Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinová ketodieta – výhodné balíčky / porce od 25 Kč

Vyberte si kvalitní keto jídla pro rychlé hubnutí v balíčku s cenou porce od 25 kč. Jídla KetoFit mají nejnižší obsah sacharidů od 0,9 g/porci, vysoké množství kvalitních bílkovin až 60 %, vlákninu, 26 pečlivě vybraných vitamínů a minerálů. S jídly KetoFit bude vaše ketonová dieta snadná a účinná, váha půjde od druhého dne dolů. Spočítejte si svou nadváhu pomocí BMI kalkulačky.

Jídla KetoFit jsou plnohodnotná náhrada stravy pro každý den.

Výhodné balíčky ketodiety 

Proteinová keto dieta na 4 týdny, 142 porcí, 4 157 g

5 254,00 Kč
Koupit
 
 

 

Ketodieta – nejúčinnější hubnutí 

Keto dieta dnes patří mezi nejspolehlivější metody, jak rychle zhubnout. Ptáte se proč? 

Ketodieta funguje úplně jinak, než běžné hubnutí pomocí snížení kalorií, dřiny ve fitku a dalších metod. Při keto dietě díky omezení sacharidů tělo přepne do stavu zvaného ketóza a začne aktivně spalovat vlastní tuky. Přitom je potřeba hlídat si dostatek proteinů pro zachování svalové hmoty, vlákniny, vitamínů a minerálů pro podporu imunity. 

I bez cvičení a hladovění tak lze s keto dietou rychle shodit přebytečná kila a omezit rizika obezity

Balíčky obsahují vysoce kvalitní jídla KetoFit

Sestavit si opravdu vyvážený a chutný keto jídelníček není snadné a zabere spoustu času. Hrozí nedostatek vitamínů, minerálů a dalších důležitých živin.

Výhodné balíčky KetoFit tento problém vyřeší za vás a mají mnoho dalších výhod:

Ušetříte plno času
S vymýšlením, přípravou i sháněním keto jídel. Balíčky KetoFit nabízí pestrou škálu dobrot a jejich příprava zabere jen pár minut.

Ušetříte peníze
Hubnutí s KefoFit vyjde levněji, než pomocí jiných diet, nebo cvičení – porci ketodiety KetoFit pořídíte v balíčku už za 25 Kč.

Funguje to
S KetoFit už zhublo více jak 85 000 žen, můžete si ověřit jejich zkušenosti a seznámit se s jejich příběhy.

Vaše tělo nebude strádat
Ketodieta vyžaduje dobré znalosti o výživě. Balíčky KetoFit sestavují odborníci na vrcholovou sportovní výživu tak, aby vám nechyběly důležité vitamíny, minerály, proteiny a další. Vy tak nemusíte složitě studovat složení jídel při nákupu v supermarketu.

Pochutnáte si
Vybírat můžete z mnoha dobrot, jako jsou omelety, svíčková, speciální koktejly i sladkosti: čokoládové tyčinky, panna cotta, nebo palačinky. Hubnutí s KetoFit je chutné a zábavné.

Zkušenosti s ketodietou KetoFit

Že keto dieta opravdu funguje dokazují miliony spokojený žen po celém světě, včetně mnoha celebrit. Desítky tisíc žen přitom úspěšně zhubly díky balíčkům KefoFit a přes 5000 se jich podělilo o své pozitivní zkušenosti. 

S příběhy žen z ČR, které na naší ketodietě dosáhly vytoužené postavy se také můžete seznámit tady. Neváhejte a přidejte se k nim!

 * Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den
 
 
banner