Dnes: Nakupte VíceZaMéně > množstevní slevy až 30 % u většiny produktů >> Vybírejte ZDE

MĚNÍME SENové logo Ketofit

Nové logo Ketofit ukáže vaši vysněnou postavu

Naše nové logo vás nabije energií. Je hravé a plné dobré nálady, stejně jako vy ve chvíli, kdy v zrcadle uvidíte svoji vysněnou postavu. Usmějte se na sebe a zatančete si - zasloužíte si to, jste totiž skvělá!

Proč se měníme

  • Chceme, abyste nás vždy spolehlivě našly mezi ostatními keto dietami a hned věděly, po kterých skutečně nízkosacharidových produktech sáhnout.
  • Chceme být „ti s těmi barevnými ženami”  ať si nás dobře zapamatujete a třeba nás můžete jednoduše doporučit svojí nejlepší kamarádce.
  • Chceme vám být blíž, chceme vám dodat sílu na cestě k vaší vysněné postavě a ukázat vám, že na to nejste samy.To nejdůležitější zůstává

  • Naše jídla stále obsahují nejméně sacharidů ze všech keto diet na trhu, takže můžete hubnout rychleji.

  • Jsme hrdí také na prémiovou kvalitu našich produktů, ve kterých kromě základních živin najdete i spoustu vitamínů, které podpoří vaši vitalitu i v období diety.

  • Myslíme nejen na to, abyste měly krásnou postavu, ale díky obsaženému kolagenu si na své přijde i vaše pleť, vlasy nebo nehty

Stejně jako obsah zůstává stejný i objem našich produktů – v jednom balení dostanete stále stejný počet porcí, na který jste byly zvyklé. Od teď prostě budeme hezčí – ale uvnitř stále stejně skvělí.


Obaly teď budou ještě přehlednější

Měníme také naše obaly. S jejich podobou jsme si nechali poradit od těch nejpovolanějších  od vás, našich zákaznic. Vzali jsme si k srdci vaše připomínky a nápady a díky tomu najdete na přebalech Ketofit produktů hned několik novinek:

  • Díky označení F1 nebo F2 na přední straně etikety na první pohled poznáte, jestli si můžete jídlo připravit už v 1. fázi, nebo raději počkáte na 2. fázi diety.

  • Díky piktogramům okamžitě uvidíte, jestli si můžete konkrétní jídlo dopřát, i když máte alergii na sóju nebo laktózu. Nebo jestli je vhodné pro vegany.

  • Přidali jsme také piktogramy, která vás jednoduše a srozumitelně provedou přípravou pokrmu. Takže už žádné studování postupu psaného malými písmenky.

  • Pro váš lepší přehled o tom, co jíte, najdete na zadní straně obalu lépe čitelné složení a přehlednou tabulku nutričních hodnot.Váš názor nás zajímá

Líbí se vám nové logo a už se nemůžete dočkat, až vyzkoušíte vaše oblíbené Ketofit jídlo v novém obalu? Podělte se o své dojmy v naší facebookové skupině. Můžete se také podívat, jak hubnou ostatní, co dobrého si uvařili nebo se můžete zeptat našich výživových specialistů na vše, co vás o hubnutí s Ketofit zajímá.

Teď navíc máte jedinečnou příležitost zásobit se vašimi oblíbenými Ketofit jídly se zajímavými slevami. Nakupujte produkty ve starých obalech a pomozte nám udělat místo ve skladu pro náš společný nový začátek.Výprodej produktů