Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jak začít s keto dietou KetoFit

Rozhodli jste se, že změníte svoji váhu? Gratulujeme. Keto dieta KetoFit je neúčinnější způsob jak se rychle a s chutí zbavit nadváhy. S oblíbenými keto jídly už zhubly už desetitisíce žen v ČR a SR.

V článku se dozvíte:

Rozhodli jste se, že změníte svoji váhu? Gratulujeme. Keto dieta KetoFit je neúčinnější způsob jak se rychle a s chutí zbavit nadváhy. S oblíbenými keto jídly už zhubly už desetitisíce žen v ČR a SR. Než se do samotného hubnutí pustíte, přečtěte si 10 důležitých doporučení jak začít s keto dietou.

1. Určete si vaši cílovou váhu

Chcete zhubnout, to je jisté. Kolik přesně to ale je? Pokud si vytyčíte konkrétní cíl, bude mnohem více reálné, že k němu dojdete. Na druhé straně, pokud máte nadváhu vyšší, zvolte si záchytné body. Např. chcete-li celkově zhubnout s keto dietou 30 kg, zvolte si záchytné body každých 10 kg.

2. Jaký je váš zdravotní stav?

Zjistěte, zda nemáte nějaká zdravotní omezení, při kterých se nedoporučuje keto hubnutí.
Seznam omezení najdete zde: Omezení keto diety

V případě, že si nejste jisti, vhodnost keto diety konzultujte se svým lékařem.
Pokud žádné překážky nemáte, s radostí můžete začít s keto dietou.

3. Vyberte si ten pravý redukční plán keto diety

S plánem se jde k cíli lépe, proto si vyberte redukční plán. Redukční plány pro začátek keto diety se liší podle toho, kolik chcete zhubnout.

Jsou to plány: Soft, Optimal, Maxi a Maxi plus. Redukční plán vám určuje délku hubnutí a množství produktů, které budete potřebovat. Správný redukční plán vyberete podle toho, kolik chcete zhubnout. Případně vám s výběrem pomůže náš výživový poradce.

Myslete na to, že každé tělo je individuální a v průběhu můžete plán prodloužit či zkrátit.

Zvolte si svůj redukční plán

Keto dieta (proteinová dieta ) Ketofit je ideální pro rychlé hubnutí
plán optimal
Keto dieta lehká péče

4. Balíček keto diety je doma

S balíčkem, který jste si objednali v e-shopu obdržíte brožurku. Tu si pozorně přečtěte. Najdete zde vzorový harmonogram jídel na celý den. Tímto harmonogramem se můžete inspirovat, případně si jídla můžete kombinovat dle své chuti.

Návody na přípravu jídel pro rychlé hubnutí jsou napsány na zadní straně obalu produktu. Dále se můžete rozhodnout, zda produkty budete míchat s mlékem či vodou. U většiny produktů je v přípravě napsáno mléko. Je to pro ty klienty, kteří mají větší nadváhu (více, jak 100 kg) nebo jim plán KetoFit neslouží primárně k hubnutí. Níže je popsána příprava s vodou.

5. Co a kdy jíst? Jak si jídla připravit.

Začít s keto dietou je velmi snadné, stačí jíst 5 jídel KetoFit během dne a váha půjde dolů. KetoFit plán vždy začínejte od rána.

Co jíst při keto dietě

Jaká jídla volit během celého dne?
Proteinové koktejly, kaše, puding, panna cottu, fitkao, smoothie, krekry, omelety a polévky můžete libovolně kombinovat během dne. Můžete např. celý den pít jenom koktejly.

Jídla jako jsou proteinové tyčinky, slané tyčinky, chleba, těstoviny risoni a croissant, můžete v hubnoucí fázi pouze 1x za den. (Vyberete si tedy vždy jedno z nich) Ve stabilizační fázi můžete konzumovat tato jídla i vícekrát za den. Vše je vždy popsáno u použití produktu. Vyzkoušejte také nízkosacharidové džemy bez cukru.

Palačinky a svíčkovou omáčku doporučujeme konzumovat až ke konci stabilizační fáze.

Rozestup mezi jídly by měl být zhruba 3 hodiny, ale můžete si čas upravit dle svých možností. Důležité pouze je, abyste neměli velký hlad.

