Ptejte se: +420 770 110 650


Co je proteinová dieta a jak pomáháProteinová dieta  

Proteinová dieta KetoFit je jediná dieta pro ženy. Tato česká dieta bere ohled na specifika ženského těla.

Bez zástěrky říkáme, že dieta není správný model stravování. Na druhou stranu, co je 14 dní diety proti škodám, které zanechá mnoho let obezity. Souhlasíte? Proto my v KetoFit vyvíjíme vlastní jídla. A nejen to, sami si je i vyrábíme. Aby těch několik týdnů diety byla vaše výživa co nejlepší. Některé diety jsou přímo drastické, a můžete při nich zažít hladovění.

Proteinová dieta KetoFit je česká dieta vyvinutá i vyrobená v Česku. Chráníme vaši krásu.


Proteinová dieta KetoFit je jedinečný koncept produktů na hubnutí s cílem co nejlepšího složení. Produkty KetoFit podporují správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vzhled vlasů i pevnost nehtů. Vyhnete se houfnému vypadávání vlasů a předčasným šedinám.

 

 

Proteinová dieta KetoFit

Proteinová dieta KetoFit jídla

Proč je proteinová dieta skvělé řešení nadváhy?

Tak schválně. Podívejte se do kalendáře. Jak dlouho jste už obézní? Zachovejte klid, jste tady, protože to chcete vyřešit. A s námi v tom nikdy nebudete sama. Jen se podívejte do naší facebookové skupiny, kde si vyměňujeme recepty sdělujeme úspěchy a vzájemně se motivujeme.

Přejídání a s ním nadváha omezují životní možnosti. Každá klientka, která zhubla s naší proteinovou dietou, prohlásila, že omládla o 10 let. A její aktivity se od té doby významně rozšířily.

Z toho vyplývá, že kila nad normál jsou mnohem horší než krátká, ale zato účinná proteinová dieta.

Historie diet a ketodiet

Mimochodem různé formy půstu jsou oblíbené u mnoha léčitelů po celém světě. Zmínky o půstech najdeme v historických záznamech již ve starém Řecku. Udržely si své místo v mnoha rozvinutých kulturách po tisíce let až doteď a teprve moderní výzkum dokázal popsat buněčné omlazování, které se během redukční diety děje.

Historický základ proteinových diet můžeme vidět v 80. letech minulého století, kdy proteinová dieta získala obrovské úspěchy. Natrefíme na první pokusy jako: Dukanova proteinová dieta, Atkinsonova proteinová dieta nebo cyklická ketogenní dieta a mnohé další. Tyto proteinové diety můžeme považovat za principiální základy dnešních moderních postupů. Všechny tyto diety jsou ale jen příliš obecná doporučení. Pro běžného uživatele představují mnoho neznámých včetně nebezpečí sebepoškození. Dietní postupy kladou přílišné nároky na znalosti, nezaručují dostatečný příjem všech nezbytných živin. Publikované návody, jak držet proteinové diety, nepodléhají kontrole státních orgánů a dávají prostor chybám, které mohou mít nechtěný dopad nejen na průběh proteinové diety, ale i kondici.

Několik důvodů pro KetoFit proteinovou dietu

Snažíme se být nejchutnější dietou. A protože jsme českou dietou, mnoho našich jídel má české chutě. Jako například kulajda, omáčka svíčková, kuře na paprice, gulášová polévka, zabijačková polévka anebo palačinky jako od babičky.

Proč ne obyčejný půst nebo některou z bezpočtu starých diet? 
Půst můžeme držet jen velmi krátce, aniž by začal mít negativní dopady. Bohužel půstům se nikdy nepodařilo vyřešit jo-jo efekt, při kterém jsou kila rychle nazpět. Nejúčinnější proteinové diety je možno udržet 3 týdny bez porady s lékařem. A jako doplněk ke stravě je možné Ketofit používat pořád. Jak již bylo řečeno KetoFit dieta je velice šetrná pro ženskou krásu. 

Vyrábět skutečně funkční i bezpečnou proteinovou dietu je tak komplikované a nákladné, že 90 % firem nakoupí univerzální produkty ze zahraničí a pouze na ně nalepí svoji značku. Proto nenajdete mnoho firem, které si produkty vymýšlejí a vyrábějí samy. KetoFit proteinová dieta využívá patentovaných know-how, která jí dávají unikátní vlastnosti. Vyzdvihněme: RAW Food kvalitu, nejvyšší sytící schopnost výrobků, velmi nízký glykemický index a biologickou aktivitu klíčového proteinu. Vyzkoušejte třeba oblíbené a legendární koktejly do proteinové diety. Anebo nedávnou novinku zero sirup bez sacharidů a bez cukru

 

Kupte si cenově výhodné balíčky a začněte hubnout s proteinovou dietou KetoFit již dnes
 

proteinova-dieta-ketofit

 

Proteinová dieta KetoFit

Proteinová dieta KetoFit jídlaZvládli byste držet proteinovou dietu sami?
Zkuste si náš jednoduchý kvíz / test vědomostí.

Zjistíte, zda byste dokázali držet proteinovou dietu svépomocí (počítání kalorií, tuků, cukrů atd.).
Pokud zjistíte, že byste nezvládli proteinovou dietu sami, podívejte se na vzorový jídelníček proteinové diety KetoFit. Nejsnadnější cesta ke zhubnutí.

 Vyberte si proteinovou dietu levně již dnes u nás v e-shopu.
Podívejte se jestli právě probíhají slevy na proteinovou dietu KetoFit.

 

Proteinová dieta KetoFit zajistí skvělé výsledky.
S KetoFit zhubly desetitisíce žen v ČR a SR

proteinova-dieta-ketofit

                                                          Více názorů a hodnocení zde

 

 

proteinová dieta KetoFit před a po

 

Proteinová dieta KetoFit před a po

 

 

Hubnutí KetoFit - hodnocení Heureka

E-shop proteinová dieta

 

 

13877 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den