SLEVY až 50 % >> Po Vánocích žádná kila navíc >> ZDE

ketofit-poradce-hana-pekna
Nenašli jste odpověď
? Zavolejte nám, rádi odpovíme na vaše dotazy.
Výživová poradkyně tel: 778 745 948

Chystáte se hubnout a nevíte, které proteinové tyčinky jsou pro vás nejlepší? Poradíme vám, podle čeho tyčinky vybrat, abyste mohly mlsat a nepřibrat přitom. Nejdůležitější při výběru proteinových tyčinek je především obsah bílkovin a sacharidů. Zatímco bílkovin by mělo být v proteinové tyčince co nejvícesacharidů naopak co nejméně. Zároveň je potřeba dát si pozor na kvalitu použitých bílkovin.

 

Pokud chcete mít jistotu, že si kupujete kvalitní proteinové tyčinky s vysokým obsahem kvalitních bílkovin (nad 30 %), a zároveň s minimálním obsahem sacharidů, jsou skvělou volbou KetoFit Protein tyčinky. Vybrat si můžete z různých příchutí. Právě tyto tyčinky jsou vhodné k tomu, aby vás zasytily a vy po nich zároveň nepřibíraly. 

Chcete se o nejúčinnějších tyčinkách na hubnutí dozvědět víc? Máme pro vás další informace, které by vám neměly uniknout.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Rozhodně, ano, nemusíte mít obavy. Přestože druhá fáze keto diety slouží jako přechod a stabilizace vaší hmotnosti, můžete v ní nadále hubnout. Nicméně hubnutí už nebude tak rychlé jako v první fázi keto diety. Je to mimo jiné proto, abyste se vyhnuly jojo efektu. Návrat k normální stravě musí být pozvolný a plynulý

Druhá fáze keto diety slouží hlavně k přechodu na normální stravu. Jakmile se postupně zafixuje hmotnost, na kterou jste v první fázi ketonové diety zhubly, přijde na řadu pozvolné hubnutí. Doporučujeme také vyzkoušet různé recepty pro 2. fázi keto diety. Najdete v nich mnoho slaných i sladkých jídel. Záleží, na co máte zrovna chuť. 

Zajímá vás víc o hubnutí ve 2. fázi keto diety? Máme pro vás více informací.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Pokud jste ukončili hubnoucí plán KetoFit a podařilo se vám zhubnout, samozřejmě v něm můžete pokračovat. Doporučujeme zvolit si jiný redukční plán. Například, pokud jste měla redukční plán Optimal, je vhodné dále pokračovat v redukčním plánu Soft, který vám pomůže finálně vyrýsovat vaši postavu. Pokud tedy cítíte, že by to ještě chtělo nějaké kilo dolů, klidně můžete v keto dietě pokračovat

 

Pokud jste ale zhubla z vysoké váhy a dodržovala jste redukční plán Maxi plus, pak je lepší si dát chvíli přestávku. Minimálně 3 týdny, ale ideálně měsíc až dva. Dávejte si pozor, abyste nehubla až příliš rychle, protože potom by vám mohl hrozit právě jojo efektKeto dieta KetoFit je postavena tak, abyste maximálně snížila riziko.

Které další hubnoucí programy ještě můžete kombinovat? Podívejte se na přehled.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Hubnutí pomocí ketózy je efektivní způsob, jak shodit kila. Je to jedna z nejúčinnějších a nejrychlejších variant, jak shodit nadbytečná kila. Kromě toho je keto dieta oproti jiným dietám výhodná v tom, že podpoří tvorbu svalové tkáně. Obsahuje totiž mnoho proteinu, který je pro tělo důležitý. Ovšem nejde jednoznačně říct, kolik kilo s keto dietou zhubnete. Samotné hubnutí je individuální.

 

Většina žen však viděla své první výsledky už za týden. Jakmile se vám podaří tělo dostat do ketózy, jde shazování kil relativně snadno. Už za měsíc potom můžete shodit vysoké procento své tukové zásoby. Poznáte to, protože jednak klesne vaše váha, ale navíc se budete cítit mnohem lépe a zdravěji. Za 3 měsíce se pak kompletně změní skladba vašeho těla. To vše bez jojo efektu.

