Ptejte se: +420 770 110 650


Proteinový donut low carb

Donuty, u nás přezdívané jako koblihy s dírou, jsou v oblibě po celém světě, ale s šílenou daní rostoucího bříška a přibívajících kil. Pokud ale zvolíte tu naši verzi proteinového low carb donutu, ani gram nepřiberete, protože obsahují jen minimálních 5 g sacharidů na porci. Takový donut si můžete dopřát každý den ať už hubnete, sportujete, nebo chcete sladký dezert bez cukru.


Recept:
 chod: dezert
 počet porcí: pro jednu osobu
• celková doba přípravy: 10 minut
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: US / KetoFit recept

Keto burger KetoFit 

Suroviny na proteinové donuty (2 ks): 

Postup, jak připravit proteinový low carb donut

Proteinový low carb donut připravíte za pár minut. Nejprve smíchejte koktejl, psyllium, PDP, skořici a vejce. V trošce vody nechejte rozpustit vanilkovou příchuť a přidejte do těsta. Nastrouhejte 8 g tyčinky a nalijte do formy. Pečete na 180 stupňů do zlatova. Po vytažení potřete ghí a nastrouhejte zbylou tyčinku. Fantazie se meze nekladou, proto můžete k proteinovému donutu přidat i tvaroh či zakysanou smetanu.

Výživové hodnoty proteinového donutu:

Energie 1 075 kJ 
Sacharidy 5 g
Tuky 9 g
Bílkoviny 25 g 


Proteinové low carb donuty si můžete dopřát během hubnoucí fáze proteinové diety (během stabilizační fáze častěji). Protejnové donuty oceníte i při low carb stravování a hodí se i pro sportovce pro doplnění proteinů.

 

proteinový donut low carb

 

 

Doporučujeme:

Pokud máte rádi sladké a proteinový donut vás okouzlil, vyzkoušeljte ještě nízkosacharidovou Panna Cottu? Lidé říkají, že je lepší jak z cukrárny. Najdete ji zde - Panna cotta KetoFit.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které už svá přebytečná kila shodily.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit 

 

Chutnaly vám proteinové donuty?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den