Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Prima TV proměny: Jana a Renata nepřestaly hubnout ani během nachlazení

Dvě maminky, dvě optimistické povahy, dvě dámy s počáteční váhou přes 90 kg. A také dvě ženy, které se během hubnutí s KetoFit potýkaly s nepříjemnou virózou. Ovlivnila nějak průběh jejich diety? Sledujte rozhovor o keto dietě na Prima TV.

V článku se dozvíte:

Dvě maminky, dvě optimistické povahy, dvě dámy s počáteční váhou přes 90 kg. A také dvě ženy, které se během hubnutí s KetoFit potýkaly s nepříjemnou virózou. Ovlivnila nějak průběh jejich diety? Sledujte rozhovor o keto dietě na Prima TV.
 

Jednotlivé týdny hubnutí Jany a Renaty s keto dietou KetoFit si můžete také prohlédnout a inspirovat se v magazínu Prima ŽENY. Zjistíte, co vše jim chutnalo, jak postupovaly a jak dosáhly své životní změny.
 

Recenze keto diety Prima ŽENY

Jednotlivé týdny hubnutí

 

Hubnutí bez nutnosti sportování

Renata už měla předchozí zkušenosti s keto dietou –⁠ před rokem zhubla s KetoFit z neuvěřitelné váhy 140 kg. Její cestu však zbrzdila vážná nehoda na motorce. Po několika měsíční pouze se rozhodla pokračovat. Renata i Jana navíc začínaly s hubnutím v lednu a ani jedné se nevyhnula nepříjemná viróza. Díky onemocnění, neměly vždy chuť jíst, nedodržovaly přesný postup a občs zhřešily.

Přes to všechno obě shazovaly přebytečné kilogramy. KetoFit produkty jsou totiž sestavené tak, že hubnete i bez sportování. Hubnutí nastartuje samotná změna jídelníčku. Pokud vyměníte běžné potraviny, často plné sacharidů, za jídla KetoFit, dostane se vaše tělo do stavu ketózy, ve kterém čerpá energii převážně z uložených tuků. Navíc KetoFit obsahuje nejméně sacharidů, proto ji můžeme právem označit za nejlepší keto dietu pro ženy na trhu.

Nejlepší jsou koktejly

Jako vytížené maminky si Jana i Renata pochvalují především jednoduchou přípravu jídel, která navíc zabere jen pár minut. Všechno máte ihned po ruce a například lahodnou omeletu, která zasytí na několik hodin, můžete mít na stole během pěti minut.

Obě ženy se také shodují, že ze všech produktů si nejvíce oblíbily koktejly KetoFit. Nabízejí mnoho příchutí, takže si každý může vybrat svého favorita, a navíc je s sebou můžete vzít prakticky kamkoliv. Dalšími oblíbenými produkty obou žen jsou polévky nebo keto chléb.

Recenze keto diety doporučují zařadit jedno nebo dvě jídla KetoFit denně i po ukončení první fáze diety. Díky vysokému obsahu bílkovin, dostatku plnohodnotné vlákniny a minimu sacharidů se jedná o vhodný způsob, jak dlouhodobě snížit svůj kalorický příjem.