Zajímá vás, jak efektivněji můžete hubnout s keto dietou? Tady je odpověď.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Skvělé, gratulujeme vám k dosažení svého vysněného cíle. Po ukončení našeho hubnoucího programu KetoFit je váš metabolismus dostatečně zrychlený, a proto nehrozí jojo efekt. Ovšem musíte na to myslet také do budoucna. Pokud se vrátíte opět k nezdravému stravování jako dřív, pravděpodobně vás jojo efekt nemine. 

 

Doporučujeme i po dietě zařadit 1 až 2× denně prémiová jídla KetoFit. Doplníte tak dostatek bílkovin,vitamínů a minerálů. Kromě toho ale snížíte svůj kalorický příjem a váhu si tak snadněji udržíte. Vhodné je také alespoň 2krát týdně přidat pohyb a dodržovat dostatečný pitný režim, který při udržení váhy nebo hubnutí pomáhá. Rozhodně se stále vyhýbejte nezdravým jídlům a rychlému občerstvení.

Jaké jsou další ověřené tipy, abyste si udržely váhu i po dietě? Tady je jejich přehled.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Během keto diety je vhodné doplňovat potřebné vitamíny a minerály. Právě ty často najdeme v ovoci. Vhodné jsou například borůvky (až 50 g denně), maliny (až 30 g denně) nebo třeba červený rybíz (až 30 g denně). Dopřát si ovoce tak můžete i během keto diety. Jen je potřeba dávat pozor na to, abyste nepřekročili denní příjem sacharidů, který máte nastaven ve svém redukčním plánu.

Kromě samotného ovoce jsou vhodné různé džemy KetoFit bez přidaného cukru. Jsou velmi chutné, a přitom obsahují jen minimum sacharidů. Ovoce doporučujeme zařadit do vašeho redukčního jídelníčku (ale pouze to povolené a v rozumné míře). Můžete si tak vylepšit například proteinové kaše a různé jiné snídaně.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Sestavit si správně keto dietu není vůbec jednoduché. Strávíte tím i několik dní, a přitom výsledek bude nejistý, pokud nemáte přehled v oblasti výživy nebo příslušné vzdělání. Proto doporučujeme vyzkoušet keto dietu KetoFit. Základ keto diety nám připravuje profesionální výživová poradkyně, která má zkušenosti a hlavně výsledky. Pomohla už zhubnout stovkám žen.

Kvalitní a vyváženou keto dietu si zvládnete s KetoFit vytvořit sami. Jednoduše si zvolíte konkrétní redukční plán a lehce si ho upravíte, pokud je to potřeba. To celé zabere jen několik málo minut. Vše zvládnete z pohodlí domova. Teď už vám nic nebrání začít efektivně hubnout. Podívejte se, co vás čeká, jakmile se rozhodnete hubnout s námi.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Dieta se udržuje o to snadněji, pokud máte přesně daný rozpis jídel – víte, co budete jíst a neláká vás jiné, často méně prospěšné, jídlo. Právě proto jsme vám v KetoFit připravili různé balíčky, které vám pomohou hubnout. Zaměřili jsme se na kvalitní a chutná proteinová jídla KetoFit®. Vychutnejte si naše unikátní balíčky, se kterými je mnohem snazší zhubnout.

Výhodou naší účinné keto diety je především to, že nehladovíte. Zahoďte všechny diety, které vás nutí hladovět, a naopak se projezte ke štíhlé postavě. Zdá se vám to nemožné? Opak je pravdou. Objevte jedinečně sestavené balíčky nízkosacharidových jídel, které vám pomohou zhubnout. Jídla i jednotlivé balíčky navrhujeme ve spolupráci s odbornicí na výživu.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Ano, protože bez kvalitních vitamínů a minerálů se vaše tělo neobejde. Především v období diety je přísun těchto látek klíčový, protože pomáhají tělu zvládat různé procesy vedoucí k normálnímu fungování našeho organismu. Rozhodně tak doporučujeme během keto diety užívat některé doplňky stravy – především ty přírodní, které povedou k optimálnímu množství vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek v našem organismu. 

