Dnes: SLEVY až 60 % a navíc k prémiovým produktům Elastifit ZDARMA >> Vybírejte ZDE

ketofit-poradce-hana-pekna
Nenašli jste odpověď
? Zavolejte nám, rádi odpovíme na vaše dotazy.
Výživová poradkyně tel: 778 745 948

Někdy se může stát, že KetoFit kaše nezhoustnejak potřebujete. Standardně se do ní přidává 200 ml vody, nicméně v takovém případě doporučujeme příště vyzkoušet vody méně, a to 160 ml. KetoFit kaše můžete míchat také s mlékem. Ideální je ale přidat tvaroh pro extra hustotu, použijte 200 g odtučněného tvarohu. Dosáhnete tak skvělého výsledku husté kaše KetoFit.

 

Doporučujeme vyzkoušet především naše KetoFit kaše v různých příchutích, které se stanou základem vašeho redukčního jídelníčku. Zejména pokud milujete čokoládu, je výbornou volbou ochucená čokoládová fitness kaše. Doporučujeme zároveň některé kaše dochutit naším unikátním keto džemem bez cukru. Můžete tak mlsat a přitom nepřibírat. 

Chcete se dozvědět více o tom, jak zahustit KetoFit kaše? Vše jsme pro vás podrobně popsali

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Chystáte se hubnout a nevíte, které proteinové tyčinky jsou pro vás nejlepší? Poradíme vám, podle čeho tyčinky vybrat, abyste mohly mlsat a nepřibrat přitom. Nejdůležitější při výběru proteinových tyčinek je především obsah bílkovin a sacharidů. Zatímco bílkovin by mělo být v proteinové tyčince co nejvícesacharidů naopak co nejméně. Zároveň je potřeba dát si pozor na kvalitu použitých bílkovin.

 

Pokud chcete mít jistotu, že si kupujete kvalitní proteinové tyčinky s vysokým obsahem kvalitních bílkovin (nad 30 %), a zároveň s minimálním obsahem sacharidů, jsou skvělou volbou KetoFit Protein tyčinky. Vybrat si můžete z různých příchutí. Právě tyto tyčinky jsou vhodné k tomu, aby vás zasytily a vy po nich zároveň nepřibíraly. 

Chcete se o nejúčinnějších tyčinkách na hubnutí dozvědět víc? Máme pro vás další informace, které by vám neměly uniknout.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Jak už napovídá sám název, ochucovací kapsle slouží k ochucení proteinových jídel KetoFit. Vybírat můžete dokonce ze 13 příchutí, které si pro svou chuť rychle zamilujete. Velkou výhodou našich ochucených kapslí je, že jsou téměř bez kalorií. Můžete si je proto dopřát do svých oblíbených jídel. Skvěle se hodí například do našich koktejlůkaší nebo panna cotty

 

Naše ochucovací kapsle však mají i další využití. Víte, že je můžete využít také jako náhražku cukru? Doporučujeme proto ochucovací kapsle použít i do svých oblíbených receptů. Stejně tak je můžete použít na přípravu ochucených nápojů a domácích limonád. Použití ochucovacích kapslí je snadné a rychle se v jídle nebo ve vodě rozpustí.

Chcete se o ochucovacích kapslích dozvědět víc? Přečtěte si vše podstatné

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Naše speciální jídla z prémiových surovin, vytvořená tak, abyste efektivně hubli, jsou v práškové formě. Naše polévky, omelety nebo třeba palačinky můžete míchat s vodou, ale stejně tak s mlékem. Můžete si vybrat – záleží ale také na vašem hubnoucím cíli. Pokud vážíte do 100 kgdoporučujeme míchat proteinové koktejly KetoFit s vodou

 

Jestliže ale vážíte nad 100 kg, je vhodnější naše jídla míchat s mlékem. Rozdíl je v tom, že pokud vážíte nad 100 kg a začnete hubnout, tělo bude potřebovat dostatek živin. Právě mléko obsahuje mnoho živin a tělu je snadno dodá. Díky smíchání lahodných proteinových jídel s mlékem budete hubnout pomaleji a přirozenějivyhnete se jojo efektu.

