SLEVY až 38 % >> balíčky pro hubnutí do plavek

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Kolik zhubnu pomocí KetoFit diety?

Hubnutí pomocí ketózy je nejúčinnější a nejrychlejší dostupná varianta snižování váhy. Nejenom, že nás zbaví uložených tuků, ale také podpoří svalovou tkáň. Než se do samotného hubnutí pustíme, pochopitelně nás zajímá, kolik zhubnu pomocí keto diety KetoFit.

Kolik shodím kilo?
Jak rychle zhubnout bez jojo efektu?

Každý z nás je originál, každý má jiné tělo, jiné spalování, proto nelze říci konkrétní úbytek váhy. Buďte si ale jisti, že s keto dietou KetoFit zhubnete velmi rychle a bez jojo efektu. Máme v rámci hubnutí dlouholeté zkušenosti, zhubly s námi již desítky tisíc žen. (Bohužel vzhledem k legislativním omezením nemůžeme na našem webu přímo psát úbytek váhy v kilogramech)

Rychlé hubnutí díky minimu sacharidů

 

Kolik můžu zhubnout za týden?

Týden je relativně krátká doba na hubnutí. I přesto za týden uvidíte výsledky, oblečení vám začne být volné a to vám dodá motivaci pokračovat. Ketóza, která je hlavním principem hubnutí s KetoFit, začne fungovat za 2-3 dny od začátku konzumace jídel KetoFit. V tu chvíli začíná i samotné spalování tuků. Během prvního týdne také dochází k odstranění přebytečné vody v těle, přeplněných střev a celkovému odlehčení těla.

Kolik můžu zhubnout za měsíc?

Za měsíc můžete s KetoFit zhubnout velmi vysoké procento svých tělesných tuků. Poznáte to na sobě nejen vy, ale také vaše okolí. Budete sklízet velké gratulace a určitě vyměníte i šatník.

Kolik můžu zhubnout za 3 měsíce?

Pokud se rozhodnete, že do toho jdete v plném nasazení, můžete se za 3 měsíce hubnutí s KetoFit změnit k nepoznání. Za 3 měsíce hubnutí se změní nejen vaše tělo, tvář, ale i celková skladba těla. Těšte se na novou lepší verzi sebe sama.


Měli byste vědět:
Na začátku hubnutí velmi záleží na vaší počáteční váze, stavu metabolismu a fyzické kondici. Čím vyšší je vaše počáteční váha, tím větší můžete očekávat úbytek. Důležité je vědět, že hubnutí není stále stejné, míry úbytku váhy přicházejí ve vlnách. Některý týden tak můžete zhubnout více, další zase méně. Je třeba mít trpělivost. Vaše váha se nezvýšila za týden ani měsíc, proto dejte svému tělu na hubnutí čas.

Ketodieta a hubnutí

Hubnutí s keto dietou KetoFit je snadné, je rychlejší než hubnutí s běžnými dietami, než dřina ve fitku a než další metody. Již mnoho let navrhujeme a vyrábíme špičková jídla, která se vyznačují nejnižším obsahem sacharidů. To zajistí rychlejší nástup ketózy a s ní spojené rychlejší hubnutí.

 

Keto jídla KetoFit

Jak mám postupovat? Kolik zhubnu kilo v plánu KetoFit

 

Zajímají vás reálné výsledky v hubnutí s KetoFit?
Zeptejte se přímo reálných slečen a dam ve skupině na Facebooku zde

 

Tlačí vás čas? Potřebujete rychle zhubnout do šatů na svatbu, ples nebo na dovolenou? Máte na to jenom týden? Více se dozvíte v článku jak rychle zhubnout nebo jak zhubnout za týden.

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Držím ketodietu podruhé, funguje to stejně?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

Je keto dieta bezpečná?   Zhubla jsem, chci si váhu udržet

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

Autor článku: Petra Tomanová
Odborná výživová poradkyně KetoFit

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?