Horké SLEVY až 45 % na většinu jídel pro letní hubnutí. Do půlnoci >> Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Kde koupit keto produkty?

Míst, kde si můžete koupit keto produkty je hned několik. Jídla vhodná do keto diety můžete pořídit jak v e-shopech, tak v kamenných prodejnách. Vždy si však dejte pozor na to, od jaké firmy a také jaký keto produkt si kupujete. Pro nastartování ketózy a rychlé hubnutí je totiž velmi důležité, aby jídla obsahovala vyvážený poměr všech živin a co nejnižší množství sacharidů.

Míst, kde si můžete koupit keto produkty je hned několik. Jídla vhodná do keto diety můžete pořídit jak na e-shopech, tak v kamenných prodejnách. Vždy si však dejte pozor na to, od jaké firmy a také jaký keto produkt si kupujete. Pro nastartování ketózy a rychlé hubnutí je totiž velmi důležité, aby jídla obsahovala vyvážený poměr všech živin a co nejnižší množství sacharidů.

Keto produkty, které si můžete koupit v e-shopu Ketofit, mají špičkové složení a obsahují pouze výběrové suroviny. Pyšní se nejnižším obsahem sacharidů na trhu a vysokým podílem kvalitních bílkovin. Proto vám pomůžou efektivně zhubnout a získat postavu vašich snů. Jídla Ketofit jsou jasnou volbou pro všechny ženy a muže, kteří se rozhodli shodit tukové polštářky s keto dietou. 

Kde najdu keto produkty?

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet keto dietu, nejspíš vás čeká sestavení keto jídelníčku. Ten si můžete vytvořit 2 způsoby. Které to jsou?

  1. Keto jídelníček si sestavíte z hotových produktů, které mají zvýšený obsah bílkovin a naopak snížený obsah sacharidů i tuků. Jde například o jídla Ketofit, která si pohodlně objednáte z e-shopu.

  2. Stravovací plán při držení keto diety si sestavíte z běžných potravin s nižším obsahem sacharidů a vyšším podílem proteinů. Jedná se třeba o mléčné výrobky, maso a vejce. Ty pořídíte v každém supermarketu. 

V obou případech se můžete dostat do ketózy a začít hubnout. 

Velkou nevýhodou druhého způsobu je velká finanční a časová náročnost. Navíc běžné potraviny můžou pro organismus představovat zvýšenou zátěž. Je to z toho důvodu, že některé potraviny vhodné pro keto dietu sice obsahují vysoký podíl bílkovin, ale zároveň v nich najdete také vysoké množství tuku. A při redukční dietě je nadměrný přísun tuku kontraproduktivní. S ohledem na vaše zdraví to nedoporučujeme. 

Proto si mnoho lidí při držení keto diety oblíbilo keto produkty. Jejich složení je speciálně upravené tak, aby podpořilo vaše hubnutí a zároveň dodalo organismu prospěšné látky. Hotová keto jídla vás báječně zasytí a zaženou hlad na dlouho dobu. Jejich příprava je rychlá a nenáročná. Zvládne ji opravdu každý. Navíc se nemusíte bát, že budete jíst stejné jídlo pořád dokola. Na e-shopu Ketofit si můžete vybrat z široké nabídky různých proteinových jídel. 

Kde koupím keto produkty?

   Keto jídla s nejméně sacharidy (od 0,9 g)
 

Přemýšlíte, jaký e-shop s keto produkty vybrat?

Pamatujte, že kvalitní keto jídla vám zajistí hladký průběh hubnutí bez hladovění. Proto je váš výběr e-shopu a samotných keto produktů naprosto klíčový. Doporučujeme vždy vybírat produkty podle toho, kolik obsahují sacharidů. Platí, že čím méně jich ve složení produktu najdete, tím lépe pro ketózu. 

Jaký je vhodný poměr sacharidů v potravinách při držení keto diety? 

  • Ideálně by měla 1 porce keto jídla obsahovat od 0,9 až 3 gramů sacharidů

Keto produkty

Keto produkty s nízkým obsahem sacharidů

Stále nevíte, na jakém e-shopu, nebo prodejním místě keto diety pořídit vhodné keto produkty? Vsaďte na českou kvalitu a objednejte si jídla Ketofit. Naše keto produkty Ketofit vyrábíme v Brně a to ve vlastní technologicky vyspělé výrobě. To znamená, že máme 100% kontrolu nad celým výrobním procesem. Zakládáme si na tom, aby složení všech našich produktů obsahovalo pouze kvalitní bílkoviny, minimální podíl sacharidů a nechybělo v něm široké spektrum vitamínů a minerálů.

TIP: Chcete se dozvědět více o tom jak vybírat kvalitní keto produkty? Pokračujte zde.

 

Jaká jsou prodejní místa Ketofit?

Ketofit není jen internetový obchod. Pokud preferujete nakupování v kamenné prodejně, můžete si zakoupené produkty na e-shopu Ketofit vyzvednout zdarma v naší prodejně keto diety v Brně. Jak na osobní vyzvednutí v prodejně Ketofit v Brně? Jakmile se v objednávce dostanete k výběru dopravy, zaškrtnete políčko „kamenná prodejna Brno“ a objednávka na vás bude čekat na adrese Pionýrská 3 (u parku Lužánky).

Nabízí e-shop Ketofit při objednání keto produktů dopravu zdarma? 
Další způsob, jak co nejrychleji získat keto produkty, když nemáte prodejnu Ketofit poblíž vašeho domova, je využít služeb kurýra DPD nebo PPL. Pokud si zakoupíte produkty nad 1500 Kč, máte od nás dopravu kurýrem zdarma.

TIP: Na hubnutí nejste sami, tým Ketofit je tady pro vás. Máte jakýkoliv dotaz ohledně objednávky, dopravy, postupu hubnutí nebo výběru produktů? Rádi vám poradíme telefonicky nebo pomocí e-mailu.