Vhodné je doplňovat hořčík a vápník. Toho máme při dietě většinou nedostatek, navíc hořčík je vhodný také k podpoření regenerace, pokud během diety cvičíte. Dále doporučujeme Omega 3 rybí olej s vitamínem D, který je získán z ultra čistých zdrojů a je jedním z nejvíce koncentrovaných na evropském trhu. Nezapomeňte ani na detoxikaci KetoCare, která nastartuje vaše hubnutí a zajistí maximální efekt při úbytku vaší váhy.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Možná jste už o takzvané keto chřipce slyšeli. Pokud ne a začnete držet keto dietu, pravděpodobně na ni dřív nebo později narazíte. Neděste se. Nejde o nic vážného a s chřipkou má společného jen málo. Keto chřipka je stav organismu, který se většinou objevuje s nastupující ketózou. Tedy během několika prvních dnů vaší keto diety. Pokud ale máte kvalitní proteinová jídla, nemusíte se s ní setkat.

Jak se keto chřipka projevuje? Většinou pocítíte bolest hlavy, slabost, nevolnost a špatnou náladu. Objevuje se i typický zápach z úst. Zmírnit projevy ketonové chřipky můžete pomocí účinných doplňků stravy, které jsou plné důležitých vitamínů a minerálů. Pokud vás keto chřipka potká, většinou trvá 3 až 7 dnů a s každým dnem jsou příznaky mírnější.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Ano, zhubnout s keto dietou mohou také muži. Dokonce už někteří muži s keto dietou zhubli a šlo jim to skvěle. Přestože je naše keto dieta KetoFit® určena především ženám, neznamená to, že jako muži máte smůlu. Právě naopak, je to skvělá příležitost, poznat vydatná a chutná jídla, se kterými nebudete přibírat, ale hubnout. Co říkáte například tradiční svíčkové omáčce? Naše jídla mají nejnižší poměr sacharidů a jedinečnou chuť.

Nízkosacharidová dieta KetoFit je dokonce vhodná také pro muže, kteří aktivně sportují. Právě v tomto případě je vhodné nahradit různé proteinové nápoje vydatnými proteinovými jídly během dne. Má to hned několik výhod – nejen, že si pochutnáte, ale navíc ušetříte i mnoho času, který byste jinak strávili připravováním různých fitness jídel.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Najít místa, kde nakoupit produkty vhodné pro keto dietu není nijak složité. Keto jídla si totiž můžete uvařit i z potravin, které nakoupíte v běžných obchodech, ale je to časově i finančně náročné. Skvělou alternativou jsou produkty Ketofit, které zakoupíte zde v e-shopu či na naší kamenné prodejně v brně. Ketofit jídla jsou skvělou volbou pro vaši dietu, protože mají nejnižší obsah sacharidů na trhu, kvalitní bílkoviny, ale i správný poměr tělu prospěšných vitaminů a minerálních látek.

Při nákupu keto produktů pro úspěšné hubnutí bez hladovění, nezapomeňte na skutečnost, že pouze kvalitní jídla vám dokáží zajistit hladký průběh redukční diety. Ketofit produkty vyrábíme ve vlastní technologicky vyspělé výrobně v Brně s důrazem na maximalní kvalitu zpracovávaných surovin. Díky tomu mámě 100% kontrolu nad celým výrobním procesem.


Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Keto dieta patří mezi ověřené způsoby rychlé redukce váhy, jejíž účinky zná lidstvo již více než století. Pokud budete dodržovat její správný postup a délku, přináší keto dieta řadu výhod a je bezpečná. Výjimkou jsou pouze některé skupiny lidí, jež mají v souvislosti se svým zdravotním stavem určitá omezení. V případě, že neznáte svůj zdravotní stav, je vhodné se před začátkem keto diety poradit s lékařem.

