Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Zkušenosti s keto dietou: Gabriela (105 kg) za 10 let přibrala 50 kilogramů. Teď velkou část kilogramů zhubla díky jídlům KetoFit!

Jednou z nejvýraznějších proměn s keto dietou prošla během osmi týdnů hubnutí s KetoFit Gábina. Za posledních 10 let přibrala neuvěřitelných 50 kg, takže její váha dosáhla až na 105 kilo. Během hubnutí se změnila k nepoznání a s novým životním stylem rozhodně nekončí.

V článku se dozvíte:

Jednou z nejvýraznějších proměn na Prima TV prošla během osmi týdnů hubnutí s KetoFit Gábina. Za posledních 10 let přibrala neuvěřitelných 50 kg, takže její váha dosáhla až na 105 kilo. Během hubnutí se změnila k nepoznání a s novým životním stylem rozhodně nekončí.
 

Jednotlivé týdny hubnutí Gábiny s keto dietou KetoFit si můžete také prohlédnout a inspirovat se v magazínu Prima ŽENY. Zjistíte, co vše jedla, co jí chutnalo, jak postupovala a jak dosáhla své životní změny nejen fyzické.
 

Recenze keto diety Prima ŽENY

Jednotlivé týdny hubnutí

Špatná životospráva i nedostatek spánku

Přibírání u Gábiny nezpůsobil stres nebo životní nepohoda, právě naopak. Zamilovala se, našla životní partnera a stala se maminkou na plný úvazek. Posledních deset let nesportovala a kila šla nahoru takřka sama. Navíc je Gábinina dcera nespavec, takže se na ní projevuje i dlouhodobý spánkový deficit.

Produkty KetoFit tak Gábinu doslova zachránily, protože daly jejímu jídelníčku řád. Přes den jídlu totiž moc nedala, sama pro sebe si nevařila a péče o dceru jí zabrala většinu času. Zkušenosti s keto dietou KetoFit jí však přesvědčily, že příprava kvalitního jídla nemusí být vůbec časově náročná. „Nejlepší na všech jídlech je, že jsou hotová do pěti minut,“ dodává Gábina.

Kromě rychlé přípravy je velkou výhodou KetoFit také nejnižší obsah sacharidů ze všech obdobných produktů. Unikátní složení s 26 vitamíny a minerály, které podporují nejen hubnutí, ale také imunitu, ze něj dělá nejlepší keto dietu na trhu, zejména pro ženy.

Cítím se lehčí a baví mě sport

Po osmi týdnech jsou Gábininy zkušenosti s KetoFit jen pozitivní. „Cítím se lehčí, ne jen, co se kilogramů týče, ale celkově,“ shrnuje své dojmy. Volné kalhoty měla Gábina už po týdnu! Po deseti letech se díky KetoFit také začala aktivně hýbat, pravidelně plave a chodí na zumbu.

V recenzích na keto diety lidé často zmiňují, že bojují s chutí na sladké. Gábinu však tento problém s KetoFit netrápil, k ochucení koktejlů nebo oblíbené panna cotty totiž používala KetoFit sladící příchutě do keto diety. Jsou bez cukru, takže nenaruší keto dietu, dokonce je mohou používat i diabetici. Touhu po sladkém uspokojila také skvělými keto tyčinkami nebo low carb čokoládou.

Sama ale přiznává, že během hubnutí párkrát zhřešila, například v restauraci při rodinné oslavě si dala velmi kalorické jídlo. Nezahodila však dosavadní úsilí a v dietě pokračovala. S výživovou poradkyní se shodly, že nejdůležitější je se z chyby nezhroutit. Po osmi týdnech s KetoFit Gábina rozhodně nekončí, podle svých slov je tak ve čtvrtině cesty.