Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Proměna roku s TV Prima Ženy a KetoFit - Lucie

Celý národ sledoval její proměnu a zkušenosti s keto dietou. Krásný příběh o hubnutí a změně životního stylu jste mohli vidět na sociálních sítích, ve vidích a rozhovorech na Prima ŽENY. 

Mé zkušenosti s ketodietou
Lucie - účastnice Proměny roku s TV Prima ŽENY

  • Zhubla jsem a omládla
  • Nyní více sportuji a užívám si své děti
  • Splnila jsem si sen a chystám se na běžecké závody

Video natočené před a po hubnutí s keto dietou KetoFit

 
Ženy, které se účastnily Proměny roku 2020, spojovalo několik věcí. Měly nadváhu, která je omezovala v každodenním životě, neměli energii, byly unavené. Už je nebavilo trápit se, chtěli to jednou provždy změnit. S pokusy o hubnutí a s jojo efektem se setkala každá z nich, stejně jako s hladověním a neefektivními dietami. Všechny byly otrávené nekonečným cyklem shazování kil ve stylu pokus–omyl. S ketodietou zkušenosti ještě nikdy neměly.
 

 

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

Chtěla se účastnit běžeckých závodů, váha ji ale omezovala. Rozhodla se zhubnout.

Lucie si přála začít běhat se svým malým synem pravidelný běžecký závod. Kvůli nadváze a fyzičce se ale styděla zapojit.

Celý život střídavě nabírala a hubla kiloramy. Zásadní pro ni byla dvě těhotenství, při každém nabrala dvacet kilogramů. Po prvním těhotenství se začala snažit, chodila dvakrát týdně do posilovny a jedla menší porce pětkrát týdně, podařilo se ji trochu zhubnout. Váha se ale brzy dostala zpět na číslo, které by Lucie nejraději neviděla.

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Lucka před hubnutím

 

 

 Vše o keto dietě, díky které Lucie úspěšně zhubla

keto dieta

Jaké má Lucie zkušenosti s ketodietou KetoFit, pomohla ji?

Ano, zhubnout se dá i po 2 dětech.

POČÁTEČNÍ CESTU LUCIE ZA DOKONALÝM TĚLEM SI MŮŽETE POSLECHNOUT TADY

Zásadní problém, proč Lucie dříve nehubla, byl v jídelníčku. Hlavně sacharidy v nesprávný čas a v nesprávném množství, stejně jako večerní mlsání. KetoFit tak pro ní byl šťastným řešením, kdy měla přesně dáno, co a kdy bude jíst bez složité přípravy. Váha nabraná nesprávným stravováním a dalšími kilogrami po porodu se díky KetoFit začala pohybovat směrem dolů.

Lucii pomohla jednoduchost keto diety.

Díky odhodlání šlo hubnutí velmi rychle už od začátku.
„První týdny mi moc pomohlo, že už jsem měla všechna jídla předem daná. Stačilo je jen upravit, přidat zeleninu atd.. Člověk pak nemá chuť na mlsání, protože má správný poměr živin na den. Tělo je zasycené," vysvětluje Lucie.

KetoFit mladou maminku postupně učil zdravému stravování, které uplatnila i během hubnutí po dvou měsících, kdy kombinovala bílkovinovou stravu s dvěma výrobky KetoFit jako jsou například tyčinky, které dokážou zachránit během hektických dní.

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

1. týden - začíná s 87,5 kilogramy

Lucie se na hubnutí velmi těšila a chce si to pořádně užít i když s keto dietou ještě zušenosti neměla. Stejně tak jako Zuzka se obávala hladu a chutí. Když se ale spolu bavíme, říká, že si zrovna dává žampionovou keto polévku a orestovanonu cuketu. Mňam :)

Původní obavy z jídla byly hned pryč, dodává, KetoFit mě začíná fakt bavit. Začala jsem i více spát na doporučení výživové poradkyně z KetoFit. A je to znát. Nechápu jak jsem se mohla dříve tak zanedbávat. Moje velká motivace jsou mé děti a běžecké závody, prostě to dám a ty závody poběžím :) 

2. týden zkušeností s ketodietou
"Jděte do toho" vzkazuje Lucka

První týden Lucie shodila nejvíce ze všech zúčastněných, v druhém týdnu jde váha dolů stejně rychle. "I přesto, že při keto dietě není sport potřeba, zařadila jsem lehký pohyb pro zpevnění postavy a cítím se skvěle.

Přikládám foto mého oblíbeného keto chleba od KetoFit se zeleninou." Už po druhém týdnu zkušeností s keto dietou Lucie vzkazuje: "Dámy, kdo váháte, vřele doporučuji toto hubnutí, je to opravdu snadné. Jediné co musíte dodržovat pro správné hubnutí je jíst pravidelně 5x denně keto jídla KetoFit a kila jdou sama dolů."

