzv. sacharidové chřipky. Na co se během ní připravit a jak na ni co nejefektivněji vyzrát? Vše podstatné jsme shrnuli do našeho článku. 

 

Jak se dostat do ketózy
Jak se dostat do ketózy
 

Ketóza — žádoucí stav pro všechny, kteří se snaží o hubnutí. Jedná se vlastně o přirozený proces, který má pro tělo řadu zdravotních výhod. Jak se dostat do ketózy? A co se při ní děje ve vašem těle? Existuje několik zaručených tipů, které vám pomohou si ji udržet a nastartovat redukci hmotnosti.  

 

Jak začít s keto dietou
Ketonová dieta pro ženy 50+

Hubnutí u žen ve věku 50+ je obtížnější než ve 20 letech, ale stále možné. Objevte speciální jídla, která zajistí opravdu rychlé zhubnutí i u žen v nejlepších letech.  

Celý článek

 

 

Ketonová dieta fungujeKetonová dieta funguje

Známe to moc dobře - počítání kalorií, vážení jídel, pocit hladu, neuvěřitelná chuť na sladké a nespočet dalších problémů. To vše nás provází u většiny redukčních diet. Co takhle jíst 5x denně chutná jídla a pozorovat, jak jdou kila dolů? Ano, jde to sandno.

Celý článek

 

KetoFit - keto dieta roku 2020
KetoFit - ženská keto dieta roku 2020-2020

Keto dieta KetoFit se stává jednou z nejžádanějších diet na trhu mezi ženami i muži. Hodnocení na Heureka.cz se pohybuje mezi 96 - 99 %. Jsou snědeny miliony jídel.

Celý článek

 

Jak vybrat proteinové tyčinky
Jak vybrat proteinové tyčinky

Chcete zhodit přebytečný tuk a přitom občas mlsat?
Pak si hlídejte, zda mají vaše proteinové tyčinky minimum sacharidů a maximum proteinů. Možná to ani netušíte, ale spousty ,,proteinových,, tyčinek na trhu (jak je některé firmy nazývají) tyto parametry nesplňují.

Celý článek

 

KetoFit - dokonalá jídla pro každý den
KetoFit - dokonalá jídla pro každý den

Věděli jste, že KetoFit jídla nejsou jen pro keto dietu, ale můžete jimi doplnit a zlepšit běžný jídelníček. Dodají velkou dávku vitamínů a proteinů. Více o východách keto jídel v článku.

Celý článek

 

Tuk mizí svaly zůstávají s keto jídly KetoFit
Tuk mizí svaly zůstávají s keto jídly KetoFit 

Hubnutí u žen ve věku 50+ je obtížnější než ve 20 letech, ale stále možné. Objevte speciální jídla, která zajistí opravdu rychlé zhubnutí i u žen v nejlepších letech.  

Celý článek

 

Co jíst při keto dietě
Co jíst při ketodietě 

Co jíst při bezsacharidové dietě? Jaké keto potraviny by rozhodně neměly chybět v keto jídelníčku? Jaké recepty na hubnutí zaručeně fungují? Pokud si pokládáte podobné otázky, rozhodně si nenechte ujít náš dnešní článek

 

 

Jak se stravovat po ukončení diety
Jak se stravovat po ukončení diety 

Konec diety s sebou nese spoustu otazníků. Dodržovali jste vše podle plánu, zhubli přebytečná kila, ale co přesně dělat dál? Z tohoto článku se dozvíte, jak si váhu udržet po zhubnutí, jaká jídla po dietě zvolit, jak se trvale motivovat, jak se stravovat po ukončení keto diety.

 

Jaká je vaše ideální váha? Zjistěte to!Jaká je vaše ideální váha? Zjistěte to! 

Ideální váha a proporce jsou snem každé ženy. Patříte k těm, kteří dennodenně stoupají na váhu a doufají v nižší číslo? Honíte se celý život za ideální tělesnou váhou, a ne a ne jí dosáhnout? Možná je ale vaše ideální hmotnost jiná, než jste si dosud mysleli.

 

 

 

Tipy jak zhubnout
osvědčené rady a návody

Jak zhubnout v obličeji? Poradíme vám!
Jak zhubnout v obličeji? Poradíme vám!

Kvůli oteklým tvářím nebo podkožnímu tuku na bradě často působíme mnohem zavalitěji, než ve skutečnosti jsme. Máte pocit, že je právě toto váš problém? Pak vám naše rady jak zhubnout v obličeji jistě přijdou vhod.

