Přihlášení » Registrace » Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinové smoothie

Proteinové Smoothie KetoFit je stoprocentně veganský produkt, který byl kompletně vyvinut a vyroben u nás v České republice, Jedinečná chuť pečlivě sestavené kombinace banánu, kokosu, chia a konopných semínek si vás naprosto získá. Znáte ten problém, když jediný obchod v okolí má pouze veganské sušenky, sáček arašídů a stará jablka? Teď už může jíst kvalitně. Smoothie KetoFit si připravíte za 3 minuty: Nalijete – nasypete – zatřepete ... a jídlo je hotové. Chytré jídlo plné extra kvalitních proteinů (60 %) téměř bez sacharidů nabije vás vitalitou na celý den přitom skvěle zasytí plně veganské – žádné suroviny živočišného původu, bez laktózy low carb – bez přidaného cukru bez sóji / bez glutamátů 0 % chemie, maximálně přírodní 26 vitamínů a minerálů Opravdoví vyznavači moderní veganské stravy ale mohou žít výhradně jen na tomto veganském smoothie! Klidně si smoothie připravte pětkrát denně místo běžného jídla.

 * Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den
 
 
banner