Dnes: Nakupte VíceZaMéně > množstevní slevy až 30 % u většiny produktů >> Vybírejte ZDE

ketofit-poradce-hana-pekna
Nenašli jste odpověď
? Zavolejte nám, rádi odpovíme na vaše dotazy.
Výživová poradkyně tel: 778 745 948

Sport je důležitá součást zdravého životního stylu a dokáže efektivně podpořit hubnutí. Zároveň se díky němu budete cítit motivovanější a šťastnější, protože se při něm vyplavuje hormon štěstí – endorfin. Každopádně pro vás máme dobrou zprávu, protože při keto dietě není cvičení potřeba. Hubnout budete i bez cvičení, ovšem pokud chcete mít vytvarovanou postavu, je cvičení vhodný doplněk. 

 

Většině žen, které nejsou na cvičení zvyklé, doporučujeme první 2 týdny necvičit. Tělo si zvyká na nový stravovací režim a nadměrná fyzická aktivita by vás mohla příliš vyčerpat. Ovšem jakmile keto dietu úspěšně dokončíte, pak doporučujeme sport zařadit, abyste efektivně udržely svou tělesnou váhu.

Zajímá vás víc o sportu při keto dietě? Prozradíme vám vše, co potřebujete vědět.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Sport je skvělým doplňkem každé diety a hubnutí. Bohužel ale nefunguje sám o sobě a ještě hned. Během krátké doby vám nezajistí štíhlou postavu. Abyste dokázaly efektivně hubnout, je vhodné zařadit správnou stravu. Některé studie uvádějí, že strava dělá až 80 % výsledků. Zbylých 20 % je pohyb a sport. Pokud tedy budete pouze cvičit, budete hubnout velmi pomalu nebo vůbec. 

 

Ověřenou metodou, jak se zbavit tuků, je naše keto dieta KetoFit. Ta skutečně funguje. Už se o tom přesvědčilo tisíce žen. Jakmile začnete hubnout s programem KetoFit®, vaše váha půjde rychle dolů, a to navíc bez ztráty svalové tkáně. Cvičení v tomto případě dokonce není potřeba, ale rozhodně ho zlehka můžete k dietě připojit. 

Chcete vědět, jaké mohou být další příčiny, proč ve fitku nehubnete? Známe odpověď

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu


Další rady a tipy najdete ve Fit Magazínu


Ptejte se žen, které už s KetoFit zhubly

Nejlépe se hubne společně. Přidejte se k nám do nejlepší Facebookové keto skupiny, kde je nás už přes 10 000 odhodlaných žen změnit život.

  • Navzájem se podporujeme a motivujeme
  • Radíme si, sdílíme zkušenosti
  • Ukazujeme si úspěchy, fotky před a po
  • Recepty na skvělá keto jídla

CHCI SE PŘIDAT DO SKUPINYFacebooková keto skupina

Těšíme se na vás...


Raději byste si s námi zavolala?

Nenašla jste odpověď? Zavolejte nám, rádi vám se vším pomůžeme a zodpovíme vaše dotazy. Hubnutí s KetoFit hravě zvládnete. Na telefonním čísle se spojíte s naší špičkovou výživovou poradkyní. Lepší odbornici na keto dietu nenajdete.

Tel.:   778 745 948 (8–17 h)
E-mail: poradna@ketofit.cz