Ptejte se: +420 770 110 650


Mé zkušenosti s ketodietou
Zuzka - účastnice Proměny roku s TV Prima ŽENY

Zuzka je jednou ze 3 účastnic Proměny roku s Prima ŽENY a KetoFit, kde celý národ sledoval, její proměnu a zkušenosti s keto dietou.
 
  • Podařilo se mi výrazně zhubnout
  • Začala jsem aktivně žít a sportovat
  • Zbavila jsem se psychyckého bloku, že není možné zhubnout
 
Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY


Ženy, které se účastnily Proměny roku 2020, spojovalo několik věcí. Měly nadváhu, která je omezovala v každodenním životě, neměli energii, byly unavené. Už je nebavilo trápit se, chtěli to jednou provždy změnit. S pokusy o hubnutí a s jojo efektem má se setkala každá z nich stejně jako s hladověním a neefektivními dietami. Všechny byly otrávené nekonečným cyklem shazování kil ve stylu pokus–omyl. S ketodietou zkušenosti ještě nikdy neměly.
 

Video natočené před a po hubnutí s KetoFit

 
 

Zuzka žila v přesvědčení, že nikdy nezhubne

Pětatřicetiletá Zuzka už odmalička bojuje s nadváhou. „Narodila jsem se jako čtyřkilové miminko, které hodně přibíralo. Na základní škole jsem už měla v hlavě pocit, že jsem tlustá,“ vypráví Zuzka, která vždy vážila o něco více než její spolužačky. Rokly plynuly a váha pomalu přibývala. Po porodu dvojčátek, se váha vyšplhala hodně vysoko. Pár kilo se jí podařilo po porodu zhodit. Poslední dobou ale nemá čas na sebe ani na cvičení a vše znovu nabrala. Zuzka má sedavé zaměstnání, přiznává, že se moc nehýbe.

Nejnešťastnějším krokem v jejím životě bylo ovšem podvázání žaludku, kdy bylo Zuzce půl roku fyzicky špatně a měla psychické problémy. Nyní je v začarovaném kruhu a bojuje s velkou nadváhou.

 Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Zuzka před hubnutím

 

 

 Vše o keto dietě, díky které Zuzka úspěšně zhubla

keto dieta

keto dieta KetoFit

 

Jak probíhalo hubnutí a jaké má Zuzka zkušenosti s ketodietou po 2,5 měsících?

Zuzka se přihlásila do Proměny roku 2020 s načtenými informacemi o Keto dietě KetoFit, takže již věděla o reálných výsledcích rychlého hubnutí v rámci několikaleté praxe. „Přečetla jsem toho o keto dietě mnoho, několik článků i na webu KetoFit, kde lidé mluví o první fázi hubnutí, na kterou si podle všech musí zvyknout, u mne se ale nic dramatického nedělo. První tři dny byly těžké hlavně proto, že jsem nemohla jíst jídla, která jsem chtěla. Jedním z problémů bylo i zvyknout si na pět jídel denně," vypráví pětatřicetiletá maminka dvojčat o příjemných těžkostech ketodiety. Zuzka začala hubnout už od prvního dne zahájení nového životního stylu, což ji nadchlo.

Fyzická změna pomohla psychické

Rychlé hubnutí s KetoFit jí pomohlo i psychicky. „Vždycky jsem si myslela, že nikdy nebudu hubená, ale uvědomila jsem si během prvních shozených kilo, že to není nemožné. A teď si myslím, že to dokážu," říká Zuzka.

 

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

 

1. týden - Zuzka začíná se 145 kg

"Bála jsem se, že budu mít hlad, chuť na sladké, že mi to nebude chutnat. Je to velký skok a kompletní změna stravy, ale hned druhý den jsem věděla, že to v pohodě zvládnu. Omelety, kaše a čokoládové proteinové tyčinky mi moc chutnají :) na koktejl si zvykám, ale je to tím, že hubnoucí koktejly běžně nepoužívám. Jídla si doplňuji povolenou zeleninou. Jak se cítím? Je to až podivující, ale cítím se dost lehce a po týdnu plná energie, to mi spousty let chybělo. S každým gramem dole jsem čím dál více odhodlaná." Váha Zuzce začala kesat hned od druhého dne, což ji pomohlo i v psychice.
 

2. týden zkušeností s ketodietou:

Zuzka se přidává k podobnými názorům, jako má Radka a dodává: „Takovou rychlost, jakou jdou kila dolů při ketonové dietě, jsem vůbec nečekala, a navíc bez sportu. S ketodietou jsem zkušenosti nikdy neměla, ale myslím, že toto je přesně pro mě. S jídly různě experimentuji, doplňuji zeleninu a zkouším nové vychytávky. Bez problémů zvládám i rodinu, protože mi keto jídla zaberou jen pár minut na přípravu." Druhý týden už má Zuzka veškeré nové návyky zažité a bez problémů pokračuje.
 
Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
 

4. týden je za námi 

Cítím se skvěle, kalhoty, které mi byly těsné a nemohla jsem je pohodlně nosit, jsou mi už po 4. týdnu hodně volné a brzy budu muset měnit šatník:),“ směje se Zuzka... Stejně jako u Lucky bylo její hlavní motivací mít více energie a síly pro čas strávený s dětmi. Ten už si po 4 týdnech začíná opravdu užívat. Chodí na dlouhé výlety, do přírody, na kolo, dětem pohybově stíhá, aniž by se zadýchávala, což bylo před hubnutím s ketodietou nemožné.

