Horké SLEVY až 45 % na většinu jídel pro letní hubnutí. Do půlnoci >> Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jak fungují pastilky na hubnutí?

Hubnutí je náročný proces, který však můžete podpořit vhodnými doplňky stravy

V článku se dozvíte:

Pár kilo navíc trápí mnohé z nás, tolik bychom si přály večer spolknout zázračnou tabletku, díky které se ráno probudíme štíhlé jako v našich představách a snech. Žádná taková bohužel neexistuje, ačkoli jedna možnost, jak podpořit snahu zhubnout, tu přece jen je. Jsou to pastilky na hubnutí Ketofit.

Jsou přípravky na hubnutí bezpečné?

Tuto otázku si klade snad každý, odpověď ale není jednoduchá. Přípravků na podporu hubnutí existuje celá řada, když se pro ně rozhodnete, je zásadní zajímat se o složení a v ideálním případě se i poradit s lékařem. Ten vám doporučí vhodný přípravek a také jeho dávkování, a to na základě provedeného vyšetření, možná i odběrů krve apod.

Jakou podobu mohou mít přípravky na hubnutí?

Základní rozdělení je dvojí, léky na předpis a doplňky stravy, které vaši snahu zbavit se nadbytečných kilogramů podpoří. Když přijde na léky na předpis od vašeho lékaře, může jít o kapsle na hubnutí, tobolky i pastilky, bez předpisu si můžete zakoupit celou řadu přípravků, u kterých je zásadní složení.

Nejlepší volbou je to přírodní, které vaše tělo tolik nezatíží, zároveň ale sníží chuť k jídlu a podpoří spalování tuků. Některé přípravky na hubnutí mohou snižovat i vstřebávání živin, problém ale je, že si z nich tělo vezme nejen méně energie, ale také vitamínů a minerálů.

TIP: Zkuste probiotické tablety na hubnutí Ketofit s obsahem probiotik L. rhamnosus, která urychlují hubnutí. Lactobacillus rhamnosus se přirozeně vyskytuje v našem trávicím traktu, jde o druh bakterie mléčného kvašení, která se používá hlavně jako probiotikum, podporuje správný stav střevní mikroflóry, brání přemnožení škodlivých bakterií ve střevech, podporuje zdravou imunitu organismu, urychlují hubnutí a umí dokonce i bojovat se stresem.

Jaké jsou přednosti probiotických hubnoucích tablet Ketofit?

Probiotika jsou pro naše tělo prospěšná, upravují trávení a zpracování potravy, kterou přijmeme, jsou užitečná při srážení krve a pozitivně ovlivňují i naši imunitu. Jde o kultury mikroskopických organismů, které nám mohou pomoci ve chvíli, kdy řešíme zácpu, ekzém, kvasinkové infekce, intoleranci laktózy, onemocnění střev apod. O to překvapivější možná je, že jsou prospěšná i při hubnutí.

Tabletky na hubnutí

Pastilky na hubnutí Ketofit obsahují probiotika pro ženy.

Chci zrychlit své hubnutí!
 

Proč vyzkoušet zrovna probiotické pastilky na hubnutí Ketofit?

Produkty Ketofit vám pomohou správně a efektivně zhubnout. Obsahují nejnižší množství sacharidů v jedné porci na trhu, díky čemuž dosáhnete ketózy potřebné pro hubnutí rychleji, než když vsadíte na jinou českou keto dietu. Ketofit jídla navíc splnila přísné výživové podmínky a české úřady je oficiálně schválily jako plnohodnotnou náhradu stravy.

Probiotické tablety na hubnutí Ketofit s obsahem Lactobacillus rhamnosus účinek keto diety zvyšují, starají se o správnou střevní mikroflóru, zrychlují metabolismus, ovlivňují naše chuťové receptory, což může znamenat snížení chutě na sladké, snižují nadýmání a zpomalují vstřebávání cukrů, mají pozitivní vliv i na náš imunitní systém. Jaké jsou jejich další přednosti?

 • Potlačí hlad

 • Obsahují probiotika L. rhamnosus, která urychlují hubnutí.

 • Potlačí možný zápach z úst.

 • Obsahují inulin (čekankovou vlákninu), která jejich účinek ještě zvyšuje.

 • Mají nasládlou příjemnou vanilkovou a karamelovou chuť, a to i přesto, že neobsahují cukr.

 • Nahradí při hubnutí žvýkačky nebo bonbony.

 • Užívat je můžete po celou dobu, kdy držíte keto dietu, a to po celý den. Účinek se projeví při užívání alespoň 2 pastilek denně, maximální denní dávka je 5 pastilek.

 • Je třeba tablety cucat, aby se uvolnily potřebné látky a ve spojení se slinami se aktivovaly.

 • Pastilky se rozpustí se v ústech, není potřeba je zapíjet.

 • Jde o probiotika pro ženy, které podpoří účinek keto diety.

Tip navíc: Jak snížit hlad?

Cucat probiotické tablety na hubnutí je fajn, jen díky tomu ale svojí vysněné postavy nedosáhnete. Zásadní je snížit příjem sacharidů ve stravě na minimum a nahradit je bílkovinami, které vás zasytí, sníží pocit hladu a pomohou ochránit svaly, o které mnozí při hubnutí přichází.

Na pomoc si ale můžete přizvat i další pomocníky Ketofit. V naší nabídce nenaleznete jen jídla s nejnižším obsahem sacharidů na trhu a probiotické pastilky na hubnutí, ale také další doplňky stravy pro snadnější hubnutí, které pozitivně zapůsobí i na pružnost vaší pokožky.

 • Škodlivých látek zbaví vaše tělo Detoxikace organismu KetoCare, která zlepšuje i účinky keto diety. Detoxikace organismu KetoCare zajistí správnou přípravu na hubnutí – očistný proces, který by před začátkem hubnutí měl absolvovat každý.
 • Potřebné mastné kyseliny a pořádnou dávku vitamínu D, což je zásadní pro udržení normální hladiny cholesterolu, mozkovou činnost a naše kosti, dodá vašemu tělu Omega 3 Ultra – rybí olej.
 • Tablety Elastifit s účinnou látkou elastin podporují pružnost pokožky a pomáhají redukovat celulitidu a strie.
/doplnky_pro_lepsi_hubnuti

 Podpořte své hubnutí s pastilkami a tabletami Ketofit.

 

Chci hubnout s maximální efektivitou!
 

Víte, že všechny doplňky stravy na hubnutí od Ketofit můžete mezi sebou libovolně kombinovat a jsou vhodné již od F1 keto diety a také pro všechny, kteří se chtějí cítit fit a podpořit zdraví svého organismu? Probiotické tablety na hubnutí navíc můžete získat jako dárek k produktům Ketofit.