Sestavit si vlastní jídelníček pro keto dietu není nemožné, ale je to velmi náročný úkol. Pozor byste si měli dát především na neodborně sestavené keto diety a jídla bez vitamínů a dalších tělu prospěšných látek. Při nesprávně sestavené keto dietě hrozí zhoršení funkce imunitního systému, špatná nálada, ale i silnější příznaky keto chřipky. Chcete-li zcela bezpečnou keto dietu, vsaďte na jídla Ketofit, která jsou špičkou na trhu mezi keto jídly, protože mají nejnižší obsah sacharidů díky čemuž začnete hubnout opravdu rychle. Ketofit jídla jsou odborně vyvinuta a obsahují tak vyvážený poměr vitaminu, minerálních látek a kvalitních bílkovin.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Už pár týdnů držíte keto dietu a stále nejsou zřejmé žádné výsledky vaší snahy? Pak děláte některou z chyb, která brání nástupu ketózy. Základním předpokladem pro nástup ketózy je omezení sacharidů ve stravě, což může být náročné. Skvělou volbou jsou jídla Ketofit, které mají nejnižší obsah sacharidů na trhu, díky čemuž už cukry nemusíte počítat. K dalším chybám patří i nedodržení redukčního plánu, přerušovaná keto dieta vás do ketózy nedostane.

Patřičnou pozornost pak musíte věnovat i dalším aspektům vašeho životního stylu, především pitnému režimu, dostatečnému odpočinku, přirozenému pohybu, ale i míře stresu, které jste vystaveni. Správný životní styl vám pomůže nejen s redukční dietou, alei i udržením ideální váhy. Opomínat byste neměli ani pravidelné preventivní prohlídky u lékaře, které mohou odhalit skryté zdravotní problémy, jež nástupu ketózy brání.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Tablety keto diet jsou pouze reklamní trik některých výrobců, protože žádné tablety vás sami o sobě do ketózy nedostanou. Odpověď na otázku je tak jasná, tablety se při keto dietě neužívají! Keto dieta je založená na pestré stravě s minimálním obsahem sacharidů, což žádné tablety nahradit nedokážou. Při keto dietě byste měli volit jídla, která v jedné porci obsahují maximálně 3 gramy sacharidů. To je sice náročné, ale první výsledky se dostaví rychle. Pomoci vám mohou jídla Ketofit, protože mají nejnižší obsah sacharidů na trhu a rychle vás tak dostanou do ketózy.

Pokud chcete své hubnutí zefektivnit, můžete sáhnout po některém z doplňků stravy ve formě tablet. Existuje řada účinných potravinových doplňků, které vás na cestě ke štíhlejší postavě podpoří, ale keto dietu prostě nenahradí. Samotné hubnutí tak zůstává pouze na vás!

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Profesionálně sestavená keto dieta nezpůsobuje vypadávání vlasů. Problém s vypadáváním vlasů může při redukčních dietách nastat, pokud tělu chybí prospěšné látky. Toho se s Ketofit jídly bát nemusíte, protože obsahují široké spektrum prospěšných živin, vitaminů a minerálů, několikadruhové proteiny i vlákninu. Složení jídel Ketofit naopak podporuje správný stav vlasů nehtů, pokožky a imunity.

Příčinu vypadávání vlasů je tak vhodné hledat jinde. Existuje široké spektrum faktorů, jež mohou snížení kvality vlasů způsobovat. Příčinu je navíc nutné hledat zpětně, a to i několik měsíců. Nejčastěji se jedná o špatně zvolenou redukční dietu s nedostatkem vitamínů, minerálu a s nekvalitním složením jídel, dlouhodobý stres, nekvalitní a nedostatečný spánek, hormonální výkyvy, genetické predispozice, ale i nedostatečnou či špatnou péči o vlasy.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Proteinové koktejly Ketofit je vhodné míchat s vodou i mlékem, přičemž každý způsob přípravy má své výhody. V případě, že budete míchat koktejl s vodou bude posílen hubnoucí efekt, což je vhodné při nižším stupni obezity nebo při nadváze. Proteinové koktejly míchané s vodou je možné používat i jako doplněk vyvážené stravy.