Celý článek

 

Jak zhubnout břicho? Osvědčené rady!Jak zhubnout břicho? Osvědčené rady!

Břicho, jde o tělesnou partii, jejíž hubnutí pro ženy často představuje velký boj. Naštěstí to ale není nemožné – i vy můžete dosáhnout pěkného, štíhlého pasu. Musíte však počítat s tím, že k zhubnutí břicha nestačí pouze intenzivní cvičení.

Celý článek

 

Jak zhubnout bokyJak zhubnout boky?

Většina žen paradoxně přibírá právě tam, kde by měly tuku nejraději nejméně. Boky jsou jedna z nejčastěji diskutovaných partií. Nejdříve se však musíme podívat na to, proč se v těchto oblastech tuk ve skutečnosti ukládá. Poradíme, jak nejefektivněji zhubnout boky.

Celý článek

 

Jak zhubnout po poroduJak zhubnout po porodu

Pro řadu žen představuje shazování přebytečných kil po porodu velký problém. I tak je třeba co možná nejdříve najet na zdravý životní styl. Jak na to?

Celý článek

 

 

Jak zhubnout ruce? Stručný průvodce
Jak zhubnout ruce? Stručný průvodce

Partie, jako jsou ruce, se nevyplatí u žen podceňovat, ruce totiž začnou postupem věku ochabovat, což následně vede k tomu, že kůže povolí a vynikne podkožní tuk. Jaká je účinná cesta jak zhubnout ruce?

Celý článek

 

Základní pravidla jak zhubnout lýtka
Základní pravidla jak zhubnout lýtka

Hlavním důvodem, proč ženy v oblasti lýtek přibírají, bývá většinou genetika. Nohy nepatří mezi zrovna snadné partie na hubnutí, nic však není nemožné, chce to jen trochu trpělivosti a především píle. Víme jak na to.

Celý článek

 

Jak nepřibrat na dovolené
Jak nepřibrat na dovolené

Chystáte se na týden k moři a chcete si dovolenou užít?  Ale co váha, ohrozím ketózu? Nebo snad přiberu? Nemusíte se vůbec obávat, s KetoFit si dovolenou maximálně užijete, budete se cítit fit, plni energie a ještě půjde váha dolů.

Celý článek

 

Jak zhubnout nohyJak zhubnout nohy

Na zhubnutí nohou vám nebude stačit pouze cvičení zaměřené právě na nohyopravdu efektivní hubnutí totiž vyžaduje změny v životním stylu jako takovém. Jaké to jsou?

Celý článek

 

 

Jak zhubnout po 40Jak zhubnout po 40

Jestliže už jste oslavila své 40. narozeniny a trápí vás pár kilo navíc, tak už jste se jistě přesvědčila o tom, že to není tak lehký úkol, jako když vám bylo 20. Tehdy stačilo přestat jíst večer a začít se trochu pohybovat a kila šla dolů zcela přirozeně.

Celý článek

 

10 tipů jak zhubnout zadek10 tipů jak zhubnout zadek

Pokud jste se už někdy snažila zhubnout, tak jistě víte, že pokud se zaměříte na spalování tuku pouze v jedné jediné oblasti, tak se výsledků nedočkáte. Důležité je věnovat pozornost zpevňování svalstva a spalování tuku po celém těle...

Celý článek

 

Jak zhubnout 5 kgJak zhubnout 5 kg

Chystáte se na týden k moři a chcete si dovolenou užít?  Ale co váha, ohrozím ketózu? Nebo snad přiberu? Nemusíte se vůbec obávat, s KetoFit si dovolenou maximálně užijete, budete se cítit fit, plni energie a ještě půjde váha dolů.

Celý článek

 

Jak zhubnout stehnaJak zhubnout stehna

Bude pro vás nejlepší změnit jídelníček, začít se víc hýbat, nebo podstoupit populární ketodietu? A co vyjde nejlevněji? Pojďme se na to podívat. 

Celý článek

 

 

Jak rychle zhubnoutJak rychle zhubnout

Je asi jasné, že za týden, nebo 14 dnů nemůžete čekat zázraky. Ale i takto rychlé hubnutí vás umí zbavit pár kilo, dodat sebevědomí a dobrý pocit. No a pokud na to máte ještě o něco víc čas, tak už vůbec neváhejte a pojďte do toho! 

