20% SLEVA na oblíbené produkty. Hledejte štítek FitDezert. Platí na nezlevněné. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jak začít s Ketofit

V článku se dozvíte:

Zaujaly vás informace o keto dietě a chcete ji vyzkoušet v praxi, ale nejste si jistá, jak začít? Hubnutí s Ketofit je snadné a cesta k vaší vysněné figuře může být díky našim produktům naprosto pohodová a bez stresu. Začít můžete už dnes, stačí následovat tyto kroky.

1. Vyberte si redukční plán

Každá žena má jinou představu o tom, jak by měla její postava vypadat. Nezáleží na tom, jestli chcete zhubnout 5 nebo 20 kilogramů, připravili jsme pro vás hned 4 redukční plány, s jejichž pomocí se přiblížíte ke své vysněné figuře.

Každý redukční plán se skládá ze dvou hubnoucích fází (F1 a F2), které se liší svou délkou podle toho, kolik chcete shodit.

a) Redukční plán SOFT

  • Je navržený pro ženy s lehkou nadváhou, kterým stačí shodit pár kilo.

  • F1 trvá pouze jeden týden, F2 potom 3 týdny.

b) Redukční plán OPTIMAL

  • Tady můžete očekávat výraznější váhový úbytek, je určený pro střední redukci hmotnosti a nabízí vyvážený poměr mezi délkou trvání a váhovým úbytkem.

  • F1 trvá 2 týdny, v F2 se zdržíte 4 týdny.

c) Redukční plán MAXI

  • Je určený pro razantnější redukci hmotnosti při velké nadváze.

  • F1 trvá 4 týdny, F2 trvá 5 týdnů.

d) Redukční plán MAXI PLUS

  • Kombinuje redukční plány MAXI a OPTIMAL a je vhodný pro ty, které chtějí shodit desítky kilogramů.

2. Poskládejte si jídelníček z našich produktů

Jestliže jste si vybrala vhodný redukční plán, přichází čas na sestavení samotného jídelníčku. U Ketofit se buďto spolehnete na cenově zvýhodněné balíčky jídel nebo si můžete vybrat dle vašich preferencí z mnoha chutných produktů, jako jsou

 

Vyberte si z široké škály proteinových jídel

 

Vyberte si keto jídla!

 

Každé z těchto jídel hravě nahradí snídani, oběd, večeři nebo dopolední a odpolední svačinu. Jídla můžete libovolně kombinovat mezi sebou podle vlastní chuti, protože všechna mají stejný účinek na hubnutí. Zda jsou jídla vhodná už od začátku hubnutí nebo až později, poznáte podle označení F1 a F2 na obalech

U každého redukčního plánu můžete také sáhnout po výhodných balíčcích, ve kterých dostanete vše, co potřebujete na své cestě za vysněnou postavou. A ještě k tomu za výhodnější cenu.

Během první fáze hubnutí se jídelníček skládá pouze z proteinových jídel Ketofit, kterých si dopřejete 5 denně. Dopřát si můžete také až 500 g zeleniny ze seznamu povolených potravin pro F1. Při zařazení běžných jídel dojde k přerušení ketózy a tím také k zastavení hubnutí.

Běžné potraviny zařazujte zpátky do jídelníčku během druhé fáze hubnutí. Musí se však jednat o bílkovinová jídla bez sacharidů, která najdete v našem seznamu povolených potravin

Připravili jsme si pro vás také inspiraci v podobě chutných receptů.

3. Začněte hubnout

Jestliže jste si zvolila vhodný redukční plán a máte už doma i svůj vybraný balíček produktů, tak už zbývá jen to nejdůležitější - začít skutečně hubnout.

To jediné, co si musíte pohlídat, jsou časové rozestupy mezi jednotlivými jídly a pitný režim (během obou fází byste měla každý den vypít 3 litry vody).

Vyzkoušejte naše balíčky keto diety

 

Schází vám podpora nebo motivace do dalšího hubnutí? Přidejte se do naší Facebookové skupiny, kde můžete sdílet své zkušenosti a dostanete také odpovědi na svoje otázky ohledně keto diety, našich produktů i nejrůznějších symptomů spojených s nízkosacharidovou dietou.

Máte jakékoliv otázky k průběhu diety nebo potřebujete poradit se sestavením jídelníčku? Kontaktujte naše výživové poradce telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho chatu.