Detailní popis co a kdy jíst najdete zde: KETO DIETA FÁZE

Jak si připravit jídla KetoFit:

Příprava s vodou 

(jako doplněk stravy)
Příprava keto jídel KetoFit v kombinaci s vodou zesiluje hubnoucí efekt. Je vhodné zařadit při nižším stupni obezity. Doporučujeme jídla KetoFit kombinovat během dne s jídly uvedenými v receptáři KetoFit, nebo se poradit s naším výživovým poradcem.
Obsah sacharidů v 1 porci s vodou: od 0,9 g (dle typu jídla) 

Příprava s mlékem

(jako náhrada celodenní stravy určená k hubnutí)
Příprava keto jídel KetoFit s použitím mléka mírně zpomaluje účinek hubnutí. Doporučujeme při vyšším stupni obezity, kdy je hubnutí přirozeně velmi rychlé. Rychlost hubnutí je vhodné zpomalit, aby nedošlo k přetížení organismu.
Obsah sacharidů v 1 porci s mlékem: od 6,9 g (dle typu jídla)

6. Pitný režim během keto diety

Při začátku keto diety i během celého průběhu je důležité hlídat si přísun tekutin. Proč je to tak důležité? Správný příjem tekutin podporuje vstřebávání živin, pomáhá detoxikovat organismus a napomáhá hubnutí. Jak se říká: „Hlad je převlečená žízeň“ Zvládá tedy ovládat chutě na sladké.

Snažte se v průběhu dne vypít 3 litry vody.

Pitný režim při keto dietě

 

Příjem tekutin je individuální, pro úpřesnění, kolik tekutin denně vypít, poslouží tento výpočet: vaše váha v kg x 0,03l vody.

Co do pitného režimu můžu zařadit?
Vodu čistou i minerální, zelené, zázvorové, černé a bylinkové čaje. V případě potřeby sladkého pití si občas dejte trochu zero coly nebo naši "sladkou" KetoFit příchuť rozpusťte ve vodě a udělejte si tak limonádu.

Více informací najdete zde: pitný režim při keto dietě

7. Recepty

Hubnutí si mužete zpestřit přípravou jídel dle našich keto receptů.

Důležité je načasování. Pokud chcete, aby bylo hubnutí efektivní, tak recepty, které obsahují suroviny nepatřící do hubnoucí fáze, zařaďte až po 2 týdnu hubnoucí fáze. Dopřejte si takové jídlo 1x za 3 dny ideálně v první polovině dne.

Zde naleznete seznam surovin, které můžete použít v hubnoucí a stabilizační fázi.

Keto recepty při keto dietě

 

8. Důležitá pravidla pro hladký průběh

  • Dopřejte si spánek alespoň 7 h denně
  • Na začátku si změřte své míry přes pas, boky, obvod paží a hmotnost
  • Važte se maximálně 1x týdně
  • Myslete na to, že stres negativně ovlivňuje hubnutí, snažte se žít pozitivně a s úsměvem
  • Cokoli, co budete přidávat navíc do vašeho denního příjmu, může zpomalit hubnutí
  • Vše je o zvyku, dejte svému tělu čas

9. Pokud to nejde dle vašich představ

Mějte s hubnutím a hlavně vaším tělem trpělivost. Kila se na těle neusadila za týden, tak mu dopřejte čas s nastartováním hubnutí. Hubnutí jde ve vlnách, proto se nelekejte, pokud nebude úbytek váhy každý týden stejný. V případě, že se hubnutí zastaví na příliš dlouhou dobu, konzultujte to s našim výživovým poradcem.  Pomůže vám upravit plán a poradí jak hubnutí znovu rozjet.

10. Co mám dělat po ukončení hubnutí s KetoFit?

Tento bod je velmi zásadní.

Po ukončení hubnutí a dosažení svého cíle bude váš metabolismus zrychlený, bude pracovat tak jak má.  Pokud se ale vrátíte opět ke starému stravování (nezdravá jídla, špatné načasování jídel atd.), tak může dojít k opětovnému přibírání. Nejedná se o jo-jo efekt, ale špatné životní styl, který způsobuje přibírání váhy.

Je tedy důležité pokračovat v pravidelnosti jídel během dne a zdravé skladbě potravin. Můžeme vám s tím pomoci. Rádi Vám vypracujeme jídelníček na míru a jo-jo efekt již nebude mít žádnou šanci.

Doporučujeme zařadit i nadále 1 jídlo KetoFit během dne. Ulehčíte tak organismu, dodáte kvalitní proteiny pro podporu svalů a dávku vitamínů a minerálů pro lepší vitalitu. (Jídla KetoFit se běžně používají jako náhrada klasických jídel ze supermarketu. Jako doplněk jsou vhodná pro celou rodinu i pro sportovce. Sami si na nich pravidelně pochutnáváme)

Co jíst po ukončení keto diety

 

Více se dočtete zde:

KetoFit - trvanlivá jídla pro celou rodinu:
https://www.ketofit.cz/trvanliva-super-jidla-ketofit

KetoFit jako low carb strava:
https://www.ketofit.cz/low-carb

KetoFit pro podporu organismu:
https://zeny.iprima.cz/hubneme-s-ketofit/jezte-chytre-v-dobe-viru-a-posilujte-imunitu-hit-nizkosacharidova-trvanliva-jidla

 Nyní už víte pro začátek s keto dietou vše.
Pokud ještě nemáte vybraný svůj balíček, začněte zde: