Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jak vybrat keto dietu 2024 [3 základní pravidla]

Slyšeli jste spoustu recenzí na keto diety, ale nevíte, která je pro Vás ta správná? Pak právě pro Vás jsou určeny následující řádky, kde se jasně a srozumitelným způsobem dozvíte, jak a dle čeho si vybrat keto dietu. Informace vycházejí z letitých zkušeností tvlrců produktů Ketofit a také z recenzí tisíců spokojených zákaznic Ketofit.

V článku se dozvíte:

Ještě méně sacharidů = rychlejší nástup ketózy

Za rychlé a efektivní odbourávání tuků, aniž byste museli trávit spoustu času v posilovně, je zodpovědný nízký příjem sacharidů. Pokud přijmete méně než 30 g sacharidů denně, vaše tělo se dostane do ketózy.

Proto jídla Ketofit obsahují už od 0,9 g sacharidů v jedné porci – díky čemuž se váš denní příjem sacharidů bude pohybovat do limitu 30 g. To je velký rozdíl oproti jiným keto dietám, které mají hranici denního příjmu sacharidů až 50 g.  Díky tomu bude vaše keto dieta Ketofit velmi rychlá a nečeká vás ani zdlouhavé počítání kalorií.

Ve videu se dozvíte více o základních principech keto diety a proč je nízký příjem sacharidů tak důležitý.

 

26 vitamínů a minerálů = prémiové složení jídel Ketofit

Během keto diety prochází náš organismus náročnou zkouškou. Pro účinné spalování tuků potřebuje dostatek vitamínů a minerálů, naopak při jejich nedostatku se může dieta úplně zastavit.

Redukční dieta Ketofit se skládá ze dvou fází. Během první fáze diety vitamíny a minerály nepřijmete z ovoce nebo zeleniny, proto je velmi důležité správné složení produktů pro keto dietu. Jídla Ketofit mají prémiové složení s unikátním komplexem 26 vitamínů a minerálů, které dodají vašemu organismu vše, co potřebuje. Díky tomu podpoříte svůj imunitní systém a zachováte si psychickou pohodu a celkovou vitalitu.

Jídla od Ketofit navíc dokázala splnit přísné výživové podmínky a jsou certifikována jako plnohodnotná náhrada stravy. Můžete se tak spolehnout na to, že i během první fáze diety dostane vaše tělo všechny potřebné živiny, aby vaše tělo nestrádalo. Bez tohoto certifikátu nelze doporučit žádnou dietu místo denní stravy.


Složení produktů je pro správné fungování keto diety klíčové. Jak je na tom Ketofit s obsahem vitamínů, minerálů a dalších látek, se dozvíte ve videu.

Dieta speciálně pro ženy = rychlejší metabolismus a pružná pokožka

Metabolismus mužů a žen reaguje na diety odlišně. Muži mohou během keto diety přijmout více sacharidů, protože mají více svalové hmoty. Mají také o něco rychlejší metabolismus než ženy, proto je složení Ketofit přizpůsobeno tak, aby ženám pomohlo metabolismus zrychlit a tak spalovat kalorie účinněji.

Kromě toho produkty Ketofit obsahují kolagen. Ten je pro ženy obzvlášť důležitý, protože pomáhá udržovat pokožku pružnou, pevnou a hladkou. Díky tomu bude vaše tělo po dietě nejen štíhlejší, ale také krásnější.

Keto dieta Ketofit je účinná a zároveň prospívá vašemu tělu. V jídlech Ketofit najdete také spoustu vitamínů, minerálů a dalších látek, které udržují pěkný vzhled vaší pleti, vlasů nebo nehtů. Jedná se především o zinek, selen, měď, biotin, vitamín C a kyselinu listovou.

Jaký je rozdíl mezi mužským a ženským metabolismem při dietě a jak Ketofit podporuje ženskou vitalitu?
 
 

 

Zvolte si dietu, kde si můžete vybrat z pestré nabídky jídel

Keto dieta neznamená, že musíte několik týdnů pít jen koktejly. Proto v Ketofit myslíme na to, abyste si během diety také pochutnali. 

U nás můžete vybírat z široké nabídky produktů, ať už patříte mezi milovníky české či světové kuchyně, nebo rádi mlsáte. Naši zákazníci si zamilovali například chutný semínkový keto chléb, vláčné máslové croissantyproteinové těstoviny nebo veganské burgery s mungo fazolí a těsto na pizzu.

 

keto dieta

 

Vybírejte jídla Ketofit