Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinová ketodieta – výhodné balíčky / porce od 25 Kč

Vyberte si kvalitní keto jídla pro rychlé hubnutí v balíčku s cenou porce od 25 kč. Jídla KetoFit mají nejnižší obsah sacharidů od 0,9 g/porci, vysoké množství kvalitních bílkovin až 68 %, vlákninu, 26 pečlivě vybraných vitamínů a minerálů. S jídly KetoFit bude vaše ketonová dieta snadná a účinná, váha půjde od druhého dne dolů. Spočítejte si svou nadváhu pomocí BMI kalkulačky.

Jídla KetoFit jsou plnohodnotná náhrada stravy pro každý den.

Výhodné balíčky ketodiety 

Proteinová keto dieta na 4 týdny, 142 porcí, 4 157 g

7 500,00 Kč
5 325,00 Kč
Koupit
 
 

 

Ketodieta KetoFit zajistí nejúčinnější hubnutí

Keto dieta dnes patří mezi nejspolehlivější metody, jak rychle zhubnout. Ptáte se proč?

Ketodieta funguje úplně jinak, než běžné hubnutí pomocí snížení kalorií, dřiny ve fitku a dalších metod. Při keto dietě díky omezení sacharidů tělo přepne do stavu zvaného ketóza a začne aktivně spalovat vlastní tuky. Přitom je potřeba hlídat si dostatek proteinů pro zachování svalové hmoty, vlákniny, vitamínů a minerálů pro podporu imunity.

I bez cvičení a hladovění tak lze s keto dietou rychle shodit přebytečná kila a omezit rizika obezity.

 

Zhubněte s keto dietou KetoFitOblíbená keto jídla se skvělou chutí na každý den

 

Oblíbených jídel byly sněděny již MILIONY, keto dieta KetoFit je jedničkou na trhu.

Pokud chcete, aby průběh keto diety byl bez komplikací, je důležité zaměřit se na složení a parametry keto stravy. KetoFit je na špičce keto diet na českém trhu. Tisíce referencí, desetitisíce úspěchů v hubnutí a miliony sněděných jídel jsou zárukou nejvyšší kvality.

 • keto dieta KetoFit je vyvinuta speciálně pro ženy
 • pro extra rychlé zhubnutí
 • jako jediná podporuje krásu a imunitu díky složení
 • keto dieta roku 2020, znáte z TV Prima a medií
 • Smoothie je dodáváno i do českých porodnic
 • používají i vrcholové sportovkyně
 • Deník.cz - revoluční jídla v době korona krize
 • vysoké hodnocení jídel na Heureka.cz, Zboží.cz
 • profesionální vývoj a výroba v ČR (Brně) již 15 let odborníky na vrcholovou fitness a keto stravu

 

 

Vyberte si balíček s keto dietou a neztrácejte čas

Sestavit si opravdu vyvážený a chutný keto jídelníček z běžných surovin není snadné, zabere spoustu času a není zrovna nejlevnější. Navíc hrozí nedostatek vitamínů, minerálů a dalších důležitých živin.

Výhodné balíčky KetoFit tento problém vyřeší za vás a mají mnoho dalších výhod:

1. Ušetříte plno času
S vymýšlením, přípravou i sháněním keto jídel. Balíčky KetoFit nabízí pestrou škálu dobrot a jejich příprava zabere jen pár minut.

2. Ušetříte peníze
Hubnutí s keto dietou KefoFit vyjde levněji, než pomocí jiných diet, nebo cvičení – porci ketodiety KetoFit pořídíte v balíčku už za 25 Kč.

3. Funguje to
S KetoFit už zhublo více jak 85 000 žen, můžete si ověřit jejich zkušenosti a seznámit se s jejich příběhy.

4. Vaše tělo nebude strádat
Ketodieta vyžaduje dobré znalosti o výživě. Balíčky KetoFit sestavují odborníci na vrcholovou sportovní výživu tak, aby vám nechyběly důležité vitamíny, minerály, proteiny a další. Vy tak nemusíte složitě studovat složení jídel při nákupu v supermarketu.

5. Pochutnáte si
Vybírat můžete z mnoha dobrot, jako jsou omelety, svíčková, speciální koktejly i sladkosti: čokoládové tyčinky, panna cotta, nebo palačinky. S jídly KetoFit můžete vařit i dobroty podle jídelníčku pro keto dietu. Hubnutí s KetoFit je chutné a zábavné.

