Ptejte se: +420 770 110 650


Keto Recepty: dezert Tvarohové řezy

keto/low carb/

Troufáme si tvrdit, že jste všichni, alespoň jednou v životě měli v cukrárně tvarohové řezy. Nechceme vás o ně ochudit, proto jsme je připravili v nízkosacharidové verzi pro low carb i keto jídelníček.

Recept na keto tvarohové řezy:

 chod: dezert
 počet porcí: 2
• celková doba přípravy: 30 minut
• náročnost / obtížnost: střední
• kuchyně: česká

 tvarohový řez

Suroviny pro tvarohové řezy

2 porce

Postup - tvarohové řezy

Na přípravu tvarohových řezů nejprve připravte těsto: smíchejte nejdříve koktejl a sodu. Poté důkladně smíchejte s bílkem a kokosovým mlékem. Vylijte na pečící papír a rozetřete tence do čtverce. Pečte v troubě na 180 stupňů cca 15 min. Tvaroh smíchejte s kokosem a tabletou rozpuštěnou v trošce vody. Hotový korpus nechejte vychladit a rozkrojte na půlku. Na jednu půlku dejte připravenou náplň a druhou přimáčkněte. Nechejte vychladit v lednici 3 hodiny a můžete podávat.

 

 tvarohový řez

Výživové hodnoty tvarohového řezu:

1 porce

Energie 794 kJ 
Sacharidy 5,5 g
Tuky 5 g
Bílkoviny 23 g 

Tvarohové řezy si můžete dopřát od druhého týdne hubnoucí fáze keto diety. Tvarohové řezy oceníte i při low carb stravování, kdy si chcete držet štíhlou linii. A pokud sportujete, budou tvarohové řezy výborné jako doplněk a zdroj kvalitních proteinů. 
 

Doporučujeme:

Už jste vyzkoušely tvarohové řezy? Pokud ano, vyzkoušet i další recepty, třeba proteinový cheesecake - fitness delikatesu.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které si drží štíhlou línii díky keto cukroví.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit

 

Vyzkoušeli jste už tvarohový řez?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den