Celý článek

 

Jak zhubnout za týden
Jak zhubnout za týden

Probereme možnosti, které pro rychlé hubnutí za týden přichází v úvahu. Po přečtení toho článku získáte jasnou představu, jestli je vaší cestou omezení kalorií, nebo keto dieta.

Celý článek

 

20 tipů, jak se dostat do formy
20 tipů, jak se dostat do formy

Na vyladění postavy ještě není pozdě, ale nemusí to být zdaleka jediný důvod, proč na sobě zapracovat. Inspirujte se touto dávkou chytrých tipů pro zlepšení kondice, shazování nadbytečných kil a získání životní pohody.

Celý článek

 

20 tipů jak zhubnout do plavek
20 tipů jak zhubnout do plavek

Cítíte se trochu nejistě při představě, že už za pár týdnů vystavíte svoje křivky v plavkách u vody? Na vylepšení postavy už moc času nezbývá, takže se vám třeba budou hodit naše ověřené tipy na rychlé hubnutí do plavek.

Celý článek

 

Co byste měla jíst po cvičení
Co byste měla jíst po cvičení

Pravidelně cvičíte a chcete, aby to mělo co největší efekt? Zaměřte se na kvalitní potréninková jídla. Zhubněte kilogramy efektivně díky našim tipům. 

 

 

 

13 tipů jak nepřibrat při sedavém zaměstnání
13 tipů jak nepřibrat při sedavém zaměstnání

Pracujete u počítače, máte sedavé zaměstnání? Pokud ano, pak doporučujeme zvýšenou pozornost tomuto článku. Sedavé zaměstnání je totiž jednou z nejčastějších příčin přibírání na váze.

 

 

11 tipů jak začít hubnout - efektivně
11 tipů jak začít hubnout - efektivně

Prvotní nadšení, lednice plná zdravého jídla, motivační sportovní oblečení, permanentka do fitka a skálopevné odhodlání. Přesně takhle většinou vypadá prvotní euforie během hubnutí.

 

 

Jak každodenní zvyky ovlivňují hubnutí?Jak každodenní zvyky ovlivňují hubnutí?

Nejen strava a pohyb má přímý vliv na naše snahu v hubnutí. To jak se nám daří hubnout mohou různě ovlivňovat i každodenní zvyky, které byste si s hubnutím možná ani nespojili. Jaké zvyky to jsou a jak ovlivňují hubnutí vám nastíníme v tomto článku.

 

 

Keto recepty, jídelníčky, low carb stravování

Potraviny a jídla bez sacharidů
Potraviny a jídla bez sacharidů

Jak zhubnout, a přitom si moci stále pochutnat na skvělých pokrmech? Klíčem je poznání vhodných low carb potravin, které podporují hubnutí a vnesou vám do jídelníčku novou dimenzi pro vaše kulinářské umění.


 

TOP 10 receptů na low carb snídaně
TOP 10 receptů na low carb snídaně

Co ke snídani, když řešíte postavu, nebo se snažíte zhubnout? Nejlepší volba je určitě nízkosacharidová strava. A proto vám představíme osvědčené low carb recepty na skvělé fitness snídaně. Ale nebojte, nebudeme vás trápit jídlem bez chuti!

 

10 tipů na low carb oběd
10 tipů na low carb oběd

Jaký oběd zvolit pro hubnutí? Ideálním řešením jsou naše tipy na low-carb obědy. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší rychlé lc obědy, na kterých si zaručeně pochutnáte a zároveň podpoříte svoji snahu o redukci přebytečných kilogramů. Pokud chcete maximální účinek, začněte ráno low carb snídaní.

 

20 TOP nízkosacharidových receptů na každý den

20 TOP nízkosacharidových receptů na každý den

Jak zhubnout, a přitom si moci stále pochutnat na skvělých pokrmech? Klíčem je poznání vhodných low carb potravin, které podporují hubnutí a vnesou vám do jídelníčku novou dimenzi pro vaše kulinářské umění.

 

Co jíst při keto dietě

Co jíst při ketodietě 

Co jíst při bezsacharidové dietě? Jaké keto potraviny by rozhodně neměly chybět v keto jídelníčku? Jaké recepty na hubnutí zaručeně fungují? Pokud si pokládáte podobné otázky, rozhodně si nenechte ujít náš dnešní článek

 

Low carb - dokonalé stravování pro fit postavu a vitalitu
Low carb - dokonalé stravování pro fit postavu a vitalitu 

Low carb strava, nebo-li nízkosacharidová dieta patří mezi nejoblíbenější životní styl pro krásnou postavu a pro celkovou vitalitu organismu.