Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Redukční plán MAXI PLUS

Pro výraznou redukci hmotnosti

Zbavte se jednou provždy vaší nadváhy, která vám nejen kazí náladu, ale také ztěžuje život. Ketofit proteinová dieta vám pomůže zhubnout a dosáhnout optimální váhy. A to bez hladu, nebo trápení v posilovně. Jak získat zpátky sebevědomí a štíhlou postavu? S redukčním plánem MAXI PLUS to půjde snadno a rychle.

Pokud potřebujete držet F1 déle než 3 týdny, měly byste se poradit s lékařem.

Jak postupovat při redukčním plánu MAXI PLUS?

Ketofit redukční a hubnoucí plán MAXI PLUS se skládá ze dvou částí. Nejdříve zařaďte do vašeho denního režimu plán MAXI a po jeho ukončení přejděte na plán OPTIMAL. Už za 15 týdnu můžete dosáhnout vaší vysněné váhy. Začněte hubnout s redukčním plánem MAXI PLUS hned teď. Budete překvapeni, jakých výsledků s keto dietou Ketofit dosáhnete.

Přesný popis jednotlivých redukčních plánů, které zahrnuje plán MAXI PLUS

Pro první část plánu MAXI PLUS doporučujeme koupit:

výhodný balíček Ketofit s 245 porcemi vyvážených keto jídel pro snadné zhubnutí. Nic víc nebudete potřebovat. Pro druhou část redukčního plánu si můžete vybrat opět balíček nebo keto jídla vybírejte samostatně dle chuti.

 

Balíček na 9 týdnů

Balíček na 4 týdny

 

K čemu slouží druhá fáze keto diety?

Naše dieta má různé fáze. Jednou z nich je také stabilizační fáze keto diety, která slouží k přechodu na běžnou stravu. Po redukčním jídelníčku se nemůžete jen tak vrátit k normální stravě, protože by vám hrozil jojo efektStabilizační fáze diety je udržovací fází a slouží k pomalému hubnutí a následně k zafixování váhy, na kterou se dostanete.

 

Během stabilizační fáze můžete v posledním týdnu pomalu začít zařazovat jídla s vyšším obsahem sacharidů, jako je třeba pečivo. Ideální je takové jídlo zařazovat pouze jednou denně. Můžete přidat také ovoce nebo různé přílohy. Ve stabilizační fázi keto diety doporučujeme pravidelné cvičení nebo alespoň pohyb, jako třeba procházky.