Pokud budete míchat koktejl s mlékem, bude hubnoucí efekt pomalejší, ale získáte déle trvající pocit sytosti. Míchání koktejlů s mlékem se doporučuje od středně těžké obezity, respektive od 100 kg. V rámci zdravého hubnutí totiž není vhodné hubnout příliš rychle. Pomalejší hubnutí je dáno tím, že mléko samo o sobě obsahuje sacharidy.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Uplynulo sotva pár týdnů, co jste se stala maminkou a už přemýšlíte, jak se vrátit k původní postavě a váze? Nespěchejte, buďte trpělivá. Keto dieta, ani žádná jiná dieta, není během kojení vhodná, dítě přijímá všechny potřebné živiny skrz mateřské mléko, váš jídelníček by tak měl být vyvážený a plnohodnotný. Měl by obsahovat komplexní živiny, tedy sacharidy, jejichž zdrojem je třeba rýže, pohanka, jáhly, bulgur a brambory, bílkoviny (najdeme je hlavně v mase a mléčných výrobcích), kvalitní tuky, ovoce a zeleninu.

Dejte si 2 jídle Ketofit denně a udržujte fit postavu.
Během kojení se do žádné drastické diety nepouštějte, vyčkejte až na dobu, kdy dítě přijímá z 80 % jinou stravu než mateřské mléko. To ale neznamená, že si nemůžete dopřát Ketofit jídlo jako zdroj potřebných kvalitních proteinů. Můžete až 2x denně libovolné jídlo Ketofit, třeba i sladké dezerty s minimem sacharidů, které zaženou chuť na sladké. Naplno se do keto diety pusťte až po ukončení kojení.


Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

V souvislosti s hmotností člověka se často mluví o BMI nebo o Body Mass Index. Co znamená BMI? K čemu je Body Mass Index? BMI (Body Mass Index), můžeme přeložit jako index tělesné hmotnosti. Vyjadřuje poměr mezi tělesnou hmotností člověka a jeho tělesnou výškou, je měřítkem obezity a prvotním nástrojem pro zjištění poměru tuku v těle. Není ale rozhodujícím měřítkem, neposuzuje všechny potřebné anatomické údaje jako je věk, stavba těla, poměr svaloviny, genetické dispozice apod.

Jak na základní výpočet BMI? Poslouží k němu jednoduchý vzorec BMI, do kterého dosadíme hmotnost v kilogramech a druhou mocninu výšky v metrech.

BMI = hmotnost (kg) / výška (m2)

K čemu BMI je konkrétnímu jedinci?  Výsledné hodnoty BMI vám napoví, jaká zdravotní rizika spojená s nadváhou (a zda vůbec), vám hrozí. Hodnota pod 18,5 značí podváhu, 18,5 až 24,9 ideální hmotnost. Rozmezí 25 až 29,9 hovoří o nadváze, hodnota nad 30 už bije na poplach a vyjadřuje obezitu.


Kategorie dotazu


Další rady a tipy najdete ve Fit Magazínu


Ptejte se žen, které už s KetoFit zhubly

Nejlépe se hubne společně. Přidejte se k nám do nejlepší Facebookové keto skupiny, kde je nás už přes 10 000 odhodlaných žen změnit život.

  • Navzájem se podporujeme a motivujeme
  • Radíme si, sdílíme zkušenosti
  • Ukazujeme si úspěchy, fotky před a po
  • Recepty na skvělá keto jídla

CHCI SE PŘIDAT DO SKUPINYFacebooková keto skupina

Těšíme se na vás...


Raději byste si s námi zavolala?

Nenašla jste odpověď? Zavolejte nám, rádi vám se vším pomůžeme a zodpovíme vaše dotazy. Hubnutí s KetoFit hravě zvládnete. Na telefonním čísle se spojíte s naší špičkovou výživovou poradkyní. Lepší odbornici na keto dietu nenajdete.

Tel.:   778 745 948 (8–17 h)
E-mail: poradna@ketofit.cz