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

4. týden je za námi 
Kila letí stále dolů

Už od začátku nasadila nevídané tempo při hubnutí s keto dietou, 4. týden se jí stále daří hubnout velmi rychle. „V životě se mi nepodařilo zhubnout tolik kilogramů za tak krátkou dobu, navíc bez nutnosti cvičení,“ dodává k tomu. Lucie si ale chce splnit svůj sen – účastnit běžeckých závodů, a proto 4. týden začíná zařazovat lehký běžecký trénink a více cvičení. Ten je samozřejmě dobrý i pro zpevnění těla při hubnutí. Pravidelně nám posílá fotografie a videa ze svých zkušeností s ketodietou. Je vidět, že ji nový životní styl opravdu baví a užívá si ho.

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
 
keto jídla KetoFit

Další týdny hubnutí
Nový životní styl, energie, radost

V dalších týdnech už se jedná o zažitý životní styl, nepřipadáte si, že jste na dietě, máte spoustu energie. Každý den máte radost, jak váha klesá. Díky shozeným kilogramům začala Lucie aktivně sportovat a ještě více se věnovat dětem při venkovních aktivitách. To, že se jeden člen domácnosti odhodlá na změnu životního stylu, má často pozitivní dopad i na ostatní v domácnosti. Všichni začnou zdravěji jíst i více sportovat, dokonce tráví spolu i více času a radostí.

Lucie bude dál pokračovat ve zdravém životním stylu low carb stravování, aby si váhu krásně udržela a cítila se stále fit.

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

Lucii se plní sen a chystá se na běžecké závody

„Byla od začátku velmi vzorná a neměla s ničím problém. Bylo a je na ní vidět, že je opravdu odhodlaná změnit svůj životný styl. To je velmi podstatné pro úspěšné dokončení našeho dietního plánu. První týden byly váhové úbytky největší, což je naprosto normální při keto dietě. Poté hubla celou dobu ukázkově a dle jejích slov chce ještě pokračovat dál. Jsem moc ráda, že jsme Lucii mohli pomoci, ale ten obrovský kus cesty urazila sama, protože chtěla," říká výživová poradkyně Petra Tomanová.

Lucie nám na začátku hubnutí sdělila, že by se chtěla zúčastnit běžeckých závodů, bohužel ji omezovala nadváha. Nyní je svému cíli na dosah a díky shozeným kilogramům se závodů zúčastní. Přejeme spoustu sil a úspěchů do závodu. 
 

Focení a natáčení s Lucií v TV Prima bylo inspirativní. Za 2,5 měsíce zhubla, omládla a získala spoustu energie.

"Stejně jako u ostatních účastnic jsme byli na Primě překvapeni, jaká krásná mladá žena přišla na závěrečné natáčení po 2,5 měsících. Lucie viditelně omládla, v šatech byla okouzlující. KetoFit ji pomohl nejen při hubnutí, ale i při celkové změně vizáže." Říká redaktorka Prima ŽENY Denisa Nováková

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
 
Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

Střípky z natáčení:

První natáčení na Primě bylo pro účastnice stresující, necítily se ve své kůži, styděly se za svou váhu. Závěrečné natačení po zkušenostech s keto dietou KetoFit bylo něco úplně jiného. Dámy byly veselé, plné elánu, radosti a energie. Dokázaly velký kus životní změny, celý štáb Primy, samozřejmě i my v KetoFit jsme byli nadšeni a rádi za jejich úspěch.

 Fotogalerie při prvním natáčení, před začátkem hubnutí.

Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

Fotogalerie ze závěrečného natáčení na TV Prima.

Dámy byly plné elánu a úsměvů, nadšené z proměny.
Byla to životní šance, kterou zvládly s grácií.
Natáčení si všichni užili.

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima
Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima
Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima
Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
Zkušenosti s ketodietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima

 

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima

 

Podívejte se i na další zkušenosti s keto dietou s TV Prima ŽENY:

Zuzka - zkušenosti s keto dietou (zhubla z počáteční váhy 142,5 kg)

Radka - zkušenosti s keto dietou (zhubla z počátační váhy 114,5 kg) 

 

Chcete také zhubnout?
Trápí vás nadváha?
S KetoFit zhubnete!

Pokud i vy chcete zatočit s nadváhou a nemáte ještě zkušenosti s keto dietou, neváhejte, je to velmi snadné. Stačí si objednat jeden z balíčků na 1, 2, 3, nebo 4 týdny a od druhého dne začnete hubnout. 

proteinová keto dieta
proteinová keto dieta

 

 

Zajímá vás postup hubnutí s keto dietou?

Přečtěte si, jak rychle se dá zhubnout, jak začít a co to vlastně ta úspěšná keto dieta KetoFit je.

Co je keto dieta KetoFit

 

Přidejte se do skupiny KetoFit na Facebooku
Přes 7000 členů

Ve skupině najdete spousty rad, tipů, receptů i příběhů od reálných uživatelek.

Přidejte se do skupiny