Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Nejlepší keto dieta 2024 návrat ke zdraví s Ketofit.cz

Je mi 67 let, osm let jsem byla v důchodu a seděla doma. Dnes chodím s radostí do práce, jsem akční. Díky nejlepší keto dietě Ketofit jsem zhubla a omládla, zbavila se spousty prášků a bolestí. Dámy, jde to v každém věku! Věřte, věk je jen číslo.

V článku se dozvíte:

Osud mi do života nachystal spoustu problémů, starostí a stresových situací. A protože jídlo uklidňuje, tak se mi podařilo vykrmit se až na 116 kgTrápila mě dna, cholesterol, vysoký tlak i zvýšená hladina cukru v krviNemohla jsem chodit, bolely mě klouby, zadýchávala jsem sepotila. O bolestech v zádech raději nemluvím. Musela jsem zvolit co nejrychlejší hubnutí a nejlepší keto dietu.

Kvůli páteři jsem musela zhubnout

Kvůli páteři jsem potřebovala navštívit neurologa. Stále jsem to odkládala z důvodu mé obezity. Bála jsem se, že mi v prvé řadě nařídí zhubnout. Abych tomu předešla, tak jsem se do hubnutí pustila sama. Změnila jsem jídelníček. Z typicky české stravy jsem přešla na zdravou výživu. Pohyb jsem neměla skoro žádný, procházky jen krátké. Kila sice šla dolů, ale pomalu.

Hledala jsem podporu a rady na internetu až jsem narazila na keto diety. Začala jsem se více zajímat o tento typ hubnutí a hledala jsem nejlepší keto dietu. Narazila jsem na stránku Ketofit.cz a na ní i odkaz na facebookovou skupinu. Fascinovaly mě příběhy ostatních žen a rozhodla jsem se, že to také zkusím. Srovnávala jsem různé keto diety cenově i jejich výživové hodnoty, hlavně obsah sacharidů. Jako nejlepší keto dieta mi vyšel Ketofit.cz, který obsahoval nejméně sacharidů, ale i hodně vitamínů a minerálů a neprodleně si objednala keto balíček na 3 týdny za velice výhodnou cenu.

Velice mne lákala pestrá skladba jídelníčku u Ketofit, možnost hubnout i bez sportu, a hlavně rychlá a jednoduchá příprava pokrmů. Za další výhodu jsem považovala i velké množství příchutí proteinových nápojů, abych nepila jen jedno, a to samé. Nemusela jsem tak nic plánovat dopředu a prostě jsem si dala, na co jsem zrovna měla chuť. Kila začala zázračně mizet, moje procházky se prodlužovaly. Za ty 3 týdny jsem byla o několik kilogramů lehčí. Podle čeho tedy za mě vybírat keto dietu?

Jak vybrat keto dietu?

Zjistila jsem, že při výběru keto diety je nutné se zamyslet, nad tím co od ní očekávám. Našla jsem jednoduchý návod, který vycházel ze zkušeností s keto dietou a zapamatovala si to nejdůležitější.

Jak vybrat správný dietní plán při keto dietě?

Pokud si nejste jistá, kolik potřebujete zhubnout, je vhodné použít BMI kalkulačku. Pokud víte, tak jako já kolik chcete zhubnout, můžete tento krok přeskočit. V Ketofit vám s výběrem vhodného plánu pro vaše hubnutí poradí.

Kolik stojí keto dieta?

Cena keto diety Ketofit se liší podle zvoleného plánu. S výhodnějšími balíčky keto diety se však dostanete asi na 35 Kč za porci plnohodnotného nízkosacharidového jídla. Zjistila jsem, že nejlevnější keto dieta nemusí nutně znamenat, že se jedná o nejlepší keto dietu. Čtěte dál kolik stojí keto dieta.

Vyplatí se kupovat hubnoucí plán nebo zkusit domácí keto dietu?

Domácí keto dieta může být lákavá, ale zjistila jsem, že keto dieta na měsíc vařená doma bude časově i finančně náročná. Navíc bych mohla udělat chybu při dávkování keto diety. Nechtěla jsem si ketonovou dietu ničím pokazit. Vyzkoušela jsem tedy striktní stravování podle plánu a výsledky keto diety mě mile překvapily.

Kolik zhubnete s keto dietou?

Na začátku jsem chtěla vědět, zda s keto dietou opravdu zhubnu. Zkusila jsem tedy hledat na internetu hesla jako "ketonová dieta zkušenosti" nebo "keto dieta výsledky". Viděla jsem tisíce spokojených žen, které keto dietu řadily mezi nejúčinnější diety. Většina žen začala hubnout od prvního týdne, výsledky se pak lišily podle dietního plánu, ale i výrobce keto diety. Celkově tak hodnotily keto dietu od Ketofit mezi nejlepší diety na hubnutí.

Jak je to u keto diety s jojo efektem?

Měla jsem strach z keto chřipky i z jojo efektu. Když jsem vyhledávala recenze keto diety, zjistila jsem, co je keto dieta a jak funguje, včetně toho, jak si finální váhu udržet. Nově získaná váha může být trvalá, stačí dodržet obě fáze diety. Každé zhubnuté kilo je skvělou motivací.

