20% SLEVA na oblíbené produkty. Hledejte štítek FitDezert. Platí na nezlevněné. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jak se užívají tablety keto diet?

Pokud jste se už někdy zajímali o hubnutí, nebo keto dietu, možná jste si všimli lákavých obalů keto tablet a dalších tabletek na hubnutí. Různé doplňky stravy na spalování tuků jsou na trhu už řadu let. I my bychom byli rádi, kdyby se vědcům podařilo vyrobit tabletku, pomocí které by všichni zázračně zhubli. Bohužel, zatím si na takový doplněk stravy musíme počkat.

V článku se dozvíte:

Pokud jste se už někdy zajímali o hubnutí, nebo keto dietu, možná jste si všimli lákavých obalů keto tablet a dalších tabletek na hubnutí. Různé doplňky stravy na spalování tuků jsou na trhu už řadu let. I my bychom byli rádi, kdyby se vědcům podařilo vyrobit tabletku, pomocí které by všichni zázračně zhubli. Bohužel, zatím si na takový doplněk stravy musíme počkat. Hubnutí je totiž komplexní proces, který bez změny životního stylu půjde jen těžko.

Nenechte se zlákat poutavými texty výrobců, které nabízí drahé pilulky na hubnutí slibující štíhlou postavu doslova na počkání. V takových výrobcích často najdete pouze minimum prospěšných látek, které nemají žádný vliv na průběh vašeho hubnutí. Jde především jen o dobře promyšlený marketing a snahu dostat co nejvíce peněz z vaší peněženky. Proto není divu, že většina tablet na hubnutí, které garantují zázračné úbytky váhy, jsou stejně rychle staženy z prodejních pultů, jako se na ně dostaly. 

Odpověď na otázku, jak se užívají tablety keto diet, je jednoduchá.   Neužívají se , protože keto tablety nefungují, je to reklamní trik.

Keto tablety: můžou nahradit keto dietu?

Keto dieta je velmi oblíbená redukční dieta, která slaví úspěchy u každého, kdo s ní začne. Je to z toho důvodu, že na rozdíl od ostatních diet se při jejím držení nemusíte trápit hladem a odpírat si vaše oblíbená jídla. Proteinové potraviny vás totiž skvěle zasytí a uspokojí vaše chuťové buňky.

Tajemství keto diety spočívá v samotné ketóze. Jde o stav, který vám pomůže efektivně spalovat tukové zásoby. Jedinou cestou, jak nastartovat ketózu ve vašem těle není polykání speciálních tablet pro keto dietu, ale dodržování správného keto jídelníčku, díky kterému budete mít snížený denní příjem sacharidů. Žádné keto tablety nazajistí ketózu a hubnutí, keto dietu nenahradí .

Jak začít

S Ketofit se naučíte jak začít s keto dietou, bez "zázračných pilulek"

 

Účinná keto jídla na hubnutí
 


Jak tedy rychle zhubnout pomocí funkční keto diety?

Dopřejte si jídla, která budou mít nízký obsah sacharidů (ideálně do 1-3 g v porci) a bohatý podíl proteinů, vitamínů, minerálů a vlákniny. Které to jsou? Kromě klasických potravin si můžete vybrat ze širokého sortimentu lahodných nízkosacharidových jídel Ketofit. Ta začínají na 0,9 gramech sacharidů v jedné porci. Díky tomu je Ketofit špičkou na trhu s keto produkty. S našimi proteinovými jídly se podařilo zhubnout už více než 100 000 ženám a mužům. 

TIP: Pokud se o hubnutí pomocí ketózy chcete dozvědět více, pokračujte zde.

I přesto byste rádi vyzkoušeli pilulky na hubnutí?

Chcete maximalizovat vaše výsledky a stále přemýšlíte, že si pořídíte pilulky na hubnutí? Pamatujte, že bez změny jídelníčku a pravidelné fyzické aktivity budou výsledky na vaší váze opravdu minimální. Kvalitní doplňky stravy na hubnutí můžou vaši cestu za vysněnou postavou pouze podpořit. Samotné hubnutí už zůstává jen na vás. 

TIP: Nevíte, jak začít hubnout s keto dietou? Jsme tu pro vás. Naše odborná výživová poradkyně vám sestaví jídelníček na míru.

Jaké existují druhy tablet na hubnutí a jak fungují?

Jak už jsme si vysvětlili výše, tak zázračné tablety na hubnutí zatím neexistují. Na trhu s doplňky stravy ale najdete také výživové doplňky, které vám můžou ulehčit práci na vaší postavě. Liší se od sebe jak složením, tak formou a způsobem použití. Které doplňky stravy při hubnutí patří mezi nejoblíbenější?

1. Kofeinové tablety
Kofein je velmi známý stimulant, který pomáhá zatočit s únavou, a zrychlit metabolismus.

2. Spalovače tuků
Různé typy spalovačů tuků se používají hlavně před sportovní aktivitou. Je to kvůli tomu, že jejich hlavním účinkem je zvýšení výkonu. Delší a kvalitnější trénink má pak pozitivní vliv na efektivnější spalování tuků. Bez fyzické aktivity se ale tento efekt výrazně snižuje.

3. Tablety s extraktem ze zeleného čaje
Tablety s extraktem ze zeleného čaje podporují správné fungování metabolismu, koncentraci a fyzický výkon. Často v nich najdete nejen extrakt ze zeleného čaje, ale také další aktivní látky.

4. Tablety s chromem
Chrom pomáhá snižovat chuť k jídlu. A to je něco, co ocení každý, kdo se snaží snížit svoji váhu. To, jaký bude mít chrom vliv na vaše chutě, ale záleží na různých faktorech. Proto se může stát, že i přes jeho zařazení do jídelníčku nepocítíte žádný účinek.

5. L-karnitin
L-karnitin najdete v některých spalovačích tuků a můžete si ho koupit i samostatně. Přispívá k rychlejší a kvalitnější regeneraci unaveného těla po tréninku. Má také pozitivní vliv na sportovní výkon. 

Opět připomínáme, že ať už se rozhodnete pro jakýkoliv produkt, je třeba si uvědomit, že hubnout za vás nebude ani jeden. Mějte na paměti, že doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu. Jejich hlavním cílem je obohatit a pouze doplnit váš jídelníček o různé vitamíny, minerály a další látky.

6. Probiotické pastilky
Vědecky dokázaná podpora hubnutí. S probiotickými tabletami na hubnutí, které vám pomohou snížit pocit hladu a přispějí k imunitě, bude vaše cesta za vysněnou figurou zase o kousek jednodušší. Probiotika podpoří účinek keto diety.
Probiotické tablety na hubnutí vanilka - karamel.

Chcete si hubnutí usnadnit?

Toužíte po štíhlejší postavě? Vsaďte na keto dietu. Pomocí ketózy tělo začne spalovat tuky už zhruba po 3 dnech a to bez hladovění. Výsledky diety budete vidět velmi rychle a díky tomu neztratíte motivaci pokračovat dál. Vyberte si některý z redukčních plánů a začněte hubnout s Ketofit ještě dnes.

TIP: Stále váháte, jestli začít s keto dietou? Přečtěte si úžasné recenze a zkušenosti od našich spokojených zákazníků. I vy můžete mít postavu, na kterou budete pyšní.

recenze


Chci začít s keto dietou