Víkendová SLEVA 200 Kč na všechny nákupy nad 750 Kč. Zadejte kód: fitdveste Vybírejte ZDE

ketofit-poradce-hana-pekna
Nenašli jste odpověď
? Zavolejte nám, rádi odpovíme na vaše dotazy.
Výživová poradkyně tel: 778 745 948

Víte, co je jedním z nejdůležitějších faktorů hubnutíMotivace. Pokud není motivace, velmi rychle hubnutí vzdáváme. A někdy je to problém, protože váha nemusí jít hned první týden dolů a vaše očekávání se tak nenaplní. Je proto důležité vytrvat. Vytrvalost především v keto dietě přináší výsledky. Důležité je dávat si reálné cíle, které dokážete splnit. 

 

Doporučujeme, abyste se nesrovnávala s ostatními, například s kamarádkami. Hubnutí je totiž individuální proces a každý organismus hubne jinak rychle. Zatímco třeba na začátku můžete hubnout pomaleji, naopak ve 3. týdnu budete hubnout rychle. Nedá se to předpovídat, proto nedělejte předčasné závěry a snažte se vydržet. Důležité je jednotlivé fáze hubnutí dodržovat.

Potřebujete motivaci nebo rychleji hubnout? Podívejte se, co vám může pomoct.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Některé diety, především ty velmi drastické, mají jednu nevýhodu. Sice rychle zhubnete, nicméně následně dojde často k jojo efektu a ve výsledku máte ještě více kilo, než jste měla původně. Dieta KetoFit je postavena tak, aby nedocházelo k jojo efektu. Právě proto je v naší keto dietě zařazena stabilizační fáze. Ta zaručuje pozvolný přechod na normální stravovací režim. 

 

Nejčastěji se jojo efekt objevuje, pokud se vašemu tělu dlouho nedostává živin. Právě to je případ mnoha drastických diet, případně jiných nezdravých výživových trendů. Doporučujeme se jim proto vyhnout a raději si zvolit ověřenou keto dietu. Nejen, že je bezpečnější, ale často ve výsledku funguje ještě lépe. 

Chcete vědět, co způsobuje jojo efekt a jak se mu ještě lépe vyhnout? Tohle byste měli vědět.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Určitě to znáte. Snažíte se zhubnout, ale výsledky se nedostavují. Kila místo toho, aby šly dolů, spíše přibývají. Nebo vás v tom horším případě potkal jojo efekt. Drastické a neprofesionální diety vám v hubnutí příliš nepomohou. Často je výsledek ještě horší. Doporučujeme proto ověřenou KetoFit dietu, pomocí které už efektivně a udržitelně zhublo tisíce žen.

 

Díky KetoFit dietě budete žasnout nad výsledkem. Nechte se hýčkat lahodnými jídly KetoFit, se kterými nepřibíráte, ale naopak hubnete. Výhodou je, že se o nic nemusíte starat. Dieta je sestavena odborníky na výživu. Můžete tak začít hubnout už od druhého dne. Začněte se konečně cítit fit a zdravě. 

Pokud se vám nedaří hubnout, podívejte se, co doporučujeme

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Sport je skvělým doplňkem každé diety a hubnutí. Bohužel ale nefunguje sám o sobě a ještě hned. Během krátké doby vám nezajistí štíhlou postavu. Abyste dokázaly efektivně hubnout, je vhodné zařadit správnou stravu. Některé studie uvádějí, že strava dělá až 80 % výsledků. Zbylých 20 % je pohyb a sport. Pokud tedy budete pouze cvičit, budete hubnout velmi pomalu nebo vůbec. 

 

Ověřenou metodou, jak se zbavit tuků, je naše keto dieta KetoFit. Ta skutečně funguje. Už se o tom přesvědčilo tisíce žen. Jakmile začnete hubnout s programem KetoFit®, vaše váha půjde rychle dolů, a to navíc bez ztráty svalové tkáně. Cvičení v tomto případě dokonce není potřeba, ale rozhodně ho zlehka můžete k dietě připojit. 

Chcete vědět, jaké mohou být další příčiny, proč ve fitku nehubnete? Známe odpověď

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Samozřejmě, do redukčního plánu KetoFit si můžete zařadit proteinové koktejly. Pyšní se vyváženým složením, které je důležité pro správné hubnutí. Naše proteinové koktejly KetoFit obsahují 26 vitamínů a minerálů – díky tomu tělu dodají potřebné množství živin, pokud pomocí proteinového koktejlu nahradíte například jídlo. Vždy je lepší, jestliže třeba nestíháte, dát si proteinový koktejl místo jídla z fast foodu. Proteinový koktejl vás zasytí na delší dobu a nepřiberete z něho.

Kromě samotných proteinových koktejlů doporučujeme proteinové smoothie. Můžete je například s koktejly střídat. Smoothie obsahují prvotřídní suroviny a mají skvělou přírodní chuť, kterou si rychle zamilujete. Vhodné jsou díky 100% rostlinnému složení i do veganského jídelníčku. Kromě toho ale nezapomínejte dostatečně pít vodu, a to až 3 litry denně.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Polévka patří také do keto diety, proto se nemusíte omezovat. Ovšem některé běžné polévky se do redukční diety KetoFit nehodí, protože mohou obsahovat až příliš sacharidů. Doporučujeme proteinové polévky KetoFit, těch si můžete dopřát, kolik budete chtít. Naše vyvážené a chutné proteinové polévky obsahují pouze 1,6 g sacharidů na porci.

