Ptejte se: +420 770 110 650


Jak rychle zhubnout?
Jde to dokonce i bez hladovění
 

Vyrážíte se v zimě ohřát do tepla a právě jste si uvědomila, že pro dobrý pocit v plavkách to chce shodit pár kilo? A rychle! Nebo prostě máte jiný dobrý důvod rychle zhubnout. Pak se vám přesně tento článek bude hodit. 

 

jak rychle zhubnout

Kolik času na hubnutí máte?

Je asi jasné, že za týden, nebo 14 dnů nemůžete čekat zázraky. Ale i takto rychlé hubnutí vás umí zbavit pár kilo, dodat sebevědomí a dobrý pocit. No a pokud na to máte ještě o něco víc čas, tak už vůbec neváhejte a pojďte do toho! 

Tip: Nejdříve si spočítejte vaše BMI ať víte, jak jste na tom. Pomůže vám naše BMI kalkulačka.

Jak zhubnout co nejrychleji

Díky omezenému času na hubnutí si prostě nemůžete dovolit dělat chyby. Asi ani nechcete studovat všechny ty rychlé diety a zaručené metody celebrit z Instagramu, nebo měsíc pít jen zeleninové šťávy. Tyhle metody bohužel většinou končí neúspěchem. A je jasné proč – není vůbec jednoduché je dodržovat, čelit hladu a odpírat si oblíbená jídla. 

Jednou ze světlých výjimek je proteinová dieta, nebo také keto dieta, ale k tomu se ještě dostaneme. 

Sleva KetoFit

Osvědčené tipy pro rychlé hubnutí

Pokud chcete výsledky vidět opravdu rychle, je potřeba dodržet léty osvědčená pravidla. Rychlé hubnutí podpoříte změnou jídelníčku, životosprávy a pokud možno i vhodným pohybem. Jídelníček pro rychlé hubnutí by měl stavět hlavně na proteinech, a naopak zcela redukovat cukry a omezit sacharidy. Nejúčinnější rychlé hubnutí i bez cvičení lze dosáhnout pomocí ketodiety.

  • omezte cukry a tuky (+ zmínka o ketodietě)
  • jezte více zeleniny
  • vynechejte alkohol
  • hýbejte se
  • pijte vodu
  • spočítejte si optimální energetický příjem

jak rychle zhubnout

 

Matematika hubnutí

Nabírání kil i jejich hubnutí je v podstatě matematika, nicméně ne zas tak jednoduchá. Abyste hubli, musíte přijímat méně kalorií, než vaše tělo potřebuje. Zkušenosti jsou takové, že pro rychlé hubnutí tento deficit musí být kolem 20 %. Maximální udržitelný deficit je přitom zhruba 30 %. 

Ale jak se k těm číslům dopočítat?

Za prvé – musíte si samozřejmě pečlivě evidovat a zapisovat, co jíte. Tabulky kalorických hodnot najdete v mnoha knihách a samozřejmě i na internetu. 

Za druhé – musíte znát svůj energetický výdej, tedy kolik kalorií denně opravdu spálíte a jaký je váš optimální energetický příjem. Do vzorce tady vstupuje vaše pohlaví, váha a faktor aktivity. Ten reflektuje, jak moc se během dne hýbete a jaká je fyzická náročnost vašeho životního stylu.

 

Přijde vám hubnutí touto cestou už teď složité?  Není divu! Právě tady ale přichází na scénu ketonová dieta …

 

 

 

153 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den