Zajímají vás další informace, jak a s čím míchat proteinová jídla? Vše se dozvíte v detailní odpovědi

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Nenechte se mýlit v tom, že redukční dieta automaticky znamená omezování se a zakazování jídel, které milujete. Během hubnutí s KetoFit si můžete dopřát všena co máte chuť, nebo co máte rádi. Stačí si vybrat z našich proteinových jídel. Co byste řekli třeba na svíčkovou, která vám dokonce pomůže shodit kila. Zdá se vám to nemožné? Díky našim upraveným a zdravějším jídlům to nemožné není. Váš jídelníček při keto dietě tak může být pestrý a neomrzí. 

 

Nicméně KetoFit omáčky můžete při keto dietě kombinovat také s dalšími přílohami. Vytvoříte si tak chutná jídla, která vás navíc zasytí. Vyzkoušejte například keto těstoviny risoni nebo třeba bezsacharidové špagety. Všechny přílohy obsahují minimální podíl sacharidů a jsou vhodné hned od první fáze diety. Přejeme dobrou chuť.

Zajímají vás i další proteinová jídla, která můžete kombinovat? Vše jsme pro vás podrobně sepsali na jednom místě.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Přestože se na první pohled může zdát, že kombinovat produkty jiných keto diet není problém, opak je pravdou. Proč? Protože kromě kvality produktů musíte dbát při keto dietě také na obsah sacharidů v jídle. Optimálně byste měli sníst maximálně 30 g sacharidů za den. Samotné jídlo by nemělo překročit 6 g na porci

 

Celá KetoFit dieta je postavena na prémiových jídlech, které mají okolo 0,9 až 2 g sacharidů na porci. Kdežto třeba jiná proteinová jídla od jiných značek mají klidně i 6,6 g na porci. Můžete se tak dostat klidně i na 50 a více gramů sacharidů denně, a to je samozřejmě problém. Pokud chcete efektivně hubnout, volte pouze proteinová jídla KetoFit.

Nejen jen o sacharidy, ale také o poměr živin. Zajímá vás víc, proč není dobré kombinovat jiná jídla?

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Ořechy jsou samy o sobě prospěšné. Jsou zdrojem mnoha prospěšných látek, například vlákniny, zdravých tuků, vitamínů ale i minerálů. Proto by neměly chybět v žádném jídelníčku. Výjimkou není ani keto dieta. Doporučujeme je zařadit spíše do druhé fáze keto diety, tedy do stabilizační fáze. Denně byste tak měli sníst pouze do 10 gramů ořechů

 

Rozhodně doporučujeme ořechy nebo třeba i semínka zařadit do jídelníčku. Vyzkoušejte různé keto jídla, která si můžete uvařit. Například nízkosacharidový borůvkový cheesecake zažene vaše chutě na sladké. Doporučujeme také tvarohový řezRozhodně to ale s ořechy nepřehánějte, jinak můžete tělu dodat až příliš mnoho sacharidů nebo tuků a tělo může vypadnout z ketózy

Co ještě můžete uvařit, kam všude ořechy použít? Podívejte se na další recepty a nápady.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Naše KetoFit lahodná jídla děláme tak, aby samy o sobě chutnaly výborně. Navíc obsahují všechny kvalitní živiny, které byste měly během dne přijmout – ať už jsou to vitamíny, minerály, bílkoviny a další. Jsou ochucená a stačí je smíchat pouze s vodou. Nicméně některá sladká jídla si můžete dochutit pomocí příchutí (kapslí)

 

Dochucují se především proteinové koktejly nebo keto kaše. Nicméně příchutě můžete použít třeba i do jogurtů a podobně. Jsou výhodné díky tomu, že neobsahují žádný cukr a jen minimum kalorií. Vybrat si můžete až ze 13 příchutí, mezi které patří například oblíbené příchutě, jako maliny, pistácie, kokos nebo broskev. Některé ženy používají příchuťové tablety KetoFit také do kávy.

Jaké další příchutě ještě máme a jak je využít? Podívejte se na ucelený přehled

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Chuť na sladké se samozřejmě objevuje i během keto diety. Někdy je to dokonce velká překážka při vaší cestě za vysněnou postavou. Přepadá vás během diety také chuť na sladké? Víme, jak s ní rychle zatočit. Máme pro vás proteinovou nízkosacharidovou čokoládu, kterou si během keto diety můžete dopřát. Zaženete tak chuť na sladké a přitom nepřiberete. 

 

Samozřejmě byste neměli sníst celou low carb proteinovou čokoládu. Záleží, v jaké fázi keto diety se zrovna nacházíte. Během první hubnoucí fáze byste si měli dopřát maximálně 5 gramů low carb čokolády. Ve stabilizační fázi už to může být až 15 g denně. Dobrou volbou mohou kromě čokolády být proteinové tyčinky, které dokonce snadno nahradí jídlo.

Přepadá vás často během diety chuť na sladké? Podívejte se, jak chuť na sladké přemoct.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Běžné proteinové tyčinky vhodné nejsou, protože zpravidla obsahují až příliš sacharidů. Můžete si ale dopřát nízkosacharidové KetoFit proteinové tyčinky. Jsou vyrobeny z prémiových surovin a plné kvalitních bílkovin, vitamínů a minerálů. Naše sladké proteinové tyčinky si můžete dopřát 1krát denně během hubnoucí fáze keto diety

 

Jakmile se dostanete do stabilizační fáze, klidně si můžete dopřát 2 až 3 proteinové tyčinky. U slaných proteinových tyčinek je naše doporučená dávka podobná – nicméně během stabilizační fáze doporučujeme pouze 2 slané tyčinky. Naše proteinové tyčinky můžete využít i jako rychlou svačinku, nebo když vás právě honí mlsná. 

Objevte i další proteinové tyčinky a možnosti, kdy si je vychutnat. Přečtěte si víc.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Máme pro vás dobrou zprávu. Ano, šunku nebo třeba maso můžete jíst během keto diety už v první fázi. Pokud vás tak během diety přepadne chuť nebo hlad, klidně si dejte maso. Vyzkoušejte třeba nějaký low carb recept s kuřecím prsem, nebo třeba sušené hovězí maso. Pokud si dáte šunku, dbejte na to, aby byla dostatečně kvalitní a měla alespoň 90 % masa

 

Dejte si však pozor na to, že během první hubnoucí fáze jsou maso nebo sušené maso pouze doplňkem proteinových jídel KetoFit. Můžete si je dopřát, když vás přepadne chuť, a to například mezi jídly. Doporučujeme se však vyhnout například uzeninám, protože v nich je často mnoho lepku, soli nebo zbytečných zvýrazňovačů chuti.

Zajímá vás ještě něco dalšího o masu v keto dietě? Máme odpověď

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Bohužel snad každá dieta s sebou přináší pocit hladu. Zejména pak na začátku, většinou hned první týden. Tělo si zvyká na nový režim stravování a odlišný přísun živin – často méně živin než předtím. Mít hlad je na začátku diety normální. Naštěstí existuje několik tipůjak můžete hlad při dietě zvládnout. Jakmile pokročíte, postupně se pocitu hladu zbavíte. 

 

Pocitu hladu se můžete snadno zbavit. Doporučujeme si dát například 6. jídlo během dne, a to oblíbené Fitkao. Právě to je ideálním zdrojem vlákniny s nízkou kalorickou hodnotou. Stejně tak je dobré přidávat do jídla Fit psyllium (10 g denně), které vás zasytí na dlouhou dobu. Samozřejmostí je naše častá rada – dopřejte si během jídel více zeleniny

Chcete znát i další tajné tipy, jak zahnat hlad? Podívejte se na ně.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Naše proteinové pečivo KetoFit, například proteinový chleba, je skvělou a chutnou náhradou běžného chleba. Má ovšem nízký obsah sacharidů a vysoký podíl proteinu. Výborně tak zapadá do našeho hubnoucího programu KetoFit. Nízkosacharidový chleba by tak určitě neměl chybět ve vašem jídelníčku, jenže s čím si ho dát, abyste si udržela ketózu

 

Ideálně se hodí například jako příloha k proteinovým omeletámpolévkám nebo omáčkám. Můžete ho bez problému kombinovat s jakýmikoli KetoFit prémiovými jídly. Kromě toho, pokud si chcete udělat hezkou chvilku, doporučujeme lehce grilovat zeleninu a k té si proteinový chleba dát. Je to výborná kombinace. 

