Ptejte se: +420 770 110 650


Metabolický syndrom

Víte, která porucha postihuje více než 40 % lidí po šedesátce? Říká se jí metabolický syndrom. Navzdory tomu, co si spousta lidí myslí, nejde o to, že by byl metabolismus zpomalený nebo nějakým způsobem nevyvážený. Jedná se o závažnou poruchu, která s sebou nepřináší pouze jeden zdravotní problém, ale kombinaci tří nebo více vážných komplikací. Nejčastěji zahrnují obezitu, zejména v oblasti břicha, vysoké hladiny cukru v krvi, vysoký krevní tlak, zvýšený obsah triglyceridů a nízký HDL cholesterol, tedy ten „dobrý“.

 

metabolický syndrom


I když může být název docela matoucí, ve skutečnosti je velmi přesný. Pojem „metabolický“ označuje základní biochemické procesy, které se v lidském organismu odehrávají, aby jej udržely v bezproblémovém chodu. Nicméně v případě, že máte metabolický syndrom, je vaše tělo ve stavu vážné poruchy, která v mnoha případech vede ke vzniku smrtelných zdravotních problémů, včetně srdečních chorob, mrtvice a cukrovky.

Jak se metabolický syndrom projevuje?

Metabolický syndrom, ostatně jako většina onemocnění, se zpočátku příliš neprojevuje. Postupem času však lidé s touto poruchou začnou silně přibírat v oblasti břicha a také se u nich projeví takzvaná inzulinová rezistence. To znamená, že tělo vyprodukovaný inzulin nevyužívá správně, a tak ho je v těle nadbytek, což vede k dalším zdravotním komplikacím - u žen to může být například nepravidelná menstruace nebo v horším případě cysty na vaječnících.

Pokud jsou hladiny inzulinu v těle dlouhodobě velmi vysoké, může v těle dojít i k dalším závažným změnám, které zahrnují chronický zánět, poškození arteriálních stěn a houstnutí krve. V důsledku se pak u lidí s metabolickým syndromem zvyšuje krevní tlak a hladiny LDL cholesterolu, tedy toho špatného, a současně se snižují hladiny HDL cholesterolu - toho dobrého.

metabolický syndrom

Co tuto poruchu způsobuje?

Konkrétní příčina vzniku metabolického syndromu je prozatím nejasná, co však jasné je, že v tom hraje obrovskou roli životní styl, zejména pak jídelníček. Jak už jsme zmínili, metabolický syndrom začíná inzulinovou rezistencí, která je úzce spojená s tím, co jíte. Pokud si totiž dopřáváte příliš mnoho zpracovaných výrobků a naopak zanedbáváte ovoce, zeleninu, obiloviny a další „celistvé“ potraviny, pak vaše tělo zásobujete pouze cukry a tuky, avšak ne důležitými vitaminy a minerály, které jsou potřeba k jeho správnému fungování. 

Nejenže tak organismu nedáváte dostatek látek, které nutně potřebuje k tomu, aby dokázal všechny orgány udržovat zdravé, ale také jej zatěžujete nasyceným tukem a rafinovaným cukrem. Ve výsledku je nucený pracovat na plné obrátky, aby se s takovými podmínkami dokázal vyrovnat, což pak vede právě k chronickému zánětu a dalším zdravotním komplikacím spojenými s metabolickým syndromem.

Dejte své tělo do pořádku zevnitř i navenek!

Jestliže už teď trpíte nadváhou nebo jste obézní, vaše riziko onemocnění metabolickým syndromem se podstatně zvyšuje. Zmíněné příčiny metabolického syndromu jsou totiž dost podobné jako symptomy spojené s obezitou. Pokud tedy chcete této poruše úspěšně předejít, měla byste se svou tělesnou hmotností něco dělat, a to nejlépe teď hned. 

Možností, jak snížit tělesnou hmotnost je spousta, ale většina z nich je na velmi dlouhou doubu, až řády několika let. Chcete-li svému tělu ulevit co nejdříve a předejít tak zdravotním komplikacím, raději se spolehněte na ketonovou dietu KetoFit, které vám pomůže zhubnout velmi rychle, přirozeně a navíc zcela bez hladovění a náročného sportu.

metabolický syndrom

Redukční plán KetoFit je rozdělen do dvou fází - hubnoucí a stabilizační. Během té první se stravujete pouze speciálními jídly KetoFit, které v těle spouštějí přirozený proces zvaný ketóza. V tomto stavu začne tělo čerpat energii z uložených tukových zásob, a tak budete sama od sebe hubnout. Poté přejdete na druhou fázi, kdy do jídelníčku začnete postupně zařazovat běžné potraviny, a tak se úspěšně vyhnete obávanému jojo efektu.

Definitivně zhubnout s jídly KetoFit a předejít tak možnému metabolickému syndromu se již podařilo spoustě žen. KetoFit si oblíbílo více jak 70 000 zákaznic v ČR a SR. Můžete se tak spolehnout na jistý výsledek. 

98% hodnocení na Zboží.cz a Heureka.cz jsou garancí nejvyšší kvality jídel KetoFit.

 

Více o možnosti rychle zhubnout144 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den