 
Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
 
keto jídla KetoFit
 

Další týdny hubnutí

Zuzka si další týdny s KetoFit už ani neuvědomuje, že by byla v režimu shazování kil. „Vůbec si nepřipadám, že jsem na dietě. Omeleta s kuřecím masem, těstoviny s hovězím, polévky všech druhů, chleba, pannacotta, koláče, sladké tyčinky... to vše si můžu vychutnávat každý den a váha jde stále dolů. Už nadobro jsem změnila životní styl díky KetoFit a jsem za to ráda" Říká Zuzka. 
 
 
Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
 

Zuzce se to podařilo, odbourala obavy a zhubla

Touhou po změně se Zuzce podařilo nabourat stereotyp v její vlastní hlavě živený už od základní školy, Zuzka si o sobě totiž už od dětství myslí, že je tlustá. Vše nakonec bylo jinak. Výživová poradkyně Petra Tomanová na prvním setkání před začátkem hubnutí v rámci měření zjistila, že Zuzka má neuvěřitelných 53 kg svalů. To znamená jediné, Zuzka měla velkou šanci výrazně zhubnout, což se také za 2,5 měsíce s KetoFit potvrdilo. Při hubnutí s keto dietou KetoFit o svoji svalovou hmotu nepřišla, protože při procesu ketózy dochází ke spalování tuků. Svaly jsou naopak chráněny a podporovány. A to hlavně díky bílkovinám, které jsou v hubnutí zásadní. 
 
Zuzka během několika týdnů s KetoFit změnila životní styl, zhubla a začala přemýšlet jinak. Už ví, že zhubnout může každý, už nemá psychický blok. 

Hubnutí pomohlo Zuzce vrátit se ke sportu

Blondýnka pracuje v call centru a po práci se samozřejmě věnuje dětem. Zuzka se přiznala, že poslední dva roky vůbec nesportovala. Dříve sice měla období, kdy chodila pravidelně do posilovny, ale to už je dávno to tam. Díky prvním shozeným kilogramům si tak mohla nakoupit sportovní oblečení a po pár týdnech s KetoFit už začala denně chodita sportovat. Ke konci proměny se ji sport a pohyb stal vášní a nedokáže si to bez něj teď představit. 

V redakci TV Prima jsme něvěřili, že se dá tolik zhubnout a změnit životní styl, během tak krátké doby.

"Hubnoucí proměnu jsme v TV Prima ŽENY takto naživo ještě nesledovali, byli jsme překvapeni, co je možné za 2-3 měsíce dokázat. Když jsme Zuzku viděli při závěrečném natáčení po 3 měsících, neměli jsme slov. Přišla nová, krásná žena. Zuzka i další účastnice proměny opravdu viditelně zhubly a co hlavně, úplně změnily pohled na životní styl. Začaly si opět užívat a to se nám líbilo nejvíce." Říká redaktorka Prima ŽENY Denisa Nováková

 Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
 
 

 

Střípky z natáčení:

První natáčení na Primě bylo pro účastnice stresující, necítily se ve své kůži, styděly se za svou váhu. Závěrečné natačení po zkušenostech s keto dietou KetoFit bylo něco úplně jiného. Dámy byly veselé, plné elánu, radosti a energie. Dokázaly velký kus životní změny, celý štáb Primy, samozřejmě i my v KetoFit jsme byli nadšeni a rádi za jejich úspěch.

 

 Fotogalerie při prvním natáčení, před začátkem hubnutí.

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

 

 

 

 

  Fotogalerie ze závěrečného natáčení na TV Prima.

Dámy byly plné elánu a úsměvů, nadšené z proměny.
Byla to životní šance, kterou zvládly s grácií.
Natáčení si všichni užili.

 

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima

 

 

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima

 

 

 

Podívejte se i na další zkušenosti s keto dietou s TV Prima ŽENY:

Lucie - zkušenosti s keto dietou (zhubla z počáteční váhy 87,5 kg)

Radka - zkušenosti s keto dietou (zhubla z počátační váhy 114,5 kg) 

 

 

Chcete také zhubnout?
Trápí vás nadváha?
S KetoFit zhubnete!

Pokud i vy chcete zatočit s nadváhou a nemáte ještě zkušenosti s keto dietou, neváhejte, je to velmi snadné. Stačí si objednat jeden z balíčků na 1, 2, 3, nebo 4 týdny a od druhého dne začnete hubnout. 

 

proteinová keto dieta

proteinová keto dieta

 

 

 

 

Zajímá vás postup hubnutí s keto dietou?

Přečtěte si, jak rychle se dá zhubnout, jak začít a co to vlastně ta úspěšná keto dieta KetoFit je.

Co je keto dieta KetoFit

 

 

Přidejte se do skupiny KetoFit na Facebooku
Přes 7000 členů

Ve skupině najdete spousty rad, tipů, receptů i příběhů od reálných uživatelek.

Přidejte se do skupiny

 

 

 

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den