Co jíst k proteinovému chlebu například ve stabilizační fázi diety? Tady jsou naše tipy.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Ano, velká většina našich jídel KetoFit je bez lepku. Pokud podporujete tento životní styl, nebo jednoduše musíte dodržovat bezlepkovou dietu, jsou lahodná KetoFit jídla dobrou volbou. Snažíme se naše jídla připravovat tak, aby byla lahodná a vyrobena pouze z prémiových surovin, dostupná pro každého. 

 

Ne všechna jídla KetoFit jsou bez lepku. Některé lepek obsahují, jiné obsahují pouze stopové množství. Doporučujeme se proto dívat na složení. Každopádně si z naší nabídky bezlepková jídla určitě snadno vyberete. Doporučujeme například špagety KetoFitproteinové čokoládytyčinky nebo třeba koktejly.

Jak je to s keto dietou a bezlepkovými jídly? Vše se dozvíte v naší odpovědi.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Hned na úvod vám musíme říct, že keto dieta vyjde levněji. Proto není správný častý argument, že různé redukční diety, stejně jako naše keto dieta KetoFit, vyjdou draze. Naopak, vyjde vás levněji, a to klidně až o několik tisíc korun (v porovnání s běžným nákupem potravin měsíčně ušetříte až 6 000 Kč). Porce jídla KetoFit vychází jen na 28 až 55 Kč. To už je výrazná úspora.

Za měsíční stravování běžným jídlem zaplatíte 7 500 až 12 000 Kč (někdy i více), oproti tomu měsíční stravování pomocí našich lahodných proteinových jídel vás vyjde pouze na 4900 až 5 900 Kč. Díky KetoFit dietnímu programu zhubnete na svou vysněnou váhu, a navíc ještě každý měsíc ušetříte. Podívejte se, jak se povedlo zhubnout jiným ženám.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Samozřejmě, do redukčního plánu KetoFit si můžete zařadit proteinové koktejly. Pyšní se vyváženým složením, které je důležité pro správné hubnutí. Naše proteinové koktejly KetoFit obsahují 26 vitamínů a minerálů – díky tomu tělu dodají potřebné množství živin, pokud pomocí proteinového koktejlu nahradíte například jídlo. Vždy je lepší, jestliže třeba nestíháte, dát si proteinový koktejl místo jídla z fast foodu. Proteinový koktejl vás zasytí na delší dobu a nepřiberete z něho.

Kromě samotných proteinových koktejlů doporučujeme proteinové smoothie. Můžete je například s koktejly střídat. Smoothie obsahují prvotřídní suroviny a mají skvělou přírodní chuť, kterou si rychle zamilujete. Vhodné jsou díky 100% rostlinnému složení i do veganského jídelníčku. Kromě toho ale nezapomínejte dostatečně pít vodu, a to až 3 litry denně.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Polévka patří také do keto diety, proto se nemusíte omezovat. Ovšem některé běžné polévky se do redukční diety KetoFit nehodí, protože mohou obsahovat až příliš sacharidů. Doporučujeme proteinové polévky KetoFit, těch si můžete dopřát, kolik budete chtít. Naše vyvážené a chutné proteinové polévky obsahují pouze 1,6 g sacharidů na porci.

Kromě toho najdete v jedné porci 60 % biologicky aktivních proteinů. Každopádně dát si můžete i běžný domácí vývar. Jen s ním musíte opatrně. Během hubnoucí fáze keto diety doporučujeme pouze 100 ml denně. Jakmile se dostanete do stabilizační fáze, můžete si dopřát až 200 ml vývaru denně. Jíst můžete kuřecí vývar, hovězí vývar nebo zeleninový. Záleží jen na vaší chuti.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Dobrou zprávou je, že zelenina je v keto dietě velmi důležitá. A dopřát si jí můžete skutečně hodně. Klidně pomocí zeleniny můžete nahrazovat různé přílohy hlavních jídel. Stejně tak si ji můžete třeba nakrájet večer, když vás honí mlsná nebo máte hlad. Zelenina obsahuje mnoho vitamínů a minerálů, které jsou při redukční dietě užitečné.