 

Jak vybrat keto dietu

Při výběru vhodné keto diety jsem se samozřejmě nespoléhala jen na stránky vlastních firem a jejich skupin na facebooku. Podívala jsem se i na několik nezávislých testů, které jednotlivé keto diety od různých značek porovnávaly. Díky nim jsem se pak zaměřila ještě na další parametry, které je vhodné při výběru zohlednit. Skvěle mi v tomto ohledu pomohlo nezávislé hodnocení od arecenze.cz, jež se jednotlivým značkám věnovalo velmi detailně a přidala jsem si na seznam dalších pár bodů, které bylo potřeba zohlednit.

1. Proč si pořídit kvalitní keto dietu?

S kvalitní keto dietou si ušetříte trápení při vaší cestě za štíhlou postavou. Pokud jídla obsahují kvalitní živiny, dostavují se výsledky vašeho snažení rychleji a jídla budou i chuťově vyvážená. Navíc se budete na další porci těšit, což vás naučí pravidelnosti stravování a tím vás povede ke zdravému životnímu stylu. Keto dieta Ketofit je vyrobena z kvalitních surovin a tělo tak dostává dostatek živin.

2. Jak začít s keto dietou?

Začít s keto dietou můžete prakticky kdykoli, stačí si vybrat jednotlivé pokrmy nebo ucelené balíčky Ketofit, které vám pomohou snížit sacharidy na minimum. Díky snížení úhlohydrátů ve stravě se zlepší spalování tuků, zvýší se pocit sytosti a sniží se chuť k jídlu. Výsledným efektem této změny je pak hubnutí.

3. Jak probíhá keto dieta?

Keto dieta je zpravidla rozdělena do několika fází, které se liší svou skladbou. Většinou se setkáte s třemi fázemi, ale u keto diety s Ketofit si vystáčíte pouze se dvěmi fázemi, díky čemuž je hubnutí jednodušší.

Fáze Cíl Doporučený jídelníček
F1 Redukce hmotnosti 5 jídel Ketofit a povolená zelenina
F2 Stabilizace hmotnosti a přechod k běžné stravě 3 jídla Ketofit, 2 bílkovinová jídla a povolené potraviny

 Jednotlivé fáze keto diety s Ketofit.

Hubnutí s nejlepší keto dietou

Cítím se mnohem lépe než před deseti lety

Ani dovolená mi hubnutí neomezila

Pak mě vzal vnuk na dovolenou, kde jsme měli plnou stravu. Jedla jsem všechno. Už jsem byla zvyklá jíst 5x denně a hodně pít a ani tady jsem to neporušila. A světe div se, váha nešla nahoru. Sice ani dolů, ale i tak jsem byla spokojená. Po návratu domů jsem začala jíst 2–3× denně jídla Ketofit.cz a zbytek si připravuji stravu podle mojí chutě a času. Hlavně zeleninu, tvaroh a maso. Do tvarohů a bílých jogurtů si přidávám nízkosacharidový džem od Ketofit.cz. S přítelem si rádi dáme na proteinovou panna cottu nebo na palačinky čokoládový topping bez cukru.  Začala jsem vařit podle keto receptů na stránkách Ketofit.cz a postupně si i sama vymýšlím recepty, které sdílím ve facebookové skupině Ketofit.cz.
 

Recenze nejlepší keto diety

Navštivte Facebookovou keto skupinu, kde pravidelně přispívám

Jaká jsou podle mě nejlepší keto jídla, co mi nejvíce chutnalo?
Oblíbila jsem si koktejly, keto omelety, pizzu, burger, palačinky a spoustu Ketofit sladkostí.
 

Moje nejoblíbenější keto jídla

Oblíbená zapečená cuketa s omeletou dle keto receptu

Nejlepší proteinové palačinky

Moje milované palačinky s džemy bez cukrů Ketofit

Jak vybrat keto dietu

Za 6 měsíců mám váhu jako před lety. Už nemusím brát 5 prášků

Po šesti měsících hubnutí s keto dietou Ketofit mám váhu jako před lety i přes moje občasné stravovací hříchy.  Lékařka mi upravila léky. Z pěti prášků, které jsem brala dřív, beru dnes pouze půlku jednoho na tlak. Hladina cukrů v krvi, cholesterol i kyselina močová je v normě. K neurologovi dnes chodím bez stresu, vždy totiž dostanu pochvalu za další shozená kila. Klouby už nebolí vůbec, páteř sice stále zlobí, ale bolesti jsou podstatně menší. Chodím s kamarádkou na výlety, 10 km i víc zvládám v pohodě, a ještě si večer zatancuji. V obchodě dostanu koupit oblečení podle mého vkusu, takže výměna šatníku je pro mne radost. V hubnutí pokračuji i nadále, ale touto cestou je to snadné. Jídlem Ketofit se rozmazluji. Lepší keto dietu jsem si ani nemohla přát.

Podle mě nejlepší keto dieta

Jídla Ketofit mi vyhovovala i v práci díky rychlé přípravě

Omládla jsem

Je mi 67 let, osm let jsem byla v důchodu a seděla doma. Dnes chodím s radostí do práce, omládla jsem, jsem akční. Dámy, jde to v každém věku! Věřte, věk je jen číslo. Dle mého názoru a zkušeností Ketofit hodnotím jako nejlepší keto dietu, nejen díky dobré chuti jídel, ale hlavně díky nejnižímu obsahu sacharidů v jídlech.

Věřím, že s Ketofit to i vy dokážete.
Dana

Keto jídla Ketofit

 

Jídla Ketofit s nejméně sacharidy

Jak začít s keto dietou