Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30
Bez lepku
Bez sóji
Nízký obsah cukru
S vysokým obsahem vlákniny

Slané proteinové low carb omáčky

Proteinová omáčka - Svíčková, 320 g, 10 porcí

Skladem

Slané proteinové omáčky pro rychlé hubnutí

Pokud jste si až do dnešního dne mysleli, že je keto dieta jen o proteinových koktejlech, tak jste na omylu. Při hubnutí s Ketofit si totiž můžete dopřát i českou klasiku, jako je kuře na paprice, nebo svíčkovou a přitom budete stále hubnout. Ve slaných hubnoucích omáčkách nenajdete žádnou mouku, takže se skvěle hodí do proteinové diety. Oživí váš redukční jídelníček a pomůžou vám zhubnout na vaši cílovou váhu.

Štíhlá postava díky špičkovému složení bez kompromisů

Slané fitness omáčky obsahují pouze výběrové suroviny a naopak v nich nenajdete zbytečné chemické přísady. Jejich předností je vysoký podíl kvalitních bílkovin a jen zanedbatelné množství sacharidů. Ketofit slané keto omáčky mají v porovnání s konkurencí nejnižší poměr sacharidů a to už od 1,6 gramů na porci. To je velmi důležité pro rychlý nástup ketózy a efektivní hubnutí. Už jedna porce slané bezsacharidové omáčky dodá vašemu tělu široké spektrum vitamínů a minerálů.

Slané low carb omáčky se hodí na oběd i večeři

Dejte sbohem složitým receptům a hodinám strávených v kuchyni. Příprava Ketofit proteinových omáček je velmi rychlá a jednoduchá. Zabere vám pouze pár minut a zvládne ji opravdu každý. Slané hubnoucí omáčky můžete jíst jen tak, nebo si k nim připravit různé přílohy. Kromě libového masa se k nim skvěle hodí proteinové těstovinyproteinové pečivo, nebo proteinový knedlík. Slanou keto omáčku v podobě low carb dressingu můžete použít také do keto tortilly nebo třeba na pizzu.