Během keto diety si můžete dopřát denně až 500 gramů povolené zeleniny. Klidně ji můžete jíst syrovou nebo tepelně upravenou, to záleží pouze na vás. A jaká je povolená zelenina? Například zelená okurka, listový salát, ředkvička, brokolice, květák, kedlubna, špenát nebo kapusta a oblíbená cuketa, případně i dýně nebo lilek. Povolené zeleniny je opravdu hodně. Nevíte, jak si zeleninu připravit? Inspirujte se našimi recepty.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Najít místa, kde nakoupit produkty vhodné pro keto dietu není nijak složité. Keto jídla si totiž můžete uvařit i z potravin, které nakoupíte v běžných obchodech, ale je to časově i finančně náročné. Skvělou alternativou jsou produkty Ketofit, které zakoupíte zde v e-shopu či na naší kamenné prodejně v brně. Ketofit jídla jsou skvělou volbou pro vaši dietu, protože mají nejnižší obsah sacharidů na trhu, kvalitní bílkoviny, ale i správný poměr tělu prospěšných vitaminů a minerálních látek.

Při nákupu keto produktů pro úspěšné hubnutí bez hladovění, nezapomeňte na skutečnost, že pouze kvalitní jídla vám dokáží zajistit hladký průběh redukční diety. Ketofit produkty vyrábíme ve vlastní technologicky vyspělé výrobně v Brně s důrazem na maximalní kvalitu zpracovávaných surovin. Díky tomu mámě 100% kontrolu nad celým výrobním procesem.


Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Proteinové koktejly Ketofit je vhodné míchat s vodou i mlékem, přičemž každý způsob přípravy má své výhody. V případě, že budete míchat koktejl s vodou bude posílen hubnoucí efekt, což je vhodné při nižším stupni obezity nebo při nadváze. Proteinové koktejly míchané s vodou je možné používat i jako doplněk vyvážené stravy.

Pokud budete míchat koktejl s mlékem, bude hubnoucí efekt pomalejší, ale získáte déle trvající pocit sytosti. Míchání koktejlů s mlékem se doporučuje od středně těžké obezity, respektive od 100 kg. V rámci zdravého hubnutí totiž není vhodné hubnout příliš rychle. Pomalejší hubnutí je dáno tím, že mléko samo o sobě obsahuje sacharidy.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Ptáte se, kdy jíst protein, když dodržujete keto dietu? Tvarohy a jogurty jsou součástí každé redukční diety, jsou bohaté na proteiny, sacharidů ale obsahují méně, takže se jich nemusíte bát. Pohlídejte si ale obsah proteinů v jogurtu nebo tvarohu. Možná vás překvapí, že nejvíc jich najdete v klasickém neochuceném tvarohu, který si můžete dochutit některou z příchutí Ketofit nebo nízkosacharidovým džemem.

Během 2. fáze si mléčné výrobky s proteinem můžete dopřát až 2x denně v jakoukoli denní dobu, vždy dejte přednost neochuceným jogurtům a tvarohům. Když přijde na množství, odtučněného tvarohu si v jedné porci můžete dát 200 g, jogurtu s obsahem tuku do 4 % pak 150 g.


Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu


Další rady a tipy najdete ve Fit Magazínu


Ptejte se žen, které už s KetoFit zhubly

Nejlépe se hubne společně. Přidejte se k nám do nejlepší Facebookové keto skupiny, kde je nás už přes 10 000 odhodlaných žen změnit život.

  • Navzájem se podporujeme a motivujeme
  • Radíme si, sdílíme zkušenosti
  • Ukazujeme si úspěchy, fotky před a po
  • Recepty na skvělá keto jídla

CHCI SE PŘIDAT DO SKUPINYFacebooková keto skupina

Těšíme se na vás...


Raději byste si s námi zavolala?

Nenašla jste odpověď? Zavolejte nám, rádi vám se vším pomůžeme a zodpovíme vaše dotazy. Hubnutí s KetoFit hravě zvládnete. Na telefonním čísle se spojíte s naší špičkovou výživovou poradkyní. Lepší odbornici na keto dietu nenajdete.

Tel.:   778 745 948 (8–17 h)
E-mail: poradna@ketofit.cz