Horké SLEVY až 45 % na většinu jídel pro letní hubnutí. Do půlnoci >> Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Můžu keto dietu při kojení?

Keto dieta během kojení vhodná není, to ale neznamená, že si nemůžete dopřát 1-2 produkty Ketofit denně. Naopak. Produkty Ketofit® podpoří vaši snahu o udržení fit postavy a zabrání nechtěnému přibírání díky minimálnímu obsahu sacharidů.

V článku se dozvíte:

Tělo ženy se mění nejen v těhotenství, ale i po porodu. S každou maminkou cloumají hormony, mnohdy jsme nespokojené se svojí postavou. Do oblečení, které jsme dříve nosily, se stále neoblékneme a samy sebe se ptáme, jestli vůbec někdy? Po narození dítěte je naprosto pochopitelné, že si zase přejeme mít zpátky svou postavu co nejdříve, chce to ale trochu trpělivosti a správný přístup.

Keto dieta po porodu není vhodná, stejně jako jiné způsoby hubnutí

Děťátko získává prostřednictvím mateřského mléka všechny potřebné živiny, proto je důležité, aby strava maminky byla plnohodnotná a obsahovala komplexní živiny: sacharidy (rýže, pohanka, jáhly, bulgur, brambory), bílkoviny (maso, mléčné výrobky), kvalitní tuky a vitamíny (ovoce a zeleninu). Proč není právě keto dieta v průběhu kojení vhodná, je ten, že v ketóze snižujeme příjem výše zmíněných sacharidů a tuků na minimum.

Víte, že plnohodnotná strava je důležitá ještě z jednoho důvodu? Možná to ani nevnímáte, ale v období kojení je váš organismus oslabený.

Kdy je keto dieta během kojení vhodná?

Keto dieta během kojení vhodná není, to ale neznamená, že si nemůžete dopřát 1-2 produkty Ketofit denně jako doplněk stravy. Naopak. Produkty Ketofit® jsou ideálním prostředkem k tomu, jak do těla doplnit kvalitní bílkoviny, vitamíny a minerály, navíc podpoří vaši snahu o udržení fit postavy a zabrání nechtěnému přibírání díky minimálnímu obsahu sacharidů. V kombinaci s ostatními potravinami dostanete vy i vaše děťátko vše, co potřebujete.

Náš tip: Každá maminka ví, že spánek je během mateřství, kdy neustále běháte kolem děťátka, které potřebuje nakrmit, přebalit nebo prostě jen zabavit, velmi vzácná věc. Není divu, že nás pak přepadají nekontrolovatelné chutě na sladké. No a po čem jiném v takovou chvíli sáhnout než po čokoládě nebo jiné sladkosti, která nás “zasytí” a dodá sílu pokračovat v péči o dítě? Jednoduché cukry ale nejsou tím nejlepším řešením, přibereme po nich. Mnohem lepší řešením jsou třeba naše sladké proteinové dezerty, které jsou lahodné, ale zároveň obsahují nejnižší množství sacharidů. Nehrozí tak přibírání na váze, které vás nejspíš potká, pokud si dáte běžné sladkosti plné cukrů.

Produkty Ketofit můžete zařadit do jídelníčku až 2x denně.
Velkou výhodou je jejich rychlá příprava (1-3 min), tím ušetříte čas, kterého je po porodu velmi málo.
 

proteinove low carb palacinky pro hubnuti pri kojeni

Proteinová jídla vhodná pro fit postavu po porodu

Co jíst během kojení.

Nízkosacharidové 100% džemy bez přidaných cukrů

Zažeňte chutě na sladké chytře!
 


Vyzkoušejte dobroty Ketofit:

Je vhodná keto dieta až po ukončení kojení?

Obecně vzato ano, klidně ale můžete začít už o něco dříve, a to ve chvíli, kdy vaše děťátko přijímá z 80 % jinou stravu než mateřské mléko. Každý den, během kterého kráčíte vstříc své vysněné postavě se počítá, přesto doporučujeme se poradit s lékařem a případně zahájit hubnutí stabilizační fází, během které konzumujete 3 jídla Ketofit a 2 jídla z povolených potravin denně.

Podívejte se jak snadno se po ukončení kojení podařilo zhubnou Kateřině a Lence.

Po porodu.
Dieta při kojení.

keto dieta zkusenosti

Existují diety vhodné během mateřství?

Pokud stále kojíte, je lepší se dietám vyhýbat během mateřství. I když s redukční dietou počkáte, nic vám neuteče, nemusíte se bát, že by vaše vysněná postava mizela v nedohlednu. Máme pro vás několik tipů a rad, jak se k ní rychle přiblížit a jak hubnout po porodu. Jako bonus pro vás máme připravený i jídelníček, který vám pomůže hubnout přirozeně, bez drastických diet.

Příklad jídelníčku při kojení

Snídaně: Míchaná vejce se šunkou, žitný chléb a zelenina

Svačina: Ovocný salát s jogurtem

Oběd: Bulgurové rizoto s kuřecím masem a dušenou zeleninou

SvačinaKoktejl Ketofit

Večeře: Cuketové bramboráky

Je vhodná keto dieta po ukončení kojení?

 Ano Po ukončení kojení se můžete vrhnout do keto diety naplno. Stačí si vybrat redukční plán a produkty podle vaší chuti a preferencí.
 

Keto dieta

 

Jak začít s keto dietou