 

 Keto dieta vám změní život. Začněte už dnes.Jídla do keto diety si oblíbíte. Vyberte si oblíbený balíček

Jídla KetoFit výborně chutnají a navíc mají špičkové složení

Pro rychlý nástup účinné ketózy je důležité, aby jídla pro keto dietu splňovala přísné parametry. Jedním z nich je minimální obsah sacharidů. Jídla KetoFit ve srovnání s jinými značkami obsahují nejnižší množství sacharidů na porci (od 0,9 g). Zároveň excelují v maximálním obsahu hned několika druhů proteinů - až 70 %, prémiovým obsahem několika druhů vákniny a odborně sestaveným spektrem 26 vitamínů a minerálů. Toto nadstandardní složení tak tvoří PROIMUNITNÍ COMBO, jedinečné svého druhu mezi keto dietami.

Zaručené složení keto diety KetoFit:

 • plnohodnotná náhrada jídla (ostatní diety jsou jen doplněk stravy)
 • bez chemie, bez gmo, bez přidaných cukrů
 • bez palmového oleje, bez umělých barviv
 • nejméně sacharidů a cukrů (od 0,9 g sacharidů v porci)
 • nejvyšší obsah několika druhů proteinů až 70 %
 • 26 pečlivě sestavených vitamínů a minerálů pro podporu imunity, trávení, organismu a ženské krásy
 • proimunitní combo
 • důležitá vláknina pro podporu zažívacího ústrojí
 • rychlá příprava 1-3 minuty

Přečtěte si, na co si dát pozor při výběru keto diety.

Špičkové složení keto diety KetoFit pro rychlé hubnutí

Chuť jídel je vyladěná k dokonalosti. S keto dietou KetoFit si nebudete připadat, že jste na dietě. Pochutnáte si na všech možných jídlech od pečiva, palačinek, přes polévky až po pizzu a sledké delikatesy. Miliony snědených jídel jsou zárukou skvělé chuti.

Jaký balíček pro keto dietu vybrat?

Balíčky pro keto dietu obsahují všechna potřebná jídla na 1, 2, 3, nebo 4 týdny hubnutí. Určete si, kolik chcete zhubnout a podle redukčních plánů keto diety si vyberte balíček. Pokud si nejste jisti, zda si koupit větší množství jídel, můžete zakoupit zkušební balíček, který obsahuje několik druhů jídel pro ochutnání.

K vybraným balíčkům keto diety si můžete zvolit dárek v ceně až 960 Kč.
Detoxikační kůru, modní doplněk, shaker, nebo testovací vzorky jídel.
Je to jen na vás.

 Vyberte si dárek ke keto dietě KetoFit

100% výsledky s keto dietou KetoFit. Pojďte do toho >

Že ketonová dieta opravdu funguje dokazují miliony spokojený žen po celém světě, včetně mnoha celebrit. Desítky tisíc žen přitom úspěšně zhubly díky balíčkům KefoFit a přes 5000 se jich podělilo o své pozitivní zkušenosti s keto dietou.

S příběhy žen z ČR a SR, které na naší ketodietě dosáhly vytoužené postavy, se také můžete seznámit ve skupině na Facebooku. Schází se nás tam už více jak 8 000. Neváhejte a přidejte se k nám! KetoFit Facebook skupina zde.

Zkušenosti s keto dietou KetoFit

Zhubla jsem s keto dietou z velikosti 46.

Bolela mě záda, kolenní klouby, zadýchávala jsem se při námaze a byla často unavená. Dříve jsem vůbec nevěděla co je keto dieta. A teď? Zhubla jsem a cítím fantasticky.

Recenze keto diety

    

Recenze keto diety KetoFit
KetoFit mi pomohl, jsem zase sebevědomá žena.

Po dvou porodech a vlivem stresu jsem se dostala do obezity velkého stupně na neskutečně alarmujících 126 kg. Trpěla jsem na klouby až k slzám. Keto dieta KetoFit mi pomohla.

Mé zkušenosti s keto dietou

 

Recenzie keto diéty

 

 * Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den
 
 
banner