Kromě toho najdete v jedné porci 60 % biologicky aktivních proteinů. Každopádně dát si můžete i běžný domácí vývar. Jen s ním musíte opatrně. Během hubnoucí fáze keto diety doporučujeme pouze 100 ml denně. Jakmile se dostanete do stabilizační fáze, můžete si dopřát až 200 ml vývaru denně. Jíst můžete kuřecí vývar, hovězí vývar nebo zeleninový. Záleží jen na vaší chuti.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Keto dieta patří mezi ověřené způsoby rychlé redukce váhy, jejíž účinky zná lidstvo již více než století. Pokud budete dodržovat její správný postup a délku, přináší keto dieta řadu výhod a je bezpečná. Výjimkou jsou pouze některé skupiny lidí, jež mají v souvislosti se svým zdravotním stavem určitá omezení. V případě, že neznáte svůj zdravotní stav, je vhodné se před začátkem keto diety poradit s lékařem.

Sestavit si vlastní jídelníček pro keto dietu není nemožné, ale je to velmi náročný úkol. Pozor byste si měli dát především na neodborně sestavené keto diety a jídla bez vitamínů a dalších tělu prospěšných látek. Při nesprávně sestavené keto dietě hrozí zhoršení funkce imunitního systému, špatná nálada, ale i silnější příznaky keto chřipky. Chcete-li zcela bezpečnou keto dietu, vsaďte na jídla Ketofit, která jsou špičkou na trhu mezi keto jídly, protože mají nejnižší obsah sacharidů díky čemuž začnete hubnout opravdu rychle. Ketofit jídla jsou odborně vyvinuta a obsahují tak vyvážený poměr vitaminu, minerálních látek a kvalitních bílkovin.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Už pár týdnů držíte keto dietu a stále nejsou zřejmé žádné výsledky vaší snahy? Pak děláte některou z chyb, která brání nástupu ketózy. Základním předpokladem pro nástup ketózy je omezení sacharidů ve stravě, což může být náročné. Skvělou volbou jsou jídla Ketofit, které mají nejnižší obsah sacharidů na trhu, díky čemuž už cukry nemusíte počítat. K dalším chybám patří i nedodržení redukčního plánu, přerušovaná keto dieta vás do ketózy nedostane.

Patřičnou pozornost pak musíte věnovat i dalším aspektům vašeho životního stylu, především pitnému režimu, dostatečnému odpočinku, přirozenému pohybu, ale i míře stresu, které jste vystaveni. Správný životní styl vám pomůže nejen s redukční dietou, alei i udržením ideální váhy. Opomínat byste neměli ani pravidelné preventivní prohlídky u lékaře, které mohou odhalit skryté zdravotní problémy, jež nástupu ketózy brání.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Tablety keto diet jsou pouze reklamní trik některých výrobců, protože žádné tablety vás sami o sobě do ketózy nedostanou. Odpověď na otázku je tak jasná, tablety se při keto dietě neužívají! Keto dieta je založená na pestré stravě s minimálním obsahem sacharidů, což žádné tablety nahradit nedokážou. Při keto dietě byste měli volit jídla, která v jedné porci obsahují maximálně 3 gramy sacharidů. To je sice náročné, ale první výsledky se dostaví rychle. Pomoci vám mohou jídla Ketofit, protože mají nejnižší obsah sacharidů na trhu a rychle vás tak dostanou do ketózy.

Pokud chcete své hubnutí zefektivnit, můžete sáhnout po některém z doplňků stravy ve formě tablet. Existuje řada účinných potravinových doplňků, které vás na cestě ke štíhlejší postavě podpoří, ale keto dietu prostě nenahradí. Samotné hubnutí tak zůstává pouze na vás!

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Profesionálně sestavená keto dieta nezpůsobuje vypadávání vlasů. Problém s vypadáváním vlasů může při redukčních dietách nastat, pokud tělu chybí prospěšné látky. Toho se s Ketofit jídly bát nemusíte, protože obsahují široké spektrum prospěšných živin, vitaminů a minerálů, několikadruhové proteiny i vlákninu. Složení jídel Ketofit naopak podporuje správný stav vlasů nehtů, pokožky a imunity.

Příčinu vypadávání vlasů je tak vhodné hledat jinde. Existuje široké spektrum faktorů, jež mohou snížení kvality vlasů způsobovat. Příčinu je navíc nutné hledat zpětně, a to i několik měsíců. Nejčastěji se jedná o špatně zvolenou redukční dietu s nedostatkem vitamínů, minerálu a s nekvalitním složením jídel, dlouhodobý stres, nekvalitní a nedostatečný spánek, hormonální výkyvy, genetické predispozice, ale i nedostatečnou či špatnou péči o vlasy.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu


Další rady a tipy najdete ve Fit Magazínu


Ptejte se žen, které už s KetoFit zhubly

Nejlépe se hubne společně. Přidejte se k nám do nejlepší Facebookové keto skupiny, kde je nás už přes 10 000 odhodlaných žen změnit život.

  • Navzájem se podporujeme a motivujeme
  • Radíme si, sdílíme zkušenosti
  • Ukazujeme si úspěchy, fotky před a po
  • Recepty na skvělá keto jídla

CHCI SE PŘIDAT DO SKUPINYFacebooková keto skupina

Těšíme se na vás...


Raději byste si s námi zavolala?

Nenašla jste odpověď? Zavolejte nám, rádi vám se vším pomůžeme a zodpovíme vaše dotazy. Hubnutí s KetoFit hravě zvládnete. Na telefonním čísle se spojíte s naší špičkovou výživovou poradkyní. Lepší odbornici na keto dietu nenajdete.

Tel.:   778 745 948 (8–17 h)
E-mail: poradna@ketofit.cz