Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Ketodieta KetoFit mě vyléčila ze závislosti na jídle, měla jsem až 96 kg.

Ketodieta KetoFit mě vyléčilaze závislosti na jídle, měla jsem až 96 kg. Teď vypadám lépe než na střední. Jmenuju se Kateřina, je mi 34, mám dvě děti a jsem dietářka. Věčná. Ketodietu znám jen pár mě

V článku se dozvíte:

Ketodieta KetoFit mě vyléčila
ze závislosti na jídle, měla jsem až 96 kg. 
Teď vypadám lépe než na střední.

Jmenuju se Kateřina, je mi 34, mám dvě děti a jsem dietářka. Věčná. Ketodietu znám jen pár měsíců.
S váhou se peru cca od svých 18 a za tu dobu jsem vyzkoušela všechny možné diety (sacharidové vlny, nízkosacharidová dieta, dieta Štefana Margity, Dukanova apod.), ale vždycky měly efekt jen na chvíli. Miluju totiž jídlo a ráda vařím. Teorii zdravého stravování celkem ovládám, ale praxe byla vždycky úplně jinde – nepravidelné jídlo, hodování pozdě večer, k tomu víno a už to zase jelo ve starých kolejích.

Ve 25 letech a váze 74 kg jsem si poprvé najala osobního trenéra a pod jeho vedením a dodržováním jídelníčku se mi podařilo zhubnout skoro 10 kg a váhu jsem si držela další 4 roky, než jsem otěhotněla s prvním synem. V těhotenství jsem přibrala 17 kg, a to jen za 7 měsíců. Davídek se totiž narodil předčasně.

Po příchodu z porodnice mi zůstalo 10 kg, se kterými jsem se prala dalších 9 měsíců. Pak jsem začala běhat, s manželem jsme zaběhli i ½ maraton a kila šla sama dolů. Když jsme slavili synovi první narozeniny, byla jsem ve své životní formě. Pak ale začal chodit, přestala jsem lítat s kočárkem, začaly problémy s kolenem a váha šla zase pomalu nahoru. Nepomohla ani běžná dieta, ani jiný sport. Příčiny jsem hledala snad všude, včetně hormonální nerovnováhy. Nakonec váha opět ukazovala 72 kg a já otěhotněla podruhé.  

Za 9 měsíců se váha vyšplhala o 26 kg až na 98 kg

Na podzim 2018, pár týdnů před porodem, jsem si objednala balíček ketodiety na období po porodu.  Už dlouho jsem se k tomu odhodlávala, ale pořád mě odrazovala cena a představa neúspěchu. Podařilo se mi ale vychytat akci Black Friday, tak to bylo super. Za těch 9 měsíců se váha vyšplhala o 26kg na závratných 98kg (měřím pouze 164cm) a narodil se nám Kuba. Po příchodu z porodnice váha ukazovala 90kg… No, co s tím, jsem fakt nevěděla, a modlila se, abych zhubla kojením, jak mi všichni tvrdili.

Ketodieta KetoFit mi zajistila skvělé výsledkyKetodieta KetoFit mi zajistila skvělé výsledky

 

Bohužel kojení trvalo jen 3 týdny, ale díky tomu jsem hned měsíc po porodu mohla začít s keto dietou ale od značky KetoMix. To bylo 30. 12. 2018. Dodržovala jsem vše opravdu striktně celých 6 týdnů. Musím ale říct, že většina jídel KetoMix mi nechutnala a některá jsem i vyhodila, třeba gulášovou polévku.  Vadila mi umělá chuť a příchutě bych opravdu nepoznala, kdybych si nepřečetla název z pytlíku. Touha po vysněné váze mě ale držela.  

Přešla jsem na chutnější ketodietu, značku KetoFit

U KetoFit ketodiety se mi líbily jiné, pro mě přijatelné, příchutě, balení v dozách a rychlá reakce na dotazy, navíc s obsáhlou odpovědí. Z Ketofit jídel miluju žampionovou polévku, chutná opravu jako žampionový krém, a všechny omelety. Často si je natrhám na kousky a smíchám se salátem, aby to bylo zajímavější. Hodně jsem se naučila jíst zdravé večeře, což je většinou miska míchaného salátu s restovanými žampiony nebo cuketou. Často se inspiruji různými recepty a jídelníčkem na hubnutí z receptáře KetoFit.

Hubla jsem každý týden a to bylo super. K tomu jsem ještě celý měsíc cvičila domácí cvičení s Jillian Michaels. Po 6 týdnech jsem přešla z ketodiety na nízkosacharidovou low carb.

Ketodieta KetoFit

Ketodieta KetoFit mě vyléčila ze závislosti na jídle,
vypadám teď lépe než na střední

Nejíst pečivo ani přílohy mi už problém nedělá, ani když vařím zbytku rodiny. Každý týden peču něco sladkého a opravu si nedám. Zjistila jsem totiž, že jsem vyléčená. Jsem vyléčená ze závislosti na dobrém jídle ve špatnou dobu. Ketodieta totiž není jen o zhubnutí, ale o změně myšlení a stravování celkově.  Teď jsem 4 měsíce po zahájení „diety“, váha ukazuje krásná čísla a já se chystám na poslední etapu opět s Ketofit, abych se dostala na váhu, kterou jsem měla před dětmi. Věřím, že ty 4kg už zvládnu.

Ketodieta KetoFit - už zase sportuji

Z vlastní zkušenosti všem říkám:
Jděte do toho!

A pro ty, kdo váhají… Jděte do toho, stojí to sice trochu víc než nákup v Kauflandu, ale neztrácíte čas vařením, jídlo máte vždy po ruce, opravdu si pochutnáte a ještě zhubnete. Stavy nevolnosti, jak někteří píší, jsem neměla. Nebyla jsem unavená, zvládala jsem všechny běžné činnosti a naopak jsem měla pocit, že jsem plná energie. Konečně můžu zase naplno sportovat, váha mě velmi omezovala.*

 

Facebook Kateřiny:
https://www.facebook.com/katerina.svingal

Chcitaké ZHUBNOUT
 

 

 

Gratulujeme Kateřině za úžasnou životní změnu!
Je to obrovský úspěch a